sobota, 28 września 2013

Okiem astrologa-co przyniosą najbliższe lata?(cz.4 Europa i reszta świata)

Możemy mieć do czynienia z istotnymi zdarzeniami we Francji. Duże protesty, strajki, wystąpienia przeciwko urzędującej władzy. Mogą okazać się konieczne istotne zmiany w prawodawstwie.  Powróci wspomnienie rewolucji francuskiej, Międzynarodówek komunistycznych, socjalistycznych i anarchistycznych. Marsylianka może stać się wyjątkowo popularną pieśnią. Libertyńskie społeczeństwo stanie się "passe". To wszystko przyniesie "duch czasu 1792 r."

Wielka Brytania........ w 1952 r. na tron wstępuje Elżbieta II .......... czyżby szykowała się zmiana warty.
Konflikt z Argentyną dotyczący Falklandów nasili się / już w tym roku ten problem był poruszany /.
Ponadto należy wziąć pod uwagę trudne do określenia zagrożenie, które może dotyczyć bardzo dużej liczby osób / w 1952 r. nad Londynem pojawił się smog, który doprowadził do katastrofy ekologicznej i śmierci wielu tysięcy londyńczyków /. Zagrożenie, które może wystąpić nie musi mieć nic wspólnego ze smogiem, ale może rozchodzić się poprzez powietrze.

Jeśli chodzi o Rosję, to aż strach wyciągać jakiekolwiek wnioski. Wicher historii przypomina wydarzenia z 1952 r. i 1982 r. Co takiego wydarzyło się w tych latach w Rosji ?
1952 r. - czystki działaczy, naukowców i intelektualistów żydowskiego pochodzenia oraz czystki w środowisku rządowym i partyjnym ; w 1953 r. Stalin umiera.
1982 r. - umiera Leonid Breżniew        ...................................................................................................

Czechy lub Słowacja / ewentualnie w obu / tu także duże prawdopodobieństwo protestów, wystąpień / w 1969 r. wystąpiła tam cała seria samospaleń, jako politycznych protestów/.

Z całą pewnością usłyszymy jeszcze o Grecji. Może jednak opuszczą strefę euro ? Wygląda to tak jak gdyby Grecja miała objawić nowe oblicze.

Rejon Syria-Liban- Izrael- Palestyna  może przynieść światu bardzo dużo problemów. Izrael może stać się krajem, który roznieci ten konflikt. Dzisiejsze nasilenie działań zbrojnych prawdopodobnie przeniesie się do Bejrutu. Niewykluczona konieczność zaangażowania dużych międzynarodowych sił pokojowych w ten konflikt. Tak jak 1982 r. mogą nasilić się akty terrorystyczne na całym świecie, szczególnie w odniesieniu do osób pochodzenia żydowskiego.

Karaiby ...... jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że usłyszymy o nich. Mogą to być zmiany w systemie państwowości tych wysp / np.wyjście ze Wspólnoty Narodów /, może to być także zmiana wywołana siłami przyrody / np. zmiana linii brzegowych wysp /.

Alaska to wprawdzie USA, ale potraktujmy ją oddzielnie. Możemy o niej usłyszeć, ......... ale nie wiem z jakich przyczyn.

Zmiany nastąpią w strukturach bądź uprawnieniach Organizacji Narodów Zjednoczonych.0 komentarze:

Prześlij komentarz