piątek, 8 grudnia 2017

Wyszło szydło z worka


W Polsce dzieje się .... zgodnie z prognozami.

Po pierwsze odwołuję się do postu z 20.10.2015 r. "Wybory parlamentarne 2015, cz.1", w którym przedstawiłam /w dużym skrócie/ znaczenie horoskopu pani Beaty Szydło.
Myślę, że charakterystyka była trafna i tak naprawdę dopiero w tym momencie można to ocenić.
Saturn /w Strzelcu/ stworzył kwadraturę z  natalnym Słońcem i Jowiszem /w Rybach/ i odebrał sny o potędze. Jowisz /w Skorpionie/ stworzył kwadraturę z natalnym Marsem /w Lwie/ i możliwości przaśnej manipulacji też się wyczerpały. Już niedługo Jowisz /w Skorpionie/ zrobi kwadraturę z natalnym Saturnem w Wodniku i jednocześnie koniunkcję z natalnym Neptunem i Księżycem - może trzeba się zająć domem, może męża "ogarnąć" i jeszcze podreperować zdrowie. Istnieje także możliwość jakiegoś wyzwania dyplomatycznego ale niekoniecznie będzie to zwieńczone sukcesem.
Pani premier nie należy żałować .... szkoda emocji .... paskudna energia.

Po drugie .... prezes. I w tym przypadku wszystko się kręci zgodnie z emanacjami planetarnymi.
Już 2.02.2017 r. w poście "Grawitacja prezesa" pisałam : "prawdopodobnie w grudniu 2017 r. J.Kaczyński popełni bardzo istotny błąd, który stanie się początkiem końca".
Grawitacja przyspiesza a kończy się zawsze tak samo .... no i ....
Szerzej o losach J. Kaczyńskiego pisałam w postach "Włócznia przeznaczenia" oraz w poście z 17.10.2017 r. "Jowisz w Skorpionie - transformacja pragnień" i w poście z 7.11.2017 r. "Z Jowiszem żartów nie ma ..." gdzie zwracałam uwagę na tzw. stępienie włóczni przeznaczenia, w obu przypadkach uwzględniając datę 10-12 grudnia.
Dlaczego J. Kaczyński nie zdecydował się na objęcie teki premiera ?
Ten pan nie umie brać odpowiedzialności ani za siebie, ani za swoje działania a cóż dopiero mówić o innych osobach. Nie robił tego przez całe życie więc nie zrobi tego i dzisiaj. Nawet swojego brata bliźniaka "wystawił". Jego rola to kombinowanie, krytykowanie i podjudzanie czyli psychopatyczna manipulacja.

Po trzecie .... co do tego wszystkiego ma Mateusz Morawiecki.
Oj ma, dużo ma. Pan Morawiecki występuje w bardzo dziwnej roli - można rzec podwójny agent.
Urodził się 20.6.1968 r.
Jest to człowiek ..... chytry /sprytny i cwany/. Stwarza pozory świętoszkowatości jednak w rzeczywistości potrafi działać bezwzględnie i skutecznie. Ma bardzo dużą potrzebę wolności i nie liczenia się z nikim i z niczym. Ma w swoim horoskopie bardzo mocno zaznaczony tzw. konflikt interesu /z tego powodu nazwałam go kiedyś "kreatywnym księgowym/.
Osobiście nigdy nie powierzyłabym mu pieniędzy w obawie, że je nieodpowiednio zainwestuje /a może raczej zainwestuje z korzyścią dla kogoś innego/.
Pan Morawiecki ma potężną konfigurację planetarną w końcu znaku Bliźniąt /jest tam Słońce, Merkury, Wenus i Mars/. Układ ten nakłada się na Słońce i Urana w horoskopie Kaczyńskiego i jest to powód dlaczego obydwaj czują się sobie potrzebni. Jowisz Morawieckiego jest dokładnie tam gdzie Saturn Kaczyńskiego i to także wskazuje na obopólne korzyści - Morawiecki może podtrzymywać tzw. legendę smoleńską.
Jest jednak bardzo istotny haczyk w tej "pięknej" konstrukcji. Pan Morawiecki w swoim horoskopie ma Urana w końcu znaku Panny i ta planeta tworzy kwadraturę z tą zbiorowością planet w końcówce Bliźniąt. Uran tworzy jednocześnie kwadraturę ze Słońcem i Uranem pana prezesa.
Jest szansa, że obydwaj mogą mieć tzw. jazdę bez trzymanki.
Przypominam, że wiosną 2010 r. planeta Saturn znalazła się właśnie w ostatnich stopniach Panny.
Co może oznaczać taki szarżujący Uran w horoskopie Morawieckiego ? - np. podejrzane kontakty, służenie dwóm panom, istnienie dyskredytujących informacji, które ktoś upubliczni.
Kiedy mogą objawić się uderzenia ze strony Urana ? - połowa maja-połowa września 2018 r., koniec marca 2019 r. oraz ewentualnie i ostatecznie w 2020 r.
Biorę także pod uwagę specyficzne predyspozycje Kaczyńskiego i nie mogę wykluczyć scenariusza, że to on chce zrobić z Morawieckiego kozła ofiarnego /w 2007 r. kiedy upadał rząd, Kaczyński także organizował "winnych"/. Jeżeli weźmiemy pod uwagę taki scenariusz to może się okazać, że sytuacja Polski jest bardzo zła lub Kaczyński nie jest w stanie sprostać zadaniu, w które sam się wmanewrował.

0 komentarze:

Prześlij komentarz