wtorek, 17 grudnia 2019

Solariusz dla Polski - 2019 r.Solariusz czyli horoskop urodzinowy : 22 grudnia 2019 r., Warszawa, godz. 13:27
Horoskop natalny Polski : 22 grudnia 1990 r., Warszawa, godz. 12:00
Solariusz obowiązuje w dn. 22.12.2019 - 21.12.2020


Solariusz wskazuje sprawy kraju, które mogą być w szczególny sposób zaakcentowane w najbliższym roku :
- Asc solariusza znajduje się w miejscu natalnego Marsa /ostatnie stopnie Byka/ a to wskazuje na dosyć dużą dynamikę wszelkich zdarzeń. Zdarzenia mogą przede wszystkim dotyczyć kondycji finansowej państwa, podziału dóbr i usług.
Solarny Mars znajduje się natomiast w 23 stp. Skorpiona i sugeruje transformację, zmianę, dostosowywanie się do nowej rzeczywistości. Zmiany dotyczyć będą kapitału naszego państwa.
- Solarny Mars pozostaje w sekstylu z solarnym Plutonem i Saturnem /23 i 21 stp. Koziorożca/ a to może sugerować, że kapitał państwa może znaleźć przeznaczenie w tworzeniu nowych elit, oligarchów.
Solarny Mars tworzy także trygon z Neptunem w Rybach i wskazuje na istotny odpływ kapitału poza granice kraju /czerwiec 2020/.
- Asc solariusza w koniunkcji z natalnym Marsem może wskazywać także na siły zbrojne, które demonstracyjnie zaprezentują "bagnet na broń". Koszty operacji mogą być wysokie.
Być może w ten sposób zaznaczone są zapowiadane "wielkie manewry" /solarny Mars jest blisko natalnego Plutona i szerokim gestem zaprasza obce armie na swój teren/.
- Bardzo ważną konfigurację planetarną tworzy Jowisz, Uran i Wenus. Jowisz tworzy z Uranem trygon i wskazuje, że elity /Jowisz w 8-mym domu/ budują sobie nowe, finansowe zaplecze na zupełnie innych zasadach /Uran w Byku, w 12-tym domu/. Czujna Wenus tworzy natomiast z Uranem kwadraturę i ostrzega, że ta zabawa może się źle skończyć - warto zwrócić uwagę na informacje i zdarzenia z 23-24.01.2020 r.
- Solarny Merkury /symbol rządu/ wchodzi w kwadraturę z Neptunem około maja 2020 r. i może to oznaczać kłopoty rządu lub wyjątkowo ordynarne manipulacje z jego strony. Istotny jest także fakt, że Merkury stworzy ścisłą koniunkcję z dyrekcyjnym Plutonem a tym samym rząd znajdzie się w gorącym uścisku z agenturą, mafią itd. Głowy mogą spaść i żałobny marsz zabrzmieć.
Przypominam, że spotkanie natalnego Merkurego z tranzytującym Plutonem miało miejsce w 2010 r. i wtedy rząd miał bardzo poważne kłopoty.
- Solarny Księżyc /symbol społeczeństwa/ znajduje się w 14 stp. Skorpiona i tworzy z Neptunem trygon. Księżyc i Neptun to niezwykle romantyczno-iluzoryczny układ więc przysłowiowe "gotowanie żaby" będzie przebiegało dalej.
Ponadto Księżyc około lipca- sierpnia zbliży się do solarnego Marsa i natalnego Plutona więc świetnie sprawdziłaby się powszechna mobilizacja i marsz na wroga … na Kowno !
Księżyc w 14 stp. Skorpiona mówi także o społeczeństwie, które zostaje włączone w nowy system komunikacji lub objęte totalną inwigilacją.
- Solarny Saturn i Pluton pozostają w koniunkcji w znaku Koziorożca, w 8-mym domu a to wskazuje, że przeznaczenie przejmuje władzę i nie pozostawia wyboru. "Ziemia niczyja" prawdopodobnie znajdzie swojego właściciela.
- Solarny Jowisz tworzy koniunkcję z natalnym Merkurym więc prawdopodobnie sfery rządowe rozrosną się, napęcznieją do granic możliwości.
Solarne Słońce i Jowisz oraz natalny Merkury znajdą się w ścisłej koniunkcji  na przełomie kwiecień-maj /znak Koziorożca, 8-my dom/ a  to tworzy już balon, który koniecznie chce zerwać się z uwięzi, ale … w Skorpionie czuwa natalny Pluton, który tworzy półkwadraturę z tym elitarnie napompowanym balonem. Pluton to przecież ludzie do zadań specjalnych i mają zaskakujące pomysły.


* w solariuszu czas uściślenia aspektów liczy się przyjmując 1 stp.=1 miesiąc
______________________________


Solariusz 2019 r. bardzo mocno koresponduje z tym obecnym więc rekomenduję przypomnienie sobie postu "Solariusz 2018 dla Polski" z 21.12.2018.
Rozważania nad nowym solariuszem warto także powiązać z sugestiami z postu "Rok 2019 czyli … pamiętajcie o ogrodach" z 28.12.2018 r. oraz z ogólną prognozą na 2020 r. /ona niebawem/.
Swoją drogą pięknie zatytułowałam ten post, nawet zbyt pięknie jak na rok w którym tzw. człowiekiem roku została "Greta".

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

jestem cichym Pani czytelnikiem i pragnę zauważyć, że okres licpa-sierpnia (Księżyc - natalny Pluton/ Mars)to zaprzysiężenie nowego prezydenta. JA to kojarzę w ten sposób: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25476929,general-miroslaw-rozanski-bedzie-kandydowal-na-prezydenta-nieoficjalnie.html
pozdrawiam, Olaf HE

Anonimowy pisze...

poza tym pasują mi: jego horoskop, solariusz na 2020, oraz natal III RP. Może aż tak bardzo nie znam się na astrologii, jakbym chciał, ale jeśli Różański wystartuje w wyborach, to gotowy będę pójść do bukmachera i postawić tysiąc, że wygra. Przy okazji, popłoch w PiS-ie będzie taki, że miło będzie patrzeć

Anonimowy pisze...

kolejna rzecz, to 26 grudnia mieliśmy zaćmienie na Słońcu III RP. No i sam ASC jest na Słońcu i Merkurym generała Różańskiego. Nie wiem, może dorabiam jakieś teorie, a może trafiłem i będzie ciekawie?
Olaf

Prześlij komentarz