poniedziałek, 14 września 2015

"A planety szaleją i śmieją się ....", cz.2


Wejście Słońca w znak Panny i utworzenie kwadratury z pierwszymi stopniami Strzelca /tam gdzie był Saturn na początku roku/ przyniosło niezwykle ciekawe informacje.
Dla mnie była to szczególna frajda, ponieważ znowu objawiła się "wisienka na torcie".
2.10.2014 w poście "Czas Strzelca-Kto będzie miał rację?" pisałam:
- poszukiwacze i archeolodzy może wygrzebią jakiegoś nowego "pitekantropuska" -  i ......... jest ! bingo!
Odkryto szczątki nieznanego praprzodka człowieka i nazwano go "Homo naledi".
- naukowcy i badacze, którzy tworzyli nowe koncepcje i prowadzili badania, być może zakrzykną: Eureka ! a może opatentują swój wynalazek, a może staną się sławni - i ........... już jest pierwszy wybraniec znaku Strzelca. Piękna, młoda, polska fizyk objawiła się w pełnej krasie. Olga Malinkiewicz i jej perowskity ruszyły na podbój świata. Dziewczyna z wyjątkową obsadą znaku Strzelca. Wybranka, piękny umysł. Ze Słońcem porozumiewa się w wyjątkowy sposób. Miejsce w encyklopedii ma zagwarantowane.
- podróżnicy i poszukiwacze może wreszcie wyruszą w podróż swojego życia - ........... i tu znowu polski akcent czyli "złoty pociąg" z Wałbrzycha. Pociąg nie jest wcale taki istotny ale jest wielka szansa żeby stworzyć niezwykłą atrakcję turystyczną, którą będą odwiedzali ludzie z całego świata.

Mam nadzieję, że wędrówka Saturna przez znak Strzelca przyniesie wiele ciekawych i zaskakujących informacji, które ubarwią nam świat.

.......... i jeszcze z tego samego posta : bankierzy mogą stworzyć nowe banki , wymyślać nowe narzędzia finansowe - ......... i premier Kopacz prezentuje pomysł na nową politykę podatkową /oczywiście autorstwa ministra finansów M. Szczurka/. Jeśli program był przygotowywany od początku tego roku to pomysł ten może być wprowadzony w życie. Jeśli pomysł pojawił się niedawno i służy jedynie celom wyborczym to w ciągu pół roku stanie się nieaktualny.

Czego jeszcze możemy się spodziewać w najbliższym czasie ? /niestety już niezbyt przyjemnych zdarzeń/
26.09 mamy ścisłą kwadraturę Marsa /1 stp.Panny/ z Saturnem /1 stp. Strzelca/ i ten układ może przynieść blokadę tureckich granic /imigranci oraz niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się chorób/, niebezpieczeństwo w państwach północnej Europy, kłopoty w Rydze, poważne napięcia na linii Węgry-Austria. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo zaistnienia muzułmańskich problemów na terenie Rosji.
W USA mogą pojawić się problemy na tle rasowym.
Mogą także zapaść decyzje dotyczące uderzenia NATO na Syrię i ISIS. Imigranci napływający do Europy w sposób pozornie niekontrolowany mogą stać się przyczynkiem do rozpoczęcia takiej zbrojnej interwencji.
Już nikt nie będzie przeciwstawiał się propozycjom USA tak jak to było w 2013 r.
Może jeszcze potrzebna będzie jakaś "mała prowokacja" i współcześni krzyżowcy będą mogli ruszyć i odzyskać dawno utracone Bizancjum.
Bardzo ciekawie przedstawił tę wojenną grę Mariusz Max Kolonko .
Według mnie, nie wszystkie przedstawiane wnioski są trafne, jednak ta wypowiedź jest bardzo na czasie /pochodzi z 2013 r./. Za sprawą kwadratury Mars-Saturn wydarzenia, o których mówi Max stanął się niezwykle aktualne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz