czwartek, 10 marca 2022

Chocholi taniec


Ogłaszano pandemię, zamykano chińskie miasta. We włoskim Bergamo, ciężarówkami wywożono zwłoki, kostnice nie mogły pomieścić trupów, szpitale zapełniały się ciężko chorymi, ludzie umierali mimo stosowania wszelkich znanych sposobów do walki z niewydolnością płuc, lekarzy-bohaterów nagradzano brawami i pizzą, ustawiano się w kolejki po szczepionki, dumnie prezentowano paszporty covidowe itd. itd.

To wszystko słyszeliśmy codziennie przez blisko dwa lata. Znaczna część społeczeństwa wierzyła /a może wierzy nadal/ w te wszystkie przekazy medialne.

Wiemy już, że epatowano kłamstwem i oszustwem aby wywołać strach, zagubienie, podporządkowanie.

Zastosowano broń biologiczną /a być może także chemiczną/ w celu zwiększenia zachorowalności i śmiertelności ale najwięcej szkód wyrządzono poprzez zastosowanie technik manipulacji i inżynierię społeczną. O dalszych konsekwencjach szczepień lepiej nawet nie wspominać.

Bezpośrednimi odpowiedzialnymi za gigantyczne szkody społeczne, za okaleczenie milionów ludzi oraz za zamordowanie wielu tysięcy ludzi są rządy, prezydenci oraz politycy różnych partii /tak rządzących jak i opozycyjnych/.

W tym przypadku najważniejszym elementem systemu, który zapewnił sukces pandemicznej akcji, stały się media i tzw. służba zdrowia.

Patrząc całkowicie racjonalnie na zaistniałą sytuację, to w miejscu siedzib firm medialnych powinny piętrzyć się jedynie gruzowiska natomiast większość dziennikarzy powinna być eliminowana z przestrzeni publicznej na tyle skutecznie aby odczuwała nieustanny strach i obawę o swoje życie.

Podobna sytuacja powinna dotyczyć funkcjonariuszy medycznych, którzy odpowiedzialni są za "pandemiczne" decyzje, zaniechania leczenia, doprowadzenie do śmierci wielu osób.

Wszyscy ci ludzie to bandyci i zbrodniarze. 

Mam wrażenie, że zapomniano o tym.

To jest głupie i infantylne. To jest całkowita utrata instynktu samozachowawczego.

Wszystko tak nagle ucichło ... czyżby zostało wybaczone ? ... pewnie tak po chrześcijańsku.

Bezkarny oprawca nie zaprzestanie swojego procederu z całkiem banalnego powodu ... po prostu może być dalej oprawcą.


A teraz ... teraz jest wojna ! ... wojna zmienia optykę.

Proszę jednak pamiętać, że w czasie wojny należy zabezpieczać tzw. tyły a to znaczy, że zdrajców i wrogów likwiduje się, i to w sposób bezwzględny ponieważ nigdy nie wiadomo, czego można się po takim elemencie spodziewać. Jeszcze nie wszystkie szuflady z narzędziami oprawców zostały otwarte.

Mamy więc następne wyzwanie i weszliśmy w podobny scenariusz zdarzeń. 

Ponownie pojawiły się manipulacje medialne, inżynieria społeczna /być może jeszcze bardziej dopracowana/, bardzo duża blokada informacyjna.

Jak bezwzględne, silne a wręcz absurdalne są te naciski mogą świadczyć chociażby opinie wygłaszane przez niektórych publicystów antysystemu /prezentują wręcz intelektualnego rittbergera/.

O tzw. praniu mózgu społecznym masom nawet nie warto wspominać.

Zamiast furii nienawiści skierowanej na bandytów, którzy nieustannie kreują naszą codzienność, mamy narodowy ranking popularności pomiędzy Ukrainą a Rosją. A co jeśli to jest także show i gra do jednej bramki ?

Chocholi taniec trwa.

Zachowanie jednolitej narracji wojennej ma kluczowe znaczenie więc nawet jasnowidzom i telepatom nagle wyginają się "linie czasowe" , mgła oczy zakrywa a po mózgu zaczynają spacerować kolonie czarnych robaczków. Jeśli wywiera się naciski nawet na "świrów prekognitów" to znaczy, że jest to gra o bardzo wysoką stawkę i każde zakłócenie "wspólnomyślenia" może przynieść niepowetowane straty.

Aż strach, co będzie w następnych szufladach.

Może za chwilę wymyślą wielkie narodowe samobójstwo ... takie piękne, metafizyczne.


Większość z tematów "co się wydarzy w przyszłości" została dość obszernie omówiona na tym blogu.

Dzisiaj więc krótkie zaznaczenie najistotniejszych planetarnych tranzytów i aspektów, które pojawią się w najbliższych dniach :

- od 12 marca Wenus i Mars porzucą swoje koniunkcyjne towarzystwo. Mam nadzieję, że samotna Wenus wyostrzy intuicję i umożliwi właściwy ogląd sytuacji.

- 20 marca Wenus w kwadraturze z Uranem a 23 marca Mars w kwadraturze z Uranem. Miejmy nadzieję, że Uran zostanie mocno ściągnięty cuglami bo ... już w maju rozpędzony Uran będzie tranzytował 15 stp. Byka, stopień, który koniunkcją Jowisz-Saturn był zaznaczony w 1940 r. a zaledwie dwa lata wcześniej tranzytował tam Uran /1938 r./.

- 12/13 marca koniunkcja Słońca z Neptunem w trygonie do rosnącego Księżyca - mogą objawić się jakieś ogólnoświatowe wytyczne, komunikaty itp. /WHO, ONZ/.

Następnie już około 10 kwietnia te wcześniejsze komunikaty mogą przybrać postać całkiem realnych prognoz czy wytycznych.

Jest duże prawdopodobieństwo, że powyższe komunikaty i wytyczne będą firmowane de facto już przez "rząd światowy".

Już 24 marca w czasie koniunkcji Merkury-Neptun mogą pojawić się jakieś mętne/zwodnicze informacje dotyczące spraw globalnych.


W. Putin :

Saturn, który tranzytuje znak Wodnika tworzy trygony z bardzo istotnymi planetami w jego horoskopie, w znaku Wagi /ze Słońcem, z Saturnem, z Merkurym, z Neptunem/ a tym samym zmusza do realizacji przeznaczenia. Układ bardzo mocno karmiczny i ryzykowny. Nie ma możliwości aby uciec przed doświadczeniem takich węzłów karmicznych i wycofać się z działania.

Jednocześnie tranzytujący Saturn stworzy kwadraturę z Jowiszem w horoskopie /to ten Jowisz wyniósł Putina w 2000 r. do władzy w czasie poprzedniej koniunkcji Jowisz-Saturn/. Co Saturn dał to może zabrać aczkolwiek są także aspekty tzw. wspierające.

Dodatkowym napędem jest natalny trygon Mars-Pluton - bardzo wolnościowy czyli "musi bo się udusi"

Bardzo ryzykowna gra ale nieuchronna i ... kusząca. A Putin to gracz.  


Ukraina :

Państwo podlega działaniu przeznaczenia /Saturn w 3 stp. Wodnika/. Proces formatowania zakończy się po przejściu przez ten stopień Plutona czyli za około 2-3 lata aczkolwiek będzie to państwo "stworzone" przez siły zewnętrzne /od początku do końca/ - państwo marionetkowe.


Polska :

Realizują się najgorsze prognozy, które przedstawiałam przez wiele lat na blogu.

Odsyłam do postu z 30.12.2021 r. "Solariusz Polski 2021//2022 czyli narodowy ekshibicjonizm" - odnoszę wrażenie, że prognozy w nim zawarte dość szybko realizują się.


 


0 komentarze:

Prześlij komentarz