wtorek, 20 listopada 2018

A nie mówiam ... ?

Kończy się prawdziwy przemarsz wojsk przez ostatnie stopnie Skorpiona.
Był to długi marsz ponieważ jego początków należy poszukiwać w 1970-71 r. kiedy Neptun i Jowisz przetaczały się przez tą część zodiaku. Na giełdzie w Nowym Jorku uruchomiono pierwszy elektroniczny system obrotu papierami wartościowymi-NASDAQ, Nixon zawiesił wymienialność dolara na złoto oraz zaprezentował doktrynę, że USA nie mogą ponosić wyłącznej odpowiedzialności za obronę swoich sojuszników. Świat obchodził 2500-lecie Cesarstwa Perskiego, tworzono federację Zjednoczonych Emiratów Arabskich, nacjonalizowano kopalnie miedzi w Chile, Intel wprowadzał na rynek pierwszy mikroprocesor i śpiewano "Imagine". W Polsce "dobra zmiana" pod przewodnictwem towarzysza Gierka krzyczała "damy radę" … ups, pomyłka … wtedy krzyczeli "pomożecie ?".
Kiedy w 1981-2 r. tranzytował Uran, przez to magiczne miejsce, Izrael dokonuje aneksji wzgórz Golan i inwazji na Liban a następnie dokonuje masakry palestyńskich uchodźców. Zaprezentowany zostaje pierwszy model komputera osobistego a wszyscy tańczą w rytm "Thrillera". W Polsce obraduje Krajowy Zjazd Solidarności, obywatele zostają obdarowani "kartkami na prawie wszystko" i … "dobra zmiana" tym razem za pośrednictwem Jaruzelskiego wprowadza stan wojenny.
Kiedy tranzytuje Pluton /w towarzystwie Jowisza/ mamy już 1993-5 r. Mamy kryzys konstytucyjny w Rosji, powstaje Unia Europejska, Amerykanie uciekają z Somalii a Bałkany, Rwandę i Czeczenię opanowuje wojenna pożoga. W Polsce … dużo się dzieje … tworzymy podwaliny funkcjonowania naszego pięknego i szczęśliwego kraju - stanowimy wszelkie prawo, tworzymy instytucje finansowe, denominujemy złotego, prywatyzujemy się i pławimy się w niezliczonej ilości afer. Powstaje Porozumienie Centrum i Unia Wolności a wszelkie "gady" uwłaszczają się na majątku narodowym. Na szczęście przychodzi … "dobra zmiana" i prezydentem zostaje towarzysz Aleksander Kwaśniewski.
Ostatnie wydarzenia nie wymagają już szerokiego przypominania.
W 2006 r. nad ostatnimi stopniami Skorpiona tranzytuje Jowisz … ale szybki to tranzyt więc zbawcy narodu w postaci braci Kaczyńskich raczej szczęścia nie zaznają w długim okresie czasu.
Z końcem 2014 r. na rzeczone pozycje wtacza się Saturn i opuszcza Polskę D. Tusk, rząd PO chyli się ku upadkowi a "prawdziwie dobra zmiana" szykuje się do pokerowej zagrywki.
Kiedy charakterystyczny retrogradujący Mars przetacza się w 1-szej połowie 2016 r. przez ostatnie stopnie Skorpiona naczelnik Kaczyński demonstruje całą swoją twórczą inteligencję.
Ostatni rok i przemarsz Jowisza pokazują optimum działalności "prawdziwie dobrej zmiany".
Kiedy Mars tworzy kwadraturę z ostatnimi stopniami Skorpiona i jednocześnie kwadraturę z Jowiszem możemy obserwować jak trupy wypadają z szafy, wampiry wyłażą z trumien i … oczywiście następuje demonstracja "arogancji władzy" …. a nie mówiłam /bo Koziorożec prawdę Ci powie/. W dniu dzisiejszym Mars jest w idealnej kwadraturze z Jowiszem.
__________________________
Urzędniczo-gangsterski światek objawił się. Możemy obejrzeć na ekranach tv poczet mafiosów RP.
Polecam : afera FOZZ, afera Telegraf, afera Art-B, afery SKOK,  prywatyzacje  RSW "Prasa-Książka-Ruch" i Polkomtelu oraz  powstanie Polsatu. Warto uważnie prześledzić działalność pana Glapińskiego.
Warto także poczytać trochę o firmie "Centralwings" i porównać z działalnością "OLT Express".


!!! Podpisane w ostatnich dniach ustawy /Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i Pracownicze Plany Kapitałowe/ to zwykłe oszustwo.
!!! Podpisywanie, w ostatnim czasie, międzynarodowych umów handlowych oraz umów kredytowych na poziomie rządowym także jest oszustwem.


Bardzo ważnym tematem jest także zakup, przez Narodowy Bank Polski, około 15 ton złota. Złoto przechowywane jest w Londynie /polecam zapoznanie się z tematem: "City of London"/. Moment zakupu kruszcu sugeruje, że możemy mieć do czynienia z klasycznym wyprowadzaniem majątku narodowego poza granice państwa.
Pamiętajmy, że Uran rozpoczął tranzyt przez Byka a on potrafi całkowicie zmienić systemy wartości. Skoro z wzorca kilograma pozostał wzór matematyczny to także ze złota może pozostać tylko … Au, 79 … i co im pan zrobisz ? Być może teraz mamy do czynienia z prawdziwą aferą "Gold".


Jak widać układ mafijny rozwija się prężnie. Macki wyłażą trochę z prawa a trochę z lewa.
Prawdopodobnie jeszcze zobaczymy trochę ekstrawagancji w czasie tranzytu Wenus przez znak Skorpiona /szczególnie 27.12.2018 - 8.01.2019 oraz 25.01.2019/ oraz Jowisza w dn. 25.01-15.02.2019. Jak już wcześniej pisałam robi się mrocznie, duszno i lepiąco … ciemność widzę ! /to żart/.
__________________________
Jak pisałam we wcześniejszych postach "uszkodzony" Pluton w horoskopie państwa jest niczym komórka rakowa lub antybiotykooporne zakażenie w ciele człowieka. Należy zastosować super uderzenie a i tak nie zawsze zakończy się to pełnym sukcesem.
Zawsze jednak warto próbować ponieważ … to jest już taki czas, że "żadne boże nie pomoże".
Sposób na likwidację agenturalnych wpływów w Polsce jest tylko jeden.
Drodzy czytelnicy, znacie ten sposób … tak  **** , tak *****  lub tak ****** - pomysł może wydawać się absurdalny ale … uwierz w ducha.
Trzeba więc zorganizować uroczą grupkę zapaleńców i zaznaczam, że broń palna nie będzie potrzebna. Potrzebna będzie natomiast energia planetarna. To my ludzie jesteśmy największymi nośnikami tych energii.
Potrzebna jest energia Słońca, Merkurego, Wenus, Marsa, Jowisza, Saturna lub Urana z 20 stp. Lwa. To jest "siedmiu wspaniałych". Kto więc jest posiadaczem takiej energii niech ją wykorzysta pro publico bono.
Jeśli nie dysponujesz, drogi czytelniku, taką energią to także się przyłącz do akcji - Księżyc będzie tranzytował 20 stp. Lwa a w ten sposób, każdy z nas, chociaż przez chwilę, stanie się posiadaczem tej energii /Księżyc w Lwie to wspólnota tworzenia/.
25.12.2018 r. o 23:30 przez godzinę wymagane jest skupienie i myśl o całkowitej likwidacji wszelkich agenturalnych "gadów", które niszczą społeczeństwo. Kierowanie uwagi na jakieś konkretne osoby jest zbędne a wręcz szkodliwe. Oprócz tego można robić wszystko, nawet odtańczyć poloneza wokół choinki.


Zapraszam do projektu.
"Hej! ramie do ramienia! spólnemi łańcuchy
Opaszmy ziemskie kolisko!
Zestrzelmy myśli w jedno ognisko,
I w jedno ognisko duchy!"0 komentarze:

Prześlij komentarz