środa, 30 stycznia 2019

W naszym magicznym domku wszystko się zdarzyć możeJak pokazują zdarzenia ze stycznia, całkiem nowego 2019 r., wszystko się zdarzyć może …
Tak jak zapowiadałam atmosfera zrobiła się dusząca, lepka a wręcz po prostu obrzydliwa.
Wnioskuję z tego, że "sprawa polska" weszła w fazę ostatecznych rozgrywek. Być może mocarstwa już określiły swoje strefy wpływów /naloty Izraela na Syrię, przewrót w Wenezueli, nowe pomysły na Brexit/. Obecnie pozostaje jedynie zgrabne zaaranżowanie "nowego otwarcia" dla Polski.
Czeka nas więc nieustający spektakl pt. " Milczące psy walczą o kość". Niestety w tej sytuacji milczące psy zamieniają się w wygłodniałe, wściekłe psy - krew się leje, fruwają strzępy futra a i bebeszki mogą walać się tu i ówdzie.
Przypadki styczniowe mogą stać się świetną kanwą do filmu "Jak hartowała się mafia".
Bo styczeń to :
- mocno pobrzmiewają jeszcze komentarze w związku z aferalnymi działaniami w KNF i NBP a pan prezes Gapiński mówi, że "nie ma żadnego płaszcza i … co mu zrobicie". Przy okazji moralizuje i grozi konsekwencjami w tworzeniu tzw. mowy nienawiści, która podobno dogłębnie dotyka jego blond anioły.
- jak pan prezes powiedział tak też się stało /chyba jasnowidz ?/ i mowa nienawiści złapała za nóż i popędziła 13 stycznia urządzić jatkę w pirotechnicznej inscenizacji. Pogrzeb odbył się równie spektakularny i "wyszedł biskup, pastor, rabin pobłogosławić karabin bo mu sam pan Bóg szepną z nieba, że z hejterami bić się trzeba".
Wydarzenia z 13 stycznia były tak mocno przesycone symboliką, znakami, gestami itd., że aż prosi się aby zahaczyć o scenariusze z Dana Browna. Wielkie organizacje ponadnarodowe lubią intelektualne zabawy … niezależnie od okoliczności.
Proponuję więc zagadkę-anagram : FAŁSZ  SEMONIT
/co to Semonit można znaleźć u wujaszka Googla/ - najważniejsze jest oczywiście rozwiązanie anagramu.
- odbyła się łapanka na tzw. miśków i tylko patrzeć jak oprócz zarzutów finansowych pojawią się podejrzenia o szpiegostwo i to w strukturach NATO. Wtedy Amerykanie obrażą się i zabiorą swoje zabawki z terytorium Polski.
- podsłuchano rozmowy najuczciwszego obywatela RP i stara-nowa afera zaczęła nowe życie.
W postach "Oczekiwana zmiana miejsc" /27.01.2017/ i "Grawitacja prezesa" /2.02.2017/ opisywałam kręte polityczne ścieżki prezesa. Ponadto w poście o ojkofobii z 28.09.2018 r. zaznaczyłam, że kończę moje dywagacje o prezesie a ponadto stwierdzenie THE END to nie jest jakieś tam sobie "the end". Z nowymi "taśmami prawdy" bardzo dobrze koresponduje także mój post z 15.11.2018 r. "Pluton w horoskopie Polski.


I pomyśleć, że w 1980 r. kiedy sukcesy odnosił projekt "Solidarność", Pluton tranzytował 18-20 stp. Wagi i już zacierał łapy licząc, że przejmie społeczną własność w swoje wyłączne posiadanie.
Pluton przesuwał się po zodiaku a wraz z nim mafia przejmowała coraz to nowe instytucje i obszary społecznej działalności.
W ostatnich miesiącach Pluton stworzył kwadraturę do tamtej pozycji z 1980 r. i okazuje się, że mafia nie tylko przejęła społeczną własność ale mafia stała się władzą, która decyduje o losach świata /a przynajmniej tak się jej wydaje/.
Pluton osiągając początek trzeciego dekanatu Koziorożca sprawił, że może się nam wydawać, iż mafia stanie się także autorytetem, prorokiem, wybawcą "ode złego" i ochronką dla zbłąkanych.
Pluton daje człowiekowi poczucie odrębności i unikalne DNA, jednak zdegenerowany Pluton stworzy pancerz, wyalienowanie, niemożność współistnienia z innymi ziemskimi istotami i brak współodczuwania. W ten sposób stajemy się niewolnikami w więzieniu, które sami stworzyliśmy.


Styczeń 2019 r. pokazał destrukcyjne działanie plutonicznych wpływów - to pokaz upadku, podziału, manipulacji, bezwzględnej władzy.
Wniosek nasuwa się jeden … należy pozbyć się zdegenerowanych wpływów Plutona.
Wystarczy do tego wola  … trzeba po prostu chcieć … nic więcej. Pamiętaj, że wola będzie chwilą i iskrą tylko, która przeleci niby błyskawica.
Jeśli chcesz to zaczynamy … już dzisiaj … już teraz.
"Ja mistrz !
Ja mistrz wyciągam dłonie !
Wyciągam aż w niebiosa i kładę me dłonie
Na gwiazdach jak na szklannych harmoniki kręgach.
To nagłym to wolnym ruchem,
Kręcę gwiazdy moim duchem.
Milijon tonów płynie; w tonów milijonie
Każdy ton ja dobyłem, wiem o każdym tonie;"

0 komentarze:

Prześlij komentarz