niedziela, 11 stycznia 2015

Allons enfants de la Patrie ...........


Powróciłam pamięcią do moich zapisków z końca 2013 r. i początku 2014 r.
Kosmos niczym precyzyjny zegar wskazał ponownie czas znaku Wagi.
To wszystko, co pisałam pod hasłem "Czas Wagi", zaczyna ponownie o sobie przypominać.

Tak to już jest, że pomimo zmian położenia planet w znakach, nic nie kończy się "jak nożem ucięte".
Wkroczyliśmy w dominujący czas Strzelca ale jeszcze długo będą pobrzmiewały tematy Wagi i Skorpiona.
Wiele razy wspominałam, że takie pobrzmiewanie może trwać kilka, kilkanaście a niekiedy i kilkadziesiąt lat  /zdarza się, że i po setkach lat odżywają np. konflikty pomiędzy narodami/.

Opisywałam dominujące znaczenie znaku Wagi, w czasie kiedy przebywał tam retrogradujący /pozornie cofający się/ Mars. Obecnie, pierwszy raz od tamtego czasu, Mars /jest w znaku Wodnika/ stworzył tzw. trygon ze stopniami znaku Wagi. Jest to silna konfiguracja, która bardzo intensywnie "wskrzesza" ducha minionego czasu.
Patrzę na mój pierwszy post "Wolność" i obraz, który tam zamieściłam "Wolność wiodąca lud na barykady", Eugene Delacroix - temat klucz ?........ a może wręcz temat wytrych ?

>28.09.2013 r. pisałam: "Możemy mieć do czynienia z istotnymi wydarzeniami we Francji. Duże protesty, strajki, może wystąpienia przeciwko urzędującej władzy. Mogą okazać się konieczne istotne zmiany w prawodawstwie. Powróci wspomnienie rewolucji francuskiej (.......). Marsylianka może stać się wyjątkowo popularną pieśnią. Libertyńskie społeczeństwo stanie się "passe". To wszystko przyniesie duch czasu 1792."
>8.12.2013 r. pisałam o rozszerzeniu swoich wpływów, we Francji, przez Front Narodowy Marine Le Pen.
Obecne wydarzenia dają tej partii jeszcze więcej możliwości.
W tym samym poście, nomen omen, pisałam o możliwości unii państw islamskich /kalifat pod nazwą "Państwo Islamskie" powstał 29.06.2014 r./.
......... i trochę odrywając się od tematu ...... w tym samym poście zwracałam uwagę na uszkodzenia przez wichury masztów i wież przekaźnikowych oraz informacje o II linii warszawskiego metra - potrzebny był następny orkan i następna zima żeby te prognozy się ziściły - metro przeżywa kłopoty a 2 styczna 2015 w czasie wichury, w Rekowie Górnym na Kaszubach, runął maszt nadawczy - co się odwlecze to nie uciecze.
>blisko rok temu 27.01.2014 w poście "Dzień gniewu w Paryżu" pisałam: "Francuzi ! nie wybierajcie na prezydenta zakompleksiałego narcyza ! Być może spore problemy przed wami, więc kto sobie z nimi poradzi ? "
>w postach z początku września 2014 r. piszę o przepowiedni Nostradamusa i typuję na "zbawcę" Europy właśnie Francję

Coś z tą Francją jest "na rzeczy" !
Wydarzenia ostatnich dni /dużo symboliki/ wskazują, że to nie wszystko .......... będzie dalszy ciąg ..........
Znak Wagi jest bardzo istotny w przypadku Francji. Nie na darmo jest uważana za prekursorkę nowoczesnego, otwartego społeczeństwa.
Jakie daty mogą okazać się ważne dla Francji /w najbliższym czasie/?
- koniec marca 2015 /naruszenie instytucji lub naruszenie symbolu ???/
- czerwiec 2015, szczególnie pomiędzy 20-25 /wygląda jak walka o prawa mniejszości narodowych-okupowanie czegoś ???/
- przełom grudzień 2015/styczeń 2016
- bardzo istotne i jednocześni dynamiczne wydarzenia /o tzw.szerokim zasięgu/ przewiduję na 2017 r. /szczególnie koniec września, październik i listopad /

Należy jednak wziąć pod uwagę jeden bardzo istotny fakt - jeśli Francja w przyszłości ma odegrać istotną rolę w Europie, musi bardzo dotkliwie poczuć "ból życia" - tylko w taki sposób, zrodzi się w niej ten charakterystyczny bunt.0 komentarze:

Prześlij komentarz