wtorek, 15 maja 2018

Uraniczną przygodę czas zacząć


Przypominam, że za niespełna dobę nastąpi ingres Urana w znak Byka. Początek uranicznej drogi przez znak Byka nie będzie najszczęśliwszy.
Przypominam także, że od 2-3 dni mamy ścisłą kwadraturę Mars /Koziorożec/-Uran /Baran/.
Przypominam, że kilka godzin po ingresie Urana w znak Byka nastąpi super ścisła kwadratura z Marsem /już ze znaku Wodnika/.
Można oczywiście opowiadać o wspaniałych i rozwojowych wpływach Urana, jego niezależności i wolności ... i takie tam ... inne bajki. Kwadrat z Marsem negatywnie zmienia emanację Urana.
Proszę pamiętać, że układ z którym będziemy mieć do czynienia jest wyjątkowo napięty a w związku z tym niebezpieczny.

Możemy odczuć duże napięcie w okolicach podstawy czaszki i szyi oraz nóg /szczególnie kolana i podudzia/ - wskazane są masaże i kąpiele rozluźniające. Warto także zastosować masaże stóp /szczególnie strefę odpowiedzialną za jelita/. Nie należy przejadać się a najlepiej przez kilka dni pozostać na diecie lekkostrawnej. Wskazany jest kontakt z energiami ojca lub osób z nim spokrewnionych. Proszę patrzeć na kolor żółty i wszystkie jego odcienie natomiast ubierać się będziemy w granaty i niebieskości. Pomocne będą też kamienie szlachetne i półszlachetne - jeśli patrzymy na kamień to wybieramy żółty /cytryn, bursztyn, korneol/ a jeśli nosimy go "przy skórze" to polecam niebieskie /lapis-lazuli, sodalit, szafir, celestyn, akwamaryna, chalcedon, tanzanit/. Jeśli ktoś posiada  kota lub psa /szczególnie rudego/ to "mizianie" stóp o jego futerko jest bardzo wskazane.

Zalecam także zaopatrzenie się w gotówkę i powstrzymanie się z istotnymi transakcjami finansowymi. Giełdowe transakcje polecane tylko dla wytrawnych i ostrych graczy.

Nasze systemy wartości zostaną wystawione na wielką próbę a pojęcia dobra i zła mogą zamieniać się miejscami - nie usztywniajmy się, zdajmy się na intuicję.
Proszę pamiętać, że będziemy poddawani gwałtownej indoktrynacji i choremu dogmatyzmowi oraz pułapce fałszywego poczucia wyższości.
W stanach mocnego napięcia z pomocą przyjdzie .... płynąca woda. Popatrz na rzekę, wejdź pod prysznic i wyobraź sobie, że twoje myśli przepływają niczym woda.

Ostatnie wydarzenia na Bliskim Wschodzie /zgodnie z moimi prognozami/ pokazały, że żydowsko-jankeskie pomysły weszły w stan krytyczny i stają się niebezpieczne dla świata. Należy więc trzymać się z daleka wszelkich miejsc /także na terenie Polski/, które związane są z tymi nacjami /ambasady, obóz Auschwitz, muzeum Polin, synagogi i inne/. Możliwe są  zamachy terrorystyczne /także prowokacje/. Należy także wziąć pod uwagę akty terroru dokonywane na ludność muzułmańską, które mogą być inspirowane przez służby izraelskie i amerykańskie - także Europa.
Wejście Marsa w znak Wodnika bardzo mocno zaznaczy tzw. trójkąt powietrza a tym samym pierwsze stopnie znaku Wagi. Pierwsze stopnie znaku Wagi związane są z 1968/9 r. /izraelska inwazja na Liban, masakra palestyńskich uchodźców w Libanie/ oraz z 1775-9 r. czyli czasem amerykańskiej wojny o niepodległość. Należy więc przypuszczać, że USA i Izrael będą szaleć.

1 komentarze:

Hanna pisze...

Gdzieś Ty? Zlikwidowałaś teelefon? Poszłaś w swój Świat?

Prześlij komentarz