sobota, 27 grudnia 2025

Głos z nieba czyli ingres Słońca w znak Koziorożca



21 grudnia 2025 r. o godz. 16:10 /dla Warszawy/ Słońce weszło w znak Koziorożca.

Horoskop ingresu : 21.12. 2025, godz. 16:10, Warszawa

Chaotyczna energia ze znaku Skorpiona, odbyła wędrówkę przez znak Strzelca i tam opanowała wszelkie zasady gry. Zaliczyła kursy na energetyczne prawo jazdy i zdała kosmiczną maturę a teraz ... a teraz zaczyna działalność z otwartą przyłbicą.

Myślę, że ingres Słońca w znak Koziorożca, z punktu widzenia działań predykcyjnych, może pokazać więcej niż symbol początku nowego roku.

Pojawia się nowa nadzieja wraz z przybywającym stale, światłem dnia.


Teraz można się mądrzyć czyli podpowiadać, sugerować, naprowadzać na właściwy trop, wskazywać palcem, ostrzegać lub zachęcać.

A wszystko to dlatego, że panią na koziorożcowych włościach jest planeta Wenus. To ona jest "głosem Boga".

Przez czas tranzytu Słońca przez znak Koziorożca, Wenus wytrwale podąża tuż przy nim, więc można liczyć na to, że wszystko wytłumaczy i wyjaśni.

21 grudnia, Wenus jest jeszcze w Strzelcu /27 stp./ a to oznacza, że będzie wypowiadała się na temat społecznych zasad, w jakich będziemy musieli nauczyć się funkcjonować. Niestety horoskop pokazuje, że Wenus jest w kwadraturze do Saturna a to na ogół przynosi trudności w przekazie /ukryte znaczenia pomiędzy słowami, symboliczne odniesienia itp./ lub szydzenie z przekazu, podważanie treści.



Jednak wędrówka Wenus przez znak Koziorożca jest dość wyjątkowa ponieważ doświadcza ona kontaktu ze wszystkimi planetami /tylko istotne aspekty/ ... to jak bliskie spotkania trzeciego stopnia.


- Jak już wspomniałam początek jej wędrówki /jeszcze w Strzelcu/ zaznaczony jest kwadraturą z Saturnem. To może być utrudniony przekaz ale to także może oznaczać, że nadrzędną intencją Wenus jest zdarcie jak największej ilości masek i pokazanie, że król jest nagi. Kto ma uszy ten usłyszy, kto ma oczy ten zobaczy.

Przypominam, że przekazy płynące ze sfer Strzelca i Koziorożca są hermetyczne a tym samym ... dość dziwne.


- 24 grudnia Wenus /30 stp. Strzelca/ tworzy kwadraturę z Neptunem /30 stp. Ryb/ a w związku z tym święta przybierają obraz mało rodzinny, mało wspólnotowy. Pojawia się rozdźwięk pomiędzy odczuciami a obserwowanymi zdarzeniami i nawet Kevin nie wywołuje już tyle uśmiechu. Wenus proponuje aby przyjrzeć się rodzinie, wspólnocie, narodowi, działaniom państw ...  i rzetelnie ocenić nasze własne odczucia w tej kwestii. Układ ten bezpośrednio odnosi się do papieskiego orędzia "Urbi et Orbi" - do kogo papieżu kierujesz swoje słowa, kogo chcesz przywołać do porządku, kogo nawrócić ? To ty hipokryto jesteś uczestnikiem wielkiej polityki i to od ciebie /między innymi/ zależy pokój i spokój na Ziemi.

Mimo, że ktoś lub coś próbuje stworzyć wesoły nastrój świąteczny, gdzieś w tle można usłyszeć arogancję. 

*Przekazy w czasie kwadraturowych spotkań z Saturnem i Neptunem są bardzo ważne.

Przypominam, że za chwilę te dwie planety stworzą koniunkcję w początku znaku Barana. Jest to koniunkcja "władzy", "dominacji" i warto dysponować wyobraźnią aby dokonywać właściwych ocen sytuacji. 8 marca Wenus stworzy koniunkcję z Saturnem i Neptunem w Baranie. Nie będzie to czas na trzeźwy ogląd sytuacji. Wenus i jej atrybut "głosu z nieba" może zostać wykorzystany przez "nowych władców, nowego świata" i usłyszymy ... z woli Boga, z woli udręczonego ludu i z woli najobrzydliwszych syjonistów zostajesz wyniesiony na funkcję ... /wstawić zgodnie z wyobraźnią/.


- 25 grudnia Wenus wkracza do Koziorożca 


- 5/6 stycznia głos Wenus może być bezkompromisowy i wygłaszany z pozycji autorytetu - to za sprawą koniunkcji z Marsem w 16 stp. Koziorożca. Należy więc uważnie słuchać tego przekazu. Tu często padają słowa o obronie i ochronie, pojawiają się mundury lub kombinezony. Może nie każdy przekaz jest jasny ale warto uruchomić wyobraźnię. W drugiej połowie lutego, w marcu i w kwietniu Jowisz /w Raku/ stworzy opozycję do 16 stp. Koziorożca i możemy odczuć nadnaturalną potrzebę obrony "niepodległej" do krwi ostatniej. Pamiętaj wtedy, że to bujda i granda zwykła.


- 10 stycznia Wenus tworzy opozycję do Jowisza ... to często demonstrowanie woli, pragnień czy potrzeb. Głos jest słyszalny i często oddziałuje na społeczność międzynarodową. Dobry czas dla protestów, aktów buntu itp.


- Do ścisłego spotkania Wenus z Merkurym niestety nie dojdzie i tym razem "niosący światło" nie wskaże prawdopodobnego zagrożenia ani tzw. dobrych okazji.

Najbliższa koniunkcji odległość ok. 6 stp. występuje 12-13 stycznia.


- 15/16 stycznia Wenus tworzy trygon z Uranem i powinna już wskazać na działania Urana, który za chwilę ostatecznie znajdzie się w Bliźniętach. Wygląda to na wielki zgiełk, zmiany, dostosowania, procedury. 24/25 kwietnia Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt wyprzedzając o dwa dni Urana, jest w trygonie z Plutonem. Proszę zapamiętać tę datę bo być może Wenus spełni tu rolę ostrzegającą, wyprzedzającą jakeś zaskakujące działania.


- Wenus wchodzi w znak Wodnika i 20 stycznia tworzy koniunkcję z Plutonem /4 stp. Wodnika/. To nie są zbyt miłe spotkania. Wenus bardzo często pokazuje wtedy jak trudny jest proces zmagania się z ziemskim żywotem. Pokazuje tragiczne wydarzenia, śmierć, agresję, wojny, rozpad i mówi, że takie są zasady gry tu na Ziemi.

W ciągu tygodnia /20-27 stycznia/ koniunkcję z Plutonem stworzy Słońce, Merkury oraz Mars i może to skutkować jakimś spektakularnym wydarzeniem np. 28 stycznia ... USA? bandycki napad uskutecznią ?


- W wodnikowym astralu Wenus raczej nic nowego nie przekaże /jeśli już to raczej powtórki z rozrywki/. Natomiast kończąc swoją podróż po znaku Wodnika stworzy kwadraturę z Uranem. Ponownie może przestrzegać, upominać a dotyczyć to będzie działań Urana.

Jest bardzo prawdopodobne, że może to dotyczyć sposobów w jaki zabezpieczamy swoją egzystencję np. zapasy żywności, opał, lokaty pieniężne, kruszce, akcje, obligacje itp.



0 komentarze:

Prześlij komentarz