wtorek, 22 września 2015

"A planety szaleją i śmieją się ....", cz.4


Za nami opozycja Jowisz-Neptun, która przebiegała w atmosferze problemu imigranckiego i pouczeń płynących z ust niemieckich polityków.
Niemieckie odwoływanie się do europejskiej solidarności i odpowiedzialności brzmią niczym chichot historii.
Dzisiaj w Parlamencie Europejskim zapadły decyzje dotyczące rozdziału imigrantów. Nic nie wskazuje, żeby te decyzje były istotne i wiążące. Bardziej istotny jest fakt, że strona polska przychyliła się do niemieckiej koncepcji i jednocześnie skonfrontowała się z Grupą Wyszehradzką i Rumunią. To wielki błąd, za który w odpowiednim czasie Polska poniesie dojmującą karę /prawdopodobnie już na wiosnę 2016 r./

19.września planeta Saturn weszła do znaku Strzelca. W bardzo krótkim czasie zobaczymy jak stare zasady zastępowane są przez nowe, które będą powstawały z pozycji siły lub krótkowzrocznej opłacalności.

26.09.2015 r. mamy istotny układ kwadratury Mars-Saturn /pisałam o tym układzie 14.09 w cz. 2/.

17-18.10.2015 r. wystąpi koniunkcja Marsa z Jowiszem w znaku Panny i ...... żarty się skończą.
Czas roszczeń i oczekiwań. Jednocześnie następuje czas, w którym wielkie mocarstwa będą pokazywały swoją siłę i wpływy na różne regiony świata - 11-18.10 wystąpi trygon Jowisz i Mars z Plutonem w Koziorożcu. Jest to także okres intensywnej manipulacji medialnej.

26.11-5.12.2015 r. wystąpi kwadratura Saturn-Neptun i może ona przynieść zmiany układów prawnych, konstytucyjnych i prawno-finansowych w wielu miejscach na świecie.
W tym czasie należy szczególną uwagę zwrócić na kraje Ameryki Południowej.

19-20.01.2016 r. nastąpi trygon Mars /w Skorpionie/ z Neptunem /w Rybach/ - możliwy zbrojny konflikt Zachód - Bliski Wschód /precyzyjne uderzenie o symbolicznym znaczeniu/.

24-31.05.2016 r. następuje kwadratura Jowisz /Panna/ z Saturnem /Strzelec/.
Układ ten w okresie czerwca 2016 r. będzie dopełniał się do formuły półkrzyża i krzyża.
Będziemy więc mieć obraz : Jowisz /14 stp.Panny/, Saturn /14 stp.Strzelca/, Neptun /14 stp.Ryb/ i 14 stp. znaku Bliźniąt, przez który w czerwcu będą przemieszczały się Słońce, Wenus i Merkury.
Układ, który zaistnieje jest bardzo charakterystyczny dla horoskopu USA. Układ ten wiąże się także z zamachem z 11.09.2011 na World Trade Centre.
14 stp. Strzelca to finanse światowe, masoni, architekci, tajemnice, amerykański system walutowy, Egipt, praca niewolnicza, rabowanie skarbów.
14 stp. Panny to symboliczne zerwanie z tradycją i pochodzeniem, to także poczucie obcości i inności.
14 stp. Ryb to fałszywa fasada, pozory, sprzedawanie się za chwilowy lub finansowy zysk.
Jednak główne "uderzenie" nastąpi w 14 stp. Bliźniąt. I tu mamy szpiegostwo, kontrola informacji, manipulacja, blokowanie informacji, izolację.
W sensie naszej fizyczności stopień ten wskazuje na układ oddechowy a szczególnie oskrzela i płuca. To także ręce oraz układ nerwowy. Mocne zaznaczenie takiego punktu może przynosić zakażenia przenoszące się drogą kropelkową, zatrucia dokonujące się drogą wziewną, zapylenia, smog. To możliwość zatruć, które uszkadzają układ nerwowy.

Jednocześnie w tym samym czasie czyli luty-sierpień 2016 r. retrogradujący Mars będzie przemieszczał się pomiędzy 24 stp. Skorpiona i 9 stp. Strzelca co jedynie podgrzeje atmosferę.
0 komentarze:

Prześlij komentarz