piątek, 20 stycznia 2017

Zaprzysiężenie Donalda Trumpa


20.01.2017 r. około godz. 12 czasu waszyngtońskiego, Donald Trump, zostanie zaprzysiężony na
45-tego Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Horoskop tego wydarzenia pokazuje :
- Słońce w 1 stp. Wodnika /dosyć osamotnione, jedynie aspektowane przez Księżyc/
- Księżyc w Skorpionie /w 10 stp./ w kwadraturze do Słońca. Układ ten pokazuje, że społeczeństwo, jeszcze przed inauguracją, będzie przeciwstawiało się tej prezydenturze. Są to grupy zorganizowane przez opozycyjne partie/frakcje, przez różnorakie "autorytety" społeczne oraz przez niespełnionych "rewolucjonistów" lub obrońców wolności. Różnorakie demonstracje mogą zacząć się już dzisiejszej nocy i trwać prawie dwie doby.
Układ taki sugeruje także, że istotne protesty społeczne i wrogość do D. Trumpa może jeszcze  powrócić.
- Ascendent w 9 stp. Byka sugeruje, że uroczystość będzie spektakularna / lśniąca i błyskająca niczym choinka bożonarodzeniowa/
- pozycja Saturna w 24 stp. Strzelca wskazuje, że mogą zostać podjęte próby aby z wrogów zrobić przyjaciół albo przynajmniej wytrącić oręż z rąk przeciwników.
- Harmonijny układ Saturna z Uranem i Jowiszem może być powodem do opowieści o pięknej świetlanej przyszłości - przywracanie równości szans rozwoju społecznego i materialnego, przewidywanie nowych okazji, zwiastowanie nowej ery, odnowa, otwartość na możliwości i o dokładaniu wszelkich starań.... aby życie stało się rogiem obfitości i dawało zysk, dostatek i bogactwo.
- Pozycja Plutona w 18 stp. Koziorożca wskazuje, że plan prezydentury przewiduje umacnianie imperium /co może kolidować z bogactwem i dostatkiem społecznym ...... przynajmniej w krótkim okresie czasu/. Pozycja Plutona daje możliwość pokazów siły i pokazów politycznych.
- Niezwykle znaczące jest położenie planety Merkury /7 stp. Koziorożca/. Planeta Merkury jest symbolem, na którym prezydentura opiera się. Podam dwa cytaty, które idealnie opisują ten symbol:
"Diabeł, pismo święte zna w potrzebie" /W. Szekspir/
"Wielkie masy ludzkie, łatwiej padną ofiarą wielkiego kłamstwa niż drobnego" /A. Hitler/

Czy Donald Trump będzie dobrym prezydentem ?
Donald Trump będzie najlepszym prezydentem na dany czas i miejsce. Jest człowiekiem, który będzie brał udział w realizacji przeznaczenia Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Dokładnie taki człowiek jest potrzebny i z tego powodu został wybrany.

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych ma szanse aby stać się "ikoną stylu" niczym Jaclyn Kennedy.
Jest piękną i zgrabną kobietą a ponadto zaopiekują się nią najlepsi "krawcy" świata czyli Karl Lagerfeld i Ralph Lauren.
W poście z 13.08.2016 r. "Jowisz w znaku Wagi" wspomniałam o preferencjach modowych wynikających ze znaku Wagi. Wymieniłam tam Karla Lagerfelda i dom mody Chanel.
Zaznaczę, że Larph Lauren także jest astrologiczną Wagą.

0 komentarze:

Prześlij komentarz