wtorek, 19 listopada 2019

Jowisz w znaku Koziorożca czyli recepta na sukcesTytuł postu jest dosyć przewrotny ponieważ Jowisz w Koziorożcu wprawdzie symbolizuje plany i zamiary, które wchodzą w proces realizacji ale …
- Jowisz w horoskopie natalnym może wskazywać różnorakie sprawy a także ludzi otaczających nas i nie zawsze ten symboliczny sukces dotyczy naszej osoby.
- Jowisz w horoskopie natalnym może być poważnie uszkodzony /często pokazuje egocentryzm, cwaniactwo i butę lub przeciwnie ... brak ambicji, wycofanie/ i w Koziorożcu zademonstruje się w postaci zdegenerowanej aczkolwiek mocno zaznaczonej, widocznej.
- Jowisz opisujący plany i zamiary właściciela horoskopu /w sposób bezpośredni/ znajduje się nie tylko w horoskopach "aniołów" ale także morderców, bandytów, gwałcicieli itp. Ich "sukces" niekoniecznie będzie tożsamy z sukcesem społeczeństwa /np. uniewinnienie sądowe, opuszczenie więzienia, udany skok na bank itp./Jowisz, w horoskopie państwa, opisuje wysokie urzędy, symboliczne urzędy, osoby znacząco wpływające na kraj, środowiska pozarządowe ale decyzyjne /np. Jowisz w Raku lub Wodniku/, władzę wojskową, państwo mafijne, władzę finansjery /np. Jowisz w Skorpionie/, władzę oligarchów /np. Jowisz w Pannie/, władzę kościelną /np. Jowisz w Strzelcu/.
W horoskopie Polski Jowisz znajduje się w 13 stp. Lwa /znak Lwa, dekanat Strzelca, stopień Koziorożca/ i jest bardzo mocno uszkodzony oraz jest tzw. zamykającym układ krzyża w horoskopie.
Pokazuje tym samym najwyższe urzędy czyli tzw. pierwszy sort jako ludzi lubiących luksusowe życie, narzucających społeczeństwu swoją filozofię życia oraz domagających się nieograniczonej władzy. Zaznacza się szczególny wpływ urzędów kościelnych, bankowych i prawniczych.
Z biegiem lat i z biegiem dni Jowisz tworzy kwadraturę z Plutonem i Polska wchodzi na drogę państwa mafijnego, zależnego od służb specjalnych wszelkiej maści oraz różnorodnego pochodzenia /punkt zwrotny to 1996-97 r./
Następnie dyrekcyjny Jowisz tworzy kwadraturę z Marsem i opozycję z Księżycem /rok 2006/ i rozpoczyna się systematyczne dzielenie i okradanie społeczeństwa a "władza" z coraz większą bezwzględnością prezentuje swoją arogancję. Rozpoczyna się "pożar w burdelu" czyli walka o władzę, jeszcze większe wpływy i możliwość aliansów z instytucjami międzynarodowymi.
Kiedy dyrekcyjny Jowisz wchodzi w znak Panny i tworzy z planetami w znaku Koziorożca trygony /od 2008 r./ rozpoczyna się proces tworzenia zupełnie nowej rzeczywistości ponieważ jednocześnie przez znak Koziorożca tranzytuje Pluton - dyrekcyjny Jowisz przemieszcza się w trygonie do tranzytującego Plutona czyli tworzony jest pseudopaństwowy twór sterowany przez służby, obce siły zbrojne, międzynarodowe korporacje.
"Władza" symbolizowana przez Jowisza nieustająco dba o swoje dobra materialne i o swoje dobre samopoczucie jednocześnie całkowicie zaniedbując sprawy państwowe - ale po co dbać o państwo, przecież to "ziemia niczyja" /zniszczona przez energie Plutona/.Droga dyrekcyjnego Jowisza w horoskopie Polski wpisuje się w znaczący sposób w wydarzenia geopolityczne a tym samym w tranzyt Jowisza-Saturna-Plutona.
Kiedy Saturn /koniec Lwa/ tworzy trygon z Plutonem /koniec Strzelca/ rozpoczyna się proces rekonstrukcji układów politycznych i militarnych na świecie. Jest jesień 2007 r.
Najpierw powoli, jak żółw ociężale następują zmiany ale kiedy dochodzi do koniunkcji Jowisz-Pluton w ostatnim stopniu Strzelca maszyna rusza. Symbolem koniunkcji staje się podpisanie traktatu lizbońskiego państw członkowskich UE oraz rozszerzenie strefy Schengen /grudzień 2007/. Mocarstwa zajmują swoje upatrzone pozycje gotowe do wielkiego rozdania.
W 2008 r. Jowisz przetacza się przez znak Koziorożca i wyzwala głód sukcesu. Kibicuje mu Saturn w znaku Panny. Kiedy planety są w ścisłym trygonie eksploduje światowy kryzys finansowy.
Wielcy tego świata przejmują kontrolę i rozpoczynają porządkowanie świata.
W 2020 r. trzykrotnie nastąpi koniunkcja Jowisz-Pluton i także będzie towarzyszył im Saturn /tym razem w koniunkcji/.
Prawdopodobnie proces sięgania po władzę dopełni się. Tym samym sukces zostanie osiągnięty.
Warto zaznaczyć, że koniunkcje Jowisz-Pluton, Saturn-Pluton będą miały miejsce w 23-25 stp. Koziorożca czyli w miejscu posadowienia Saturna w horoskopie Polski.
Należy więc przypuszczać, że Polski nie ominie "przyjemność" uczestniczenia w tych ostatecznych grach mocarstw.


Podobny cykl planetarny wystąpił w XVIII wieku:
- koniunkcja Jowisz-Pluton w 23 stp. Strzelca … 1758 r.
- koniunkcja Jowisz-Pluton w 20 stp. Koziorożca … 1771 r.
- koniunkcja Jowisz-Pluton w 10 stp. Wodnika … 1784/5 r.
- koniunkcja Saturn-Pluton w 14 stp. Wodnika … 1786 r.
Na tych układach planetarnych wyrosło największe współczesne światowe mocarstwo, a Polska oczywiście znalazła się w sytuacji trudnej do pozazdroszczenia.0 komentarze:

Prześlij komentarz