środa, 4 stycznia 2017

Dziwne przypadki Pana P.


Postanowiłam wykorzystać "dziwne przypadki Pana P." aby pokazać klasyczny układ astrologiczny i konsekwencje, jakich się należy spodziewać po nim. Jest on tak nieuchronny, że nawet ja jestem często zadziwiona.

Mamy więc Pana Posła, który urodził się 6.07.1972 r. we Wrocławiu. Godziny nie znamy ale w tym wypadku jest mało istotne.
Pan Petru ma Słońce w znaku Raka i to oznacza, że jego powołaniem duchowym jest tworzenie społecznej struktury /rodzina, stowarzyszenie, partia, grupa narodowa itp./.
Jak widać swoją powinność realizował Pan P. z pełnym oddaniem.
Słońce ma sekstyl z Księżycem /znak Byka/ i oznacza to, że partner/współmałżonek wspierał Pana Posła w tworzeniu tych społecznych struktur. Taka pozycja Księżyca pokazuje współmałżonka jako osobę stabilną, mającą smak i styl a najważniejsze ...... posiadającą kapitał.
Słońce ma jeszcze inny układ, jest to kwadratura z Uranem /znak Wagi/.
Uran pokazuje naszych braci i siostry, koleżanki i kolegów, sąsiadki i sąsiadów itp.
Uran w kwadraturze do Słońca zawsze sprawia, że cel naszego życia załamuje się.
Uran w Wadze pokazuje, że ktoś z naszego otoczenia wchodzi na miejsce naszego współmałżonka/wspólnika.
W przypadku Pana P., kwadratura Urana do Słońca powoduje, że życiowy cel załamuje się, już nic nie będzie takie jak kiedyś.
Jak widać te "dziwne przypadki" spadły na Pana P. w czasie tranzytu Jowisza przez znak Wagi /przez urodzeniowego Urana/. Taki tranzytujący Jowisz przynosi ekscytację, człowiek czuje się szczęśliwy, uważa, że dokonał najlepszych wyborów.
Ale już niedługo ..... świat wyda się inny. Jowisz pójdzie swoją drogą ale pozostawi ..... pustkę i rozczarowanie. Niektórzy mówią, że Jowisz to "wielkie szczęście". Nie, Jowisz to marzenie ..... jednak marzenie zrealizowane jest jak martwy motyl.

Ku pamięci!
Jeśli masz kwadraturę Słońca z Uranem  /obojętnie w jakim znaku/ pamiętaj, że twoje najbliższe otoczenie /kolega, brat, siostra, sąsiedzi, znajomi/ może zniszczyć to co jest dla ciebie najważniejsze. Trzymaj na dystans tych osobników, samochód prowadź w sposób rozsądny, nie spiesz się. Jeśli jesteś ascendentalnym Bliźniakiem, to sam jesteś zagrożeniem dla swoich życiowych powinności

Znak Raka zarządza podstawową komórką społeczną czyli rodziną, zarządza także wszelkimi organizacjami i partiami, zarządza także większymi grupami społeczności w tym państwami.
Jeśli polityk nie jest w stanie stworzyć podstawowej komórki społecznej czyli rodziny, lub nie jest w stanie trwale w niej funkcjonować, to nie stworzy także innej wartościowej struktury społecznej. Nie należy wierzyć w zapewnienia o patriotyzmie, umiłowaniu ojczyzny i obywateli ..... to tylko gra, to tylko słowa. Taka osoba prawdopodobnie nie rozumie czym jest wspólnota, sens jej działania i korzyści z niej wynikające.

Następnym ciekawym przykładem znaku Raka jest Jarosław Kaczyński.

0 komentarze:

Prześlij komentarz