czwartek, 14 stycznia 2021

Dzikość sercaWchodzimy w bardzo niebezpieczny energetycznie czas. 

Za nami nów w koniunkcji do Plutona  /dla Warszawy 6:00 rano, wczoraj/, który zwiastuje nowe rozdanie w grze. Jest to układ silnie aktywizujący medialne przekazy, narzucający określoną narrację, sterujący tłumami.

W filmach gangsterskich jest to taki moment, kiedy przed "akcją" ustawia się zegarki.

Jest to także moment, kiedy wszystkie planety skupiły się na 120 stp. zodiaku /pomiędzy 7 stp. Koziorożca a 7 stp. Byka/ - przez najbliższy tydzień skupienie planet będzie postępowało i zajmie zaledwie 110 stp. Zrobiło się bardzo ciasno pomiędzy planetami - mocne tarcia, mocne iskrzenie.


* okres pomiędzy 13 a 21 stycznia bardzo ważny dla równoważenia energetyki człowieka - działa jak badanie diagnostyczne a tym samym pozwala podjąć właściwe leczenie. Warto zwrócić uwagę na swoje zdrowie, kondycję nawet jeśli jest się generalnie zdrowym.


Dominującym układem jest jednak potężna kwadratura pomiędzy Wodnikiem a Bykiem.

W Wodniku mamy Księżyc, Saturna, Jowisza i Merkurego a w Byku Urana i Marsa.

Za tydzień Księżyc przeniesie się do Byka i zasili byczą koniunkcję, natomiast koniunkcję wodnikową zasili Słońce.

Księżyc jest elementem przerzucającym energię z jednej strony na drugą. Pamiętajmy, że miał spotkanie z Plutonem i otrzymał od niego instrukcje i zalecenia - stał się klasycznym zadymiarzem, prowokatorem /np. służby działające w tłumie , tworzenie prowokacji/.

Wenus z pozycji 7-8 stp Koziorożca tworzy trygon do Marsa i Urana w Byku wzmacniając mocno planety. Wenus może pokazywać autorytet podburzający i manipulujący, zachęcający do gwałtownych działań lub odwracający uwagę od właściwego problemu.

Jednak Wenus, szczególnie w momencie "złapania" jakiegoś istotnego aspektu z Księżycem, może stać się palcem, który wskaże istotę problemu.

Tworzy się bardzo niebezpieczny kwadraturowy układ o wysokim potencjale, który jest naprzemiennie zasilany przez tzw. rozprowadzającego /Księżyc/.

Merkury w tym układzie jest kreatorem/konstruktorem różnego rodzaju działań dezinformacyjnych - w najbliższych dniach niewykluczone kłopoty z internetem, podróżami, ataki hakerskie itp.

Uran z Marsem /w Byku/ w kwadraturze do Jowisza i Saturna /w Wodniku/ to bardzo duże wyzwanie, i im bardziej którakolwiek z planet będzie zwiększała swoją siłę, tym z większą siłą zadziała kwadratura.


Aspekt obrazuje brak współdziałania pomiędzy czakrą podstawy a czakrą serca czyli ... gorycz, żal, gniew, obawy samotność i wszelkie traumy pozbawiają Cię poczucia bezpieczeństwa i stabilności.

Aspekt mocno obciążający serce, układ krwionośny i układ nerwowy  /np. arytmie, wysokie tętno, mocne pobudzenie działania serca/. Trochę przypomina działanie defibrylatora.


Sytuacja, która przypomina pożądanie, którego nie można skonsumować lub skonsumowane pożądanie, które wywołuje wyrzuty sumienia - dzikość serca. Duże napięcia, gwałtowność, działanie z pasją i zacięciem. "Dzikość serca" D. Lyncha świetnie pokazuje taki stan ducha *** i destrukcję jaką wywołuje.

Aspekt rozwija konsekwencje w długim okresie czasu - powoduje brak radości życia i strach o siebie, utratę zaufania do życia, wycofanie i obojętność.

Jednak D. Lynch w swoim filmie podsuwa także pomysł, jak uchronić się przed takim szaleństwem energetycznym. Wśród dzikich, surrealistycznych scen kryminału mamy sekwencje, gdzie główni bohaterowie "odklejają" się od zewnętrznego świata i skupiają się na swojej intymności *** . Krwisty kryminał zmienia się nagle w słodkie romansidło a serce zaczyna bić miarowo.

Daj więc nura w intymność, schowaj się przed szaleństwem /przynajmniej na pewien czas/ i pozwól uspokoić tętno. Może to być intymność kochanków /jak Luli i Sailora/, intymność z sobą samym, ze swoimi myślami lub przyjemnościami, a może chwile oddalenia od rzeczywistości spędzone z internetowymi przyjaciółmi lub z telefonem przy uchu. Daj nura tam gdzie jest Neptun /tak, tak symbol pandemii i kwarantanny a może i tzw. głębokiego państwa - 19 stp. Ryb/ ... niekiedy taktykę wroga należy umiejętnie wykorzystać. Nie wykluczam, że stan pandemii i izolacji został zorganizowany pod kątem tego, co będzie się odbywało w najbliższym tygodniu /a prawdopodobnie dłużej/. 


Dzisiejszy dzień to już bardzo wysokie napięcie, wręcz iskrzenie ... i to nawet w dosłownym znaczeniu. Należy więc uważać na elektryczność, przewody elektryczne, zerwane sieci energetyczne itp.

17 stycznia najlepiej pozostać w domu.


Należy unikać placówek dyplomatycznych szczególnie izraelskich i amerykańskich oraz budynków tzw. użyteczności publicznej podlegającym tym krajom.

Energie są bardzo trudne i potyczki między Trumpem i Bidenem raczej tego nie rozładują - nawet gdyby sobie łby siekierami poucinali.

Obecny układ planetarny świetnie wpisuje się w horoskop USA ... ale nie tylko.

Ścieżki energetyczne są niebywale pokrętne i przypominają drogę kuli, która trafiła JFK /trzy zakręty, dwa salta, trafia w głowę prezydenta a ostatecznie ląduje w torebce pierwszej damy/ - to oczywiście czarny humor ... i nie było w tym żadnych aluzji do aktualnej sytuacji, tym bardziej, że układ planet z 22.11.1963 r. był dość zrównoważony /może przesadzam z tym zrównoważeniem/.

Niemniej teraz to wygląda tak, jakby amerykańska rakieta, wyprodukowana w Chinach, z napisem "made in iran" została zawieziona do Pakistanu a następnie skierowana i odpalona w kierunku ambasady amerykańskiej w Jerozolimie, przy okazji przelatując przez kuchnię, w której Palestyńczyk gotował sobie właśnie obiad.


Przypominam ! Do prostego człowieka


W obecnym czasie bardzo wskazane jest tworzenie "tajnych" grup, stowarzyszeń, "piwnicznych i garażowych" klubów, organizacji, grup wsparcia i wzajemnej pomocy - taka intymność wśród zaufanych osób. Wzmacnia się czakra splotu słonecznego /mocy/ a to odbudowuje pewność i szacunek do siebie, godność osobistą, poczucie honoru, troskę o innych.2 komentarze:

ff pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

znalazłem odpowiedni natal USA, gdzie faktycznie ASC jest Panna. Aczkolwiek mimo, że się neizbyt interesuję astrologią mundalną, to gdzieś się przewiajł mi cały czas Strzelec. Pozdrawiam

Prześlij komentarz