sobota, 7 czerwca 2014

Demonstracje planety Mars


Wiele razy pisałam o bardzo dużym wpływie planety Mars w znaku Wagi. Przełom maj - czerwiec pokazał to w sposób wręcz książkowy.
Świat polityki jest przesycony dyskusjami, spotkaniami, wymyślaniem porozumień i sojuszy. Jednak niewiele z tych koncepcji realizuje się. Dlaczego tak się dzieje ?
Planeta Mars niesie energie wolnościowe i pod jej wpływem trudno o porozumienie. Każda ze stron dialogu pragnie realizować swój własny, wymyślony scenariusz. Jest bardzo duże parcie do przodu wbrew przyjętym zasadom. Nikt z nikim się nie liczy.
Jest jednak i dobra strona tej sytuacji. Bardzo często, to właśnie planeta Mars w znaku Wagi jest inicjatorem wielu zmian społecznych /np.prawa dla mniejszości seksualnych, nowe prawa dla kobiet i dzieci, zrywanie z doktrynami religijnymi, nowe techniki porozumiewania się/. Mars potrafi wnieść dużo świeżości, tyle, że nieraz można dostać zawrotu głowy od nadmiaru tej świeżości.
Mars w znaku Wagi można porównać do wielkiego kudłatego psa, który właśnie wykąpał się w morzu a teraz wbiegł pomiędzy plażowiczów i gwałtownie otrząsa się z wody. Ale robi się głośno! Plażowe lenistwo zostaje gwałtownie przerwane!

Wybory do Europarlamentu przebiegły dokładnie w marsowej atmosferze /prognozę przedstawiłam 23.04.2014 r./
Pojawiły się więc tendencje nacjonalistyczne /zgodnie z gwiezdnym scenariuszem/.
Front Narodowy Marine Le Pen we Francji zaistniał w pełnym wymiarze /pisałam o tym .....8.12.2013 r./
Napięcia na linii Polska-Rosja, Polska-Niemcy także się objawiły /8.12.2013, pisałam jeszcze o napięciu Polska-Izrael, ale może to jeszcze przed nami albo nieumiejętnie określiłam sytuację/.
Przytoczę ostatnie zdanie właśnie z 8.12.2013 r. : "Już za chwilę, najwięksi gracze światowej polityki, Rosja i USA, rozgrzeją serwisy informacyjne. Unia Europejska też będzie musiała się natrudzić w najbliższym czasie /zmiany struktur, traktatów a może i tzw.bunt na pokładzie." - jakie to aktualne???

Innego typu wagowe energie przedstawiłam 13.02.2014 r.
- stan wojenny w Polsce 1981 r.i rozliczenia oraz generał W.Jaruzelski ............. - śmierć zamyka pewne historie
- A.Kwaśniewski .................. - już wiadomo o co grał wielki obrońca Ukrainy
- afera Amber Gold .....................- pozew zbiorowy o odszkodowanie, skierowane do Skarbu Państwa
- no i najważniejszy gracz w tej marsowej potyczce ............... Rosja. Sugerowałam możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego w Rosji no i proszę ................. na południu Rosji, przy granicy z ukraińskim obwodem donieckim i ługańskim wprowadzono stan wyjątkowy / i w tym momencie w mojej głowie pojawił się wielki znak zapytania : czy pozostałe prognozy dotyczące Rosji też się spełnią ? -post z 26.03.2014/ ............... w przekazach tv z obchodów rocznicowych w Normandii, prezydent Putin wygląda źle, smutno, bez wigoru

Mars zakończy swoją wędrówkę po znaku Wagi 27.07.2014 r. Dzień 20-24.07 może przynieść coś zaskakującego, niekoniecznie miłego. Czy na tym skończą się wagowe problemy ? Ależ nie. Przecież poprzez wpływy Marsa tyle spraw zostało zainicjowanych i trzeba będzie wypić to co się naważyło. Ale na to będziemy mieli baaaardzo duuuuużo czasu.0 komentarze:

Prześlij komentarz