środa, 5 kwietnia 2017

Psychiczna kondycja narodu, cz. 2


Horoskop Polski prowadzi do dosyć smutnych wniosków.
Kondycja psychiczna narodu nie jest w dobrym stanie.
9, 10 i 19 listopada 2014 r. napisałam posty "Okiem astrologa - Rzeczpospolita" i "Okiem astrologa - Rzeczpospolita czy układ zamknięty", w których pokazałam kontrowersyjne układy planetarne i nieuchronność wydarzeń.
Te same układy planetarne pokazują psychiczną kondycję narodu a raczej poziom psychopatycznych zachowań narodu.

W horoskopie Polski z 966 r. Mars usadowił się w 9 stp. Raka i jest w negatywnym układzie z Uranem i Neptunem w znaku Wagi oraz Merkurym w znaku Barana.
Mamy więc społeczeństwo, któremu brakuje wyższych zasad i wewnętrznej mądrości. Mamy społeczeństwo, któremu brakuje poczucia wspólnoty jest więc gotowe na zdrady, zaprzaństwo.
Nie przestrzega także umów zobowiązań i sojuszy, do których zobowiązało się.
Świadomość kreuje wydarzenia więc trudno dziwić się, że historia naszego kraju jest tak burzliwa.

Czas jednak mija i dużo bliższy postrzeganiu współczesnego świata jest horoskop tzw. przysięgowy
" 22.12.1990, Warszawa, godz. 12:00".
Jak przystało na horoskop nowoczesnego państwa, które właśnie dokonało głębokich przemian, planeta Mars posadowiona jest w świetnym miejscu horoskopu, w 29 stp. Byka. W układzie harmonijnym oznacza to demokratyczny podział pracy, wszelkich dóbr oraz zasobów finansowych.
Niestety, Mars jest bardzo mocno uszkodzony i jeśli nie było to zauważalne w początkach transformacji to z biegiem lat i z biegiem dni umacniał się układ krzyża /progresja/ .... Mars /Byk/-Jowisz /Lew/- Pluton /Skorpion/-Księżyc/Wodnik/.
- Od początku przemian zaznacza się kwadratura Mars-Księżyc. Księżyc czyli wszelkie grupy społeczne mają wygórowane oczekiwania i nie są gotowe na demokratyczne przemiany. Nie rozumieją sensu tych przemian i nie rozumieją społeczeństwa obywatelskiego.
Ta psychiczna ułomność niezwykle trafnie i jednocześnie bezwzględnie, została przedstawiona
w filmie Dzień świra.
Układ ten pokazuje jednocześnie rządzących i grupy wpływów, którzy pazernie rozszarpują dobra państwowe. To jest obraz uwłaszczania się na majątku narodowym postkomuny, solidarnościowych elit oraz kościoła katolickiego.
Jest to układ bardzo charakterystyczny dla podziałów społecznych, niezgody. Na tej bazie powstało główne narzędzie rządzących, które jest umiejętnie stosowane od blisko 27 lat czyli ..... dziel i rządź.
- Po 9 latach w ścisły aspekt z Marsem wchodzi Pluton, tworzy układ opozycyjny.
12 marca 1999 r. Polska wchodzi do NATO i pseudodemokratyczny, wykoślawiony Mars zostaje poddany dodatkowym naciskom. Kraj na dorobku musi dzielić się z organizacją wojskową.
Jednak w tym układzie opozycji Mars-Pluton i jednocześnie kwadratury Księżyc-Pluton bardziej niebezpieczna jest gotowość bezkrytycznego, psychopatycznego poświęcenia życia ludzi w imię niejasnych interesów. Polska zostaje tzw. ziemią niczyją i ma być polem do geopolitycznej gry pomiędzy mocarstwami. W społeczeństwie podnosi się poziom agresji i nieufność.
- Mija następnych 7 lat i Jowisz w znaku Lwa tworzy ścisłą kwadraturę z Marsem. Jednocześnie Jowisz tworzy kwadraturę z Plutonem oraz opozycję z Księżycem.
Do władzy dochodzi PiS i jest to początek nowego typu sprawowania władzy. Władza staje się arogancka, ma upodobania do bizantyjskiego stylu życia, wysługuje się różnorakim grupom wpływów. Bardzo negatywny wpływ na politykę i rządy w Polsce wywierają bogate i potężne grupy takie jak kościół czy spekulacyjna finansjera. Jest to początek gwałtownego zadłużania się Polski.
Społeczeństwo staje się pazerne, chciwe, zadłuża się w niekontrolowany sposób, staje się puste i głupie.

W ten sposób rozbudował się w horoskopie Polski tzw. krzyż. Każda planeta /szczególnie te ciężkie/ progresywna lub tranzytująca, która wejdzie w kontakt z wrażliwymi punktami tego "krzyża" przyniesie czas kłopotów i perturbacji w naszym kraju. Będzie wnosiła także coraz większe podziały i nienawiść między ludźmi.

Jest jeszcze jeden negatywny aspekt z planetą Mars. Jest to aspekt ścisły, wpływający na obraz Polski od samego początku przemian...... półtorej kwadratury /135 stp./ z planetą Neptun w Koziorożcu. Układ ten wnosi głupi pseudo patriotyzm na pokaz, który jest narzędziem w rękach rządzących aby sterować emocjami tłumu. W społeczeństwie układ ten wskazuje na głupotę, naiwność, manię wielkości i samooszukiwanie się.

0 komentarze:

Prześlij komentarz