wtorek, 12 grudnia 2017

Eklektyczny premier


Za nami bardzo ciekawe expose nowego premiera, M. Morawieckiego.
Wypowiedzi człowieka bardzo wiele mówią o jego charakterze i predyspozycjach a czas, w jakim jest prezentowana ta wypowiedź, podpowiada jakie są jego intencje i czy będzie możliwość ich realizacji.

Expose nowego premiera było wyjątkowo eklektyczne czyli stanowiło przysłowiowy "groch z kapustą" - było tam wszystko co mogło przyśnić się w niespokojnym śnie po kilku głębszych.
Pogodzenie treści expose z umysłem na miarę finansisty jest po prostu niemożliwe .... coś tu nie pasuje, coś zgrzyta. "Rasowy" bankowiec lub finansista po wysłuchaniu takiego expose prawdopodobnie płacze ze śmiechu lub bezsilności.
Pojawia się więc zasadnicze pytanie : kim tak naprawdę jest M. Morawiecki ?

Horoskop 20.06.1968 r. /niestety nie znam godziny urodzenia ale ten fakt nie stanowi zasadniczej przeszkody w prognozowaniu/ :
- pozycja Słońca, Wenus, Marsa /30 stp. Bliźniąt/ ..... "powierzchowne osądy, wystawianie na pokaz, zdobywanie fałszywego poparcia, wystawianie na sprzedaż, wystawianie na pokaz".
- pozycja Merkurego /27 stp. Bliźniąt, dochodzi do koniunkcji ze Słońcem/..... "cwaniactwo, ambicja, pragnienie doświadczania wielkiego świata, wyuczenie się pewnych umiejętności i wykorzystywanie ich".
- pozycja Jowisza /1 stp. Panny/ ..... "wzniosłe myśli lub wspomnienia, karykaturalne przedstawienia, próżność, propaganda, pozoranctwo, poczucie niezrozumienia".
- pozycja Saturna /24 stp. Barana/ .... "obietnice, coś co z pozoru może wydawać się korzystne okazuje się trudne, możliwości a obietnice, wycofywanie się z obietnic, dwulicowość".
.... a teraz planety najcięższe /Uran, Neptun, Pluton/, które w horoskopie premiera działają nieharmonijnie w stosunku do pozostałych :
- Uran, bardzo negatywnie oddziałujący /26 stp. Panny/, tworzy mocną kwadraturę do Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa oraz kwinkunks z Saturnem ..... "naiwność, praktyki zawodowe, ministrant, zajmowanie się nieistotnymi sprawami, brak autorytetu".
Uran, ostry układ kwadratury, stworzy w pozycji 30 stp. Panny .... "sztywność w myśleniu, obsesja, zachowania, zaprzątanie uwagi, gapiostwo" - ten punkt bardzo mocno był podkreślony w czasie katastrofy w Smoleńsku i prawdopodobnie był jednym z symboli pilotów.
- Neptun /25-26 stp. Skorpiona/ bardzo negatywne oddziaływanie, tworzy kwadraturę z Jowiszem oraz kwinkunksy ze wszystkimi planetami wcześniej wymienianymi. Neptun reprezentuje rodzinę, szczególnie ojca ewentualnie partię, organizację .... "manipulacja, ciągłe niezadowolenie, lekceważenie człowieczeństwa innych ludzi, wkraczanie na cudze terytorium, segregacja rasowa i religijna, wtrącanie się".
- Pluton /21 stp. Panny/ jest w kwadraturze do Merkurego i w kwinkunksie do Saturna ..... "ustępstwa, współzawodnictwo i złośliwość, tzw. nieznośność i wypluwanie smoczka".

Wnioski : mamy premiera, który jest 50-letnim "cycusiem", który został ulepiony przez mamusię i tatusia i z wielkim zadowoleniem wślizguje się, za ich pośrednictwem, pod skrzydła coraz to nowego guru. Przytulało go już wielu decydentów to przytuli go i Kaczyński i Rydzyk. Z drugiej strony jest w nim dużo siły aby realizować te narzucone role - przypomina to trochę siłę, która objawia się w przypadku zespołu stresu pourazowego lub DDD.
Ta filozofia ślizgania się "po etosie" stwarza niebezpieczeństwo służenia dwóm panom /albo i więcej niż dwóm/.
________________________________________________________
Tak jak wspominałam w poprzednim poście, M. Morawiecki /podobnie jak A. Duda/ ma mocne powiązanie ze Słońcem w horoskopie J. Kaczyńskiego. Obydwaj panowie mają rozbudowane koniunkcje planet, które w minimalnym stopniu wyprzedzają Słońce Kaczyńskiego i jednocześnie tworzą koniunkcję z jego Uranem.
- Kaczyński .... Słońce w 27 stp. Bliźniąt i Uran w 1 stp. Raka
- Morawiecki .... Słońce, Mars, Wenus w 30 stp. Bliźniąt
- Duda .... Wenus, Mars i Księżyc w 3-4 stp. Raka
Uran w horoskopie J. Kaczyńskiego reprezentuje brata - obydwaj stosowali zasadę "zderzaka" i unikania odpowiedzialności /zdecydowanie lepiej wykorzystywał to Jarosław i ostatecznie .... przeżył/. Obecnie w rolę "zderzaka" wcielił się Morawiecki i Duda.
Jest to sytuacja niebezpieczna dla obu panów ale .... sami tego chcieli. Czy oni przeżyją rolę zderzaków ?
"Nie mów hop, zanim nie przeskoczysz a nawet jak przeskoczysz to zobacz w co wskoczyłeś."
Niebezpieczeństwo uaktywnia się wraz z uaktywnianiem się 28 stp. Panny-2 stp. Wagi /w 2010 r. aktywizował ten punkt tranzytujący Saturn/. Innym punktem kontrowersyjnym jest 13-16 stp. Lwa /tu znajduje się Pluton w horoskopie Kaczyńskiego, który jest w 1/2 kwadratury do Urana/.
Smaczku dodaje fakt, że Morawiecki i Duda w swoich horoskopach mają ciężkie planety na pograniczu Panna - Waga /.
Jeżeli więc energia aktywizuje ostatnie stopnie Panny i pierwsze Wagi to w pierwszej kolejności uderzenie dosięgnie planet Dudy i Morawieckiego a później dopiero Kaczyńskiego.
I w ten sposób Kaczyński może mieć okazję do następnego "tańca na grobach" lub kwilenia o zdradzie, nieszczęściu itp.
Uderzenia energetyczne mogą mieć miejsce  /rozszerzam w stosunku do ostatniego postu/ :
17-20.luty 2018 r., 3-6 kwiecień 2018 r., początek maja 2018 r., 11-26.05. 2018 r., sierpień i wrzesień 2018 r., koniec marca 2019 r. oraz 2020 r.

__________________________________________________________
Jak prezentuje się expose premiera M. Morawieckiego ?
Początek expose : 12.12.2017, godz. 16:13, Warszawa
Koniec expose : 12.12.2017, godz. 17:24, Warszawa
Przez cały czas wystąpienia, Asc przesuwa się przez znak Raka - mamy więc wysyp patriotyczno - romantycznych bredni. Rozpatrywać należy Neptuna, który jest w kwadraturze z Wenus - mamy więc stek kłamstw a owoce tego gadania poznamy już w połowie marca 2018 r. /występuje możliwość zastraszania/. W połowie lutego być może zobaczymy czyim interesom służy cały ten cyrk.
W końcu expose planeta Pluton zajęła szczyt Dsc a Księżyc zrobił do niej ścisłą kwadraturę - układ ten jest bardzo kontrowersyjny a zarazem niejednoznaczny. Może on wskazywać na demonstracje, które odbywały się właśnie pod Sejmem ale może także zapowiadać bunt o dużo większym zasięgu i sile /poczucie oszukania, wyzyskania itp./ .... w istotny sposób zaznacza się 21-22 czerwca 2018 r.

___________________________________________________________
Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Mateusza Morawieckiego ..... pierwsze gratulacje ..... pierwsze kwiaty. Jest godzina 23:45.
Asc horoskopu na tę chwilę pokrywa się idealnie z Uranem w horoskopie pana Morawieckiego.
Można powiedzieć, że premier postawił wóz przed koniem i wybiera się w podróż.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

http://baza.astrolog.org.pl/Morawiecki_Mateusz

Prześlij komentarz