czwartek, 7 marca 2019

Wenus wieszczy, cz. 2Retrogradacja Wenus, przez znak Koziorożca w 2013/2014, to zaledwie część jej prognostycznych możliwości dotyczących tego znaku.

W 2010 r. retrogradacyjna ścieżka Wenus przebiegała pomiędzy 28 stp. Wagi a 13 stp. Skorpiona a tym samym tworzyła kwadraturę z obszarem : 28 stp. Koziorożca - 13 stp. Wodnika.
Krocząc taką ścieżką, Wenus, przypominała stare dzieje i zapowiadała, że podobne energie powrócą - ten odcinek zodiaku zaznaczony jest energiami z lat : 1791-94 r. i 1980-83 r. /to dotyczy Wagi/ oraz 1305-1308 r., 1365-6 r. 1628-30 r. oraz 1957-59 r. /to dotyczy Skorpiona/.
Co się wtedy działo ? Stan wojenny w Polsce, rozbiory w Polsce, rewolucja francuska przyniosła zmiany w prawodawstwie, kampania Filipa Pięknego przeciwko templariuszom, zdobycie Aleksandrii przez krzyżowców, rewolucja kubańska, powstanie organizacji i sojuszy arabskich na gruncie zimnowojennych gier, itd.
W grudniu 2011 r. na "wenusjańską ścieżkę" wkroczył Saturn i … zmaterializował prognozy "głosu z nieba". Konflikt domowy w Syrii stał się początkiem wielkiego bliskowschodniego kryzysu , Polska weszła na drogę tzw. terenu do wzięcia, Francja walczyła z terroryzmem, USA i Izrael coraz odważniej rozniecały konflikty na Bliskim Wschodzie /Libia, Tunezja, Egipt/ a dziwne organizacje zaczęły rozprzestrzeniać swoje "nowe-stare" wpływy /np. sprawa Amber Gold w Gdańsku/.
Zodiakalna ścieżka zaznaczona kwadraturą przez Wenus /28 stp. Koziorożca-13 stp. Wodnika/ jeszcze nie została dotknięta przez Saturna … ale już niedługo …
Energie ostatniego dekanatu Koziorożca i pierwszego dekanatu Wodnika już niedługo przyobleką się w materię - koniunkcja Jowisz-Pluton, Saturn-Pluton, Jowisz-Saturn w 2020/21 r.
Są to przede wszystkim energie związane z ponadnarodowymi korporacjami, ponadnarodowym prawodawstwem i zarządzaniem kapitałem planety Ziemia,  ponadnarodowymi organizacjami o charakterze tajnym lub "elitarnym" i ponadnarodowym "rządem". Energie nawiązują do lat  1226-8, 1284-6, 1344-6, 1784-6, 1912-14 , 1996-8.
Co wtedy się zdarzyło : np. Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków na teren Polski, odbył się synod w Łęczycy, założono stolicę Azteków-Tenochtitlan, Stany Zjednoczone kończą swoją wojnę o niepodległość a w latach 1912-14 powstaje fundacja Rockefellera, tworzony jest Bank Rezerw Federalnych, Bałkany doświadczają zbrojnej zawieruchy a świat szykuje się do wielkiej wojny. Lata najnowszej historii kierują uwagę przede wszystkim na przygotowywanie Polski do przystąpienia do NATO i UE, tworzony jest Europejski Bank Centralny i tworzone są podwaliny do wprowadzenia Euro i … np. Pakistan oficjalnie uzyskuje broń jądrową.
Te energie już się zaczęły objawiać, chociażby w wyniku retrogradacyjnego tranzytu Marsa z 2018 r. ale dopiero Saturn zrealizuje proroctwa Wenus.


W 2018 r. Wenus retrograduje  na podobnym obszarze zodiaku jak w 2010 r., pomiędzy 26 stp. Wagi a 11 stp. Skorpiona.
Dochodzi więc dodatkowy wrażliwy punkt w Koziorożcu czyli 27 i 28 stp., który energetycznie nawiązuje do 1961-63 r.
Jest to czas optymalizacji "zimnej wojny", lotów kosmicznych, tworzenia socjalistycznej Kuby i niesocjalistycznej RPA. W Izraelu sądzono Eichmanna, Syria obraziła się na Zjednoczoną Republikę Arabską a Francuzi zgotowali Algierczykom piekło. W USA przygotowano operację Northwoods /amerykańskie służby specjalne zaplanowały fałszywe zamachy terrorystyczne na terenie USA w celach manipulacyjnych/. W Polsce uruchomiono rurociąg "Przyjaźń", doszło do poważnego wypadku w czasie defilady wojsk układu warszawskiego i najważniejsze … premiera filmu "O dwóch takich, co ukradli księżyc".


Kiedy spojrzymy na te energie, które są niczym okruchy przeszłości zobaczymy, że Wenus lewe skrzydło roztacza nad ziemiami, które trzeba posiąść, zniszczyć, eksploatować /wyprawy krzyżowców i współczesne bliskowschodnie wojny/  a prawe błądzi gdzieś przy budowie ponadnarodowego super-bytu  /państwowość USA, banki centralne i federalne oraz pakty militarne/.


Kiedy ziemskie znaki /Koziorożec, Byk i Panna/ oraz ich wysłannicy /Wenus, Saturn i Pluton/ łączą swoje siły, to ziemia może zadrżeć z powodu zmian w strukturze planety jak i z powodu walk gigantów, którzy chcą rządzić tą planetą.
Pluton, wkraczając w znak Koziorożca i prezentując swoje negatywne oblicze, próbuje podszyć się pod Wenus, udawać "glos Boga". Objawili się więc "wielcy tego świata" co to mają na wszystko sposób, objawiły się fałszywe autorytety, które rozsiewają brednie przy pomocy mafii medialnej.
Nawet paskudne, wykrzywione gęby różnych sekt, organizacji, kościołów przekonują, że to oni i tylko oni mają patent na prawdę a tym samym bezpośrednie połączenie z panem Bogiem.
Nie wykluczam, ze posiedli pewną wiedzę ale raczej poprzez kradzież i zbrodnię a nie poprzez oświecenie.
Uszkodzony Pluton w znaku Koziorożca to władza a raczej jej pozór, która chce pozbawić człowieka rozumienia głosu Wszechświata.
Uszkodzony Pluton popełnia więc okrutną zbrodnię pozbawiając człowieka zmysłów, niszcząc je lub wypaczając.  W związku z tym władza, której symbolem jest uszkodzony Pluton powinna ponieść karę. Władza taka działa niczym zakażenie, komórka rakowa więc należy ją niszczyć zdecydowanie i ostatecznie.
Trzeba więc wypowiedzieć wojnę zdegenerowanemu Plutonowi i temu wszystkiemu co reprezentuje.
Następnie wojnę należy wygrać i poczuć się jak … po detoksie.
0 komentarze:

Prześlij komentarz