poniedziałek, 4 kwietnia 2022

Nie bądź koziołkiem ... nie bądź matołkiem

 

(...)

A on na to : "Chciałbym bardzo,

Lecz odpocząć tu nie mogę.

Muszę szukać Pacanowa

I w tej chwili idę w drogę !"


Więc pożegnał nas serdecznie

I znów poszedł biedaczysko,

Po szerokim szukać świecie

Tego co jest bardzo blisko.


Straszne znowu przeżył dzieje,

Śmieszne, smutne, nie do wiary,

Tak, jak gdyby na koziołka

Ktoś potężne rzucił czary.

(...)                                     /Kornel Makuszyński i Marian Walentynowicz, Przygody Koziołka Matołka/


Doświadczamy bardzo mocnego skupienia planet na niewielkim odcinku zodiaku oraz dużej intensywności występowania septyli /od połowy lutego nieustannie pojawiają się w nowych konfiguracjach planetarnych a w związku z tym działanie aspektu może się inaczej objawiać/.

Po septylu Pluton-Neptun w 2020 r., obecnie najintensywniej działającym jest i będzie septyl Neptun-Uran /szczególnie maj-czerwiec/. Neptun to ukryte organizacje /np. tzw. głębokie państwo, niezidentyfikowane organizacje, wspólnoty, których celem jest wyzwalanie emocji, to także youtubowe para-sekciarskie grupy/. Uran to Matrix czyli kreowanie nowego postrzegania rzeczywistości przy pomocy zarządzeń i administracyjnie narzucanych zasad a przede wszystkim poprzez edukację, telewizję, internet itp.

Ciężkie planety i septyl między nimi gwarantują globalne szaleństwo iluzji.

Media głównego nurtu, media tzw. alternatywne ale także pozornie niewinni czarodzieje odkrywający cuda świata energetycznych bytów wpisują się w totalne szaleństwo iluzji.

Wielokrotnie już pisałam na tym blogu, że zajdzie konieczność użycia "bączka z Incepcji" - śnimy we śnie, który odbywa się we śnie jeszcze jakiegoś innego snu. Słowa zatraciły swoje właściwe znaczenie, gesty i mimika znaczą już zupełnie co innego /nawet okoliczności i sposób ich demonstrowania jest całkiem inny np. 😀😒😖😛👌💪itd./

Medytacje, kontemplacje, hipnozy, rytuały, msze, magiczne zabiegi są obecnie bardzo niewskazane a wręcz niebezpieczne /szczególnie te grupowe/ - szaleństwo tłumu bardzo umiejętnie zasysa wszystko to co spotka na swojej drodze.

Tzw. budzenie się ludzkości jest raczej pobożnym życzeniem - mam wrażenie, że jest to raczej poszukiwanie milszego lub bardziej ekscytującego snu.

Ciemno, cicho ... aaaa, lu, lu, lu ... wszyscy ukołysani, Lullaby Rosemary's baby, śpią a przecież przed ich oczami trwa wielka gra ... taka jak w filmie.

Ludzkość budzi się ? ... no cóż ... może ? ... raczej wątpię.

To takie budzenie się po wielkim balu i jeszcze do tego na kacu. Kogut już dawno piał, śniadanie minęło, obiad minął i już za chwilę Słońce zajdzie za horyzontem ... ale ludzkość budzi się i prawdopodobnie po ciemnicy będzie szukała drogi do nieba. Śmiem przypuszczać, że pójdzie za Księżycem, wyjąc niczym stado wilkołaków ... Księżyc to zwodniczy gość.

Wprawdzie mówi się o niebezpieczeństwie ze strony agresywnego Słońca jednak z astrologicznego punktu widzenia ludzkość cierpi na deficyt energii Słońca /symbol życia, kapitału, rozwoju/.

A może po prostu człowiek nie widzi tego co jest całkiem blisko i przemierza świat niczym tarotowy Głupiec lub tak jak koziołek Matołek, poszukujący Pacanowa.

Może warto spróbować sięgnąć po energię Słońca ... tak po prostu ... ale o tym w następnym poście.

____________________________________________


Prognozowanie, w obecnym czasie, jest bardzo trudne a może wręcz bezzasadne - słowa mogą być niewłaściwie dobrane lub zostać niewłaściwie zrozumiane, myśl może rozminąć się ze słowem a serce i wola zaburzą myśl. 

Na blogu są prognozy, które były pisane w czasie energetycznych emanacji a obecnie to czas, kiedy energie materializują się.

Przypominam, że świat wszedł w "epokę" energii powietrza a one tylko dlatego, że stały się dominujące, kreują "nową rzeczywistość" nazywaną Matrixem. 

Im więcej będziemy wprowadzali w nasze życie bajek, wyobrażeń, iluzorycznych informacji, fake newsów, plotek, tym bardziej będziemy umacniali Matrixa.

Musimy zrównoważyć energię i wprowadzić więcej elementów ziemskich np. praca zawodowa, praca w ogródku, lepienie garnków, szycie, robótki na drutach, zabawa klockami, zdobywanie wiedzy o minerałach, medycyna alternatywna, zielarstwo, zabawy kulinarne, majsterkowanie itp. Uwaga ! fałszerze mogą produkować świetnej jakości banknoty i z powodzeniem wprowadzać je na rynki.

Niestety całkiem prawdziwe banki także działają jak fałszerze

Zadbajmy także o energię ognia np. filozofia, studiowanie obcych kultur, twórczość artystyczna, pomaganie dzieciom w rozwoju, rozwój własnych  potencjałów i możliwości /już niedługo Jowisz wchodzi w znak Barana i z całą pewnością wspomoże w takim działaniu/.


0 komentarze:

Prześlij komentarz