piątek, 28 grudnia 2018

Rok 2019 czyli ... pamiętajcie o ogrodach

Przypomnienie : prognoza oparta na początku nowego roku ma charakter ogólny i raczej można nazwać ją sugestią.


1.01.2019 r., godz. 00:00, /miejsce w zależności od potrzeb prognostycznych/


- Najważniejsza jest pozycja Słońca w koniunkcji z Saturnem /11-12 stp. Koziorożca/.
Układ symbolizuje spełniające się przepowiednie i ostrzeżenia, mówi o materializowaniu się "głosu boga"/słowo ciałem się staje/.
Koniunkcja mówi o przeznaczeniu, z jakim przyjdzie się zmierzyć ludzkości i Ziemi jako planecie, będącej częścią Wszechświata. Pod wpływem tych energii następuje zrozumienie czym jest naturalny porządek istnienia.
11-12 stp. Koziorożca jest jednocześnie strażnikiem porządku i systemów wartości jak i cierpliwym nauczycielem, wyjaśniającym "cud natury". ***
Już od pewnego czasu odczuwamy te energie bo przecież Saturn od roku tranzytuje znak Koziorożca, jednak tak mocne zaznaczenie 11-12 stp. jest wyjątkowe i znaczące.
To właśnie te stopnie zodiaku mówią o cieszeniu się bogactwem otoczenia, pięknie przyrody, szacunku do wszystkiego czym ludzkość ma zarządzać. To także polityka ekologiczna, medycyna naturalna, kwestie globalnego ocieplenia, teorie spiskowe, nauka oraz jej wady i zalety, nowoczesny postęp technologiczny, który dławi środowisko. Pokazuje także osoby, ujawniające coś nieuczciwego i nielegalnego.
"Ten cieszy się prawdziwą swobodą, kto ma czas na wzbogacenie majątku swej duszy".
"Natura nigdy nie mówi czegoś innego niż mądrość".
"Natura korzysta z ludzkiej wyobraźni, by wznosić swe dzieło stworzenia na coraz wyższe poziomy".
Nie liczmy na to, że zaakcentowane energie 11-12 stp. Koziorożca przeminą - Saturn przypilnuje aby tak się nie stało … odciśnie piętno. Ponadto, tranzytujący przez znak Byka, Uran stworzy /lato-jesień 2020 r./ trygon z tym stopniem zodiaku i jeśli /co nie daj, Boże/ zignorujemy przekaz Saturna on go reaktywuje.
Być może w czasie takiego tranzytu, swoje pragnienie mógłby zrealizować sam Albert Einstein mówiący ... "Chcę wiedzieć jak Bóg stworzył świat. Nie interesuje mnie to czy inne zjawisko. Chcę znać jego myśli, reszta to szczegóły".
Początek roku przypomni jeszcze o energiach 11-12 stp. Koziorożca, kiedy przez stopnie będzie tranzytował Merkury /11-13.01/ oraz Wenus /12-14.02/.
- W czasie, kiedy zaczyna się nowy 2019 r., Księżyc tranzytuje znak Skorpiona /stopień w zodiaku zależy od miejsca na kuli ziemskiej/.
Księżyc tworzy trygon z Neptunem w Rybach. Pozytywny aspekt a jednak … zbyt dużo zgiełku.
Księżyc świeci światłem odbitym i w związku z tym często lubi "podszywać" się pod Słońce.
Być może ludzkość ze swoim rozdętym ego zaproponuje panaceum, które ma doprowadzić do szczęśliwości i pozbycia się wszelkich problemów. Czy to możliwe ? Prawdopodobnie nie ale potrzeba kontrolowania, dyscyplinowania, zabezpieczania, wymyślania strategii może stać się obsesją. W ten sposób szczęście i spokój zamieni się w luksusowe więzienie.
Jowisz, który tworzy kwadraturę z Neptunem pokaże w jaki sposób buduje się takie "złote klatki".
Prawdopodobnie czas tranzytu Wenus /16-18.01/ przez stopień zaznaczony energią Jowisza wskaże nam zagrożenia.
- Kwadratura Mars-Merkury pokazuje na ile nasza wolna wola jest realna a ile jest w niej ułudy.
Jest to świetna okazja aby zrozumieć ograniczenia, które bardzo często funduje nam Wszechświat poprzez swoje zasady i prawa naturalne.
Już pierwsze dziesięć dni nowego roku mogą zademonstrować jak ważny jest kodeks Wszechświata.
- Dla Polski najistotniejsza jest koniunkcja Słońce-Saturn. Ta koniunkcja bardzo mocno wpisuje się w tzw. horoskop okrągłego stołu  a tym samym decyzję o wprowadzeniu "planu Balcerowicza" /31.12.1989, godz. 00:00, Warszawa/.
Czyżby sytuacja kraju stawała się równie napięta i czeka nas "powtórka z rozrywki" pod tytułem "plan Morawieckiego" lub ewentualnie "plan … ?"
A może konsensus ponad podziałami czyli nowy deal miedzy panem, wójtem i plebanem.
Może to być także przyczynek do pompowania romantyczno-nacjonalistycznych rojeń pod hasłem "wszystko co nasze Polsce oddamy". W tego rodzaju energie, pięknie wpisuje się jakaś koronacja lub pogrzeb … taki podniosły i patriotyczny. Połowa stycznia i przełom marzec/kwiecień powinny dać nam odpowiedzi na te pytania.


Rok 2019 pod względem numerologicznym mówi: zakończ sprawy, wyrzuć śmieci-popatrz na siebie z nowej perspektyw i schowaj ego-jesteś potrzebny do działań zespołowych.
Pamiętaj, że następny rok to 2020 - konstruowanie nowego globalnego świata.0 komentarze:

Prześlij komentarz