środa, 25 czerwca 2014

Dzieci Al Capone


Informacja jest kluczem do sukcesu. Osobnik dobrze poinformowany może zostać miliarderem w jeden dzień, może zmieść rząd jakiegokolwiek państwa, może wprowadzić totalny chaos w dowolnej społeczności. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Jeszcze nie tak dawno narzędzia inwigilacji były w posiadaniu rządów. Zmieniło się, bardzo się zmieniło. Super nowoczesne narzędzia inwigilacji są w rękach przestępców-par excellence, przestępców-biznesmenów, przestępców-polityków, itd.
24.11.2013 r. napisałam "Okiem astrologa-wielkie afery czyli co nieco o mafii".
Przytoczę kilka zdań:
"Pluton przechodząc przez znak Panny 1958-1972 tworzy coś na kształt własności, którą można eksploatować a więc i zawłaszczać /siła robocza, zasoby ziemi, zakłady produkcyjne\-mafia staje się biznesem. Pluton przechodzi przez znak Wagi 1972-1984 i tu mafia wchodzi w struktury społeczne np.politycy, samorządowcy ale także ludzie znani i popularni. Przemarsz Plutona przez znak Skorpiona 1984-1995 to zawłaszczenie sfer finansów, wszelkiego rodzaju służb np.policja. Pluton w znaku Strzelca 1995-2009 przejmuje władzę nad sądownictwem i prawem. To wtedy struktury mafijne "kroiły" ustawy wedle swoich potrzeb. 2009-2024 Pluton jest w znaku Koziorożca i mafia przejmuje całkowitą władzę nad mediami, to od niej zależy o czym będzie się mówiło."
W tym momencie mamy pokaz mafijnych powiązań spod znaku Panny, Wagi, Skorpiona i Strzelca.
A wielką ciekawostką jest fakt, że powiązania te ukazuje mafia spod znaku Koziorożca.
Czyżby mafia zaczęła pożerać swój własny ogon?
To byłaby bardzo pozytywna wiadomość.

Dzisiaj napłynęły informacje o zatrzymaniach w sprawie podsłuchów.
Najwięcej mówi się o kelnerach / bardzo zabawne ! /.
Niewiele natomiast mówi się o zatrzymanym "biznesmenie", Marku F. a jeżeli już to tylko w powiązaniu ze spółkami węglowymi.
Jeżeli spojrzy się na jego karierę i układy rodzinne a także na sztandarową spółkę biznesową Hawe SA., zobaczymy bardzo ciekawy obrazek.
Zarząd i Rada Nadzorcza Hawe SA. to dosyć ciekawe nazwiska, to olbrzymie powiązania z całym rynkiem telekomunikacyjnym - może ministrowie i posłowie cały czas noszą podsłuchy we własnych kieszeniach, w postaci telefonów komórkowych. Abstrakcja ? Czyżby ?
Jeszcze jedną ciekawostką jest inna zabawka pana Marka F., spółka Electus SA.
Jest to firma oferująca usługi finansowe dla sektora służby zdrowia i jednostek budżetowych Skarbu Państwa. Dokonuje między innymi wykupu wierzytelności i udziela pożyczek.
Szpital wpada w długi /NFZ bardzo mu w tym pomaga/ - Electus udziela zadłużonemu szpitalowi pożyczki /szpital jeszcze bardziej jest zadłużony/ - szpital staje na skraju bankructwa - państwo oddłuża szpital - dług wraz z olbrzymimi odsetkami trafiają do firmy Electus.
Biznes się kręci. Pieniądze z budżetu trafiają do firmy, która działa jak mafijny bankier.
System działania takich tworów gospodarczych /wszystkie muszą mieć namaszczenie rządów/ opisywałam 24.01.2014 r. "Czas Skorpiona czyli, jak się robi naprawdę duże pieniądze".

Do 2024 r. możemy obserwować, jak mafia pożerając własny ogon, będzie wypluwała skorumpowanych polityków, samorządowców, celebrytów itp. Niech pożera, może się zadławi.
Niestety będzie to także czas, w którym poczucie bezpieczeństwa, wyższych wartości poważnie zachwieje się. To będzie koszt wiary w bajki, opowiadane przez panów w ślicznych garniturach.

Ponownie przytoczę definicję mafii, włoskiego publicysty Fabrizio Calvi: "To organizacja złoczyńców, mająca na celu nielegalne bogacenie się jej członków i występująca jako pasożytniczy pośrednik, narzucony przemocą, między własnością a pracą, produkcją a konsumpcją, między obywatelem a państwem. Mafia to kapitalizm pasożytniczy, który zarabia ale nie kreuje niczego."

Totalna inwigilacja bierze swoje początki w końcu 2009 r.
Firmy o systemie mafijnym przejmują takie obszary jak telekomunikacja, rynek medialny, internet, itp.
Jednak jeszcze w tym momencie nie będziemy rozumieli konsekwencji tych działań.
W obecnej sytuacji możemy oglądać konsekwencje działań z lat 1984-1995, czyli zawłaszczenie sfery finansów, rynku surowców energetycznych, tzw. służb /wszelkiej maści/ oraz całej szeroko pojętej sfery wojskowości.

0 komentarze:

Prześlij komentarz