wtorek, 13 kwietnia 2021

Bezradność nad Wisłą

 

Ostatnie dni zaznaczyły na niebie kwadraturę Marsa /w Bliźniętach/ i Neptuna /w Rybach/.

Mars, symbol wolnej woli, wszedł w negatywne zwarcie z Neptunem, reprezentującym pandemię, oraz nieznane i tajne struktury równie tajnych i nieznanych organizacji.

Pojawiło się uczucie bezradności, bezwolności, obojętności, braku perspektyw. Poprzez informacyjnego Bliźniaka napływają złe, smutne wiadomości a poczucie braku wpływu na cokolwiek rozlewa się tak w sferze osobistej jak i ogólnospołecznej.

Bezradność, brak skuteczności działania powoduje, że jesteśmy niczym zeschnięte listki unoszone porywami wiatru.

Nasza wolna wola została przytłoczona przez sterty nakazów, pouczeń, rozporządzeń, administracyjnych procedur, medialnych nawoływań.

Mars w Bliźniętach powinien wnosić impuls nowych rozwiązań intelektualnych, zrywania ze starymi skostniałymi zasadami i wyuczonymi instrukcjami zachowań. Powinniśmy poznawać "nowe światy" ale ... kwadratura ze strony Neptuna blokuje te działania.

To bardzo zły czas. Barki opadają, ramiona i ręce bezwładnie zwisają, garbimy się, przepona obkurcza się, oskrzela i płuca zostają uwięzione i pobierają zbyt mało powietrza. Niedotleniona krew niewystarczająco zasila narządy a tym samym czujemy się coraz gorzej fizycznie i psychicznie.

Jest to aspekt kurczenia się, zanikania, pozostania anonimowymi /bez znaczenia i wpływu na cokolwiek/. Aspekt mocno depresyjny.

Sytuacja przypomina nękanie dziecka przez ojca despotę, który pragnie wymusić posłuszeństwo.

Symbolicznym obrazem tego astrologicznego aspektu jest okładanie batem niewolnika ... po co i dlaczego? ... po to aby złamać w nim jakąkolwiek nadzieje i poczucie wolności. To także tresura tygrysa do występów w cyrku

To oczywiście minie jednak doświadczenia niewątpliwie pozostawią ślad /jak głęboki będzie to ślad, zadecyduje horoskop osobisty, horoskop kraju lub konkretnych zdarzeń/.


Kondycja społeczeństwa danego kraju uzależniona jest od zasobów wolnej woli /Marsa/.

W Polsce zasoby te są złe i systematycznie uszczuplane. Mars jest jednym z konstruktorów krzyża astrologicznego w horoskopie kraju i jest odpowiedzialny za podziały, kłótnie, okradanie społeczeństwa z owoców pracy oraz za uzależnianie się od obcych wpływów i głębokie zapadanie się państwa w tzw. SYSTEM. Na bazie tych energii prowadzona jest w Polsce polityka.

O mocnym uszczuplaniu energii wolnej woli pisałam przy okazji ostatnich kampanii wyborczych.

Negatywne narracje, tworzenie podziałów i nienawiści pomiędzy "wyznawcami" określonych opcji politycznych oraz sam akt wyboru /przekazywanie wolnej woli w ręce tej czy innej grupy politycznej/ sprawiło, że wolna wola poszła w pi...du. Obecnie, kiedy astrologiczne aspekty dodatkowo ograniczają wolę, jesteśmy bezradni i zdezorientowani. A właśnie teraz pokłady wolnej woli byłyby bardzo potrzebne ... niestety zostały roztrwonione. Napominani i popychani przez tych, którym społeczeństwo oddało swą wolę, kiwamy się w chocholim tańcu /nie pierwszy i nie ostatni raz/.

Pisałam już o tym wszystkim wielokrotnie.

Przypominam więc posty :

- z maja i czerwca 2019 r. "Krajobraz z pola bitwy ... "

- z 19.07.2019 r. "Przedwyborcza gorączka"

- z 20.08.2019 r. "Jak to Mars pokazał kraj w rozkładzie"

- z 22.08.2019 r. "Rzeczpospolita mafijna"

- posty z października 2019 r. "Elita czyli nowa polska szlachta", "Do roboty, do roboty", "Projekty geopolityczne"

- z 10 lipca 2020 r. "12 lipca 2020" ... zwracałam w nim uwagę na rozsądne podejście do energii wolnej woli w związku z wyborami prezydenckimi

- z 23.07.2020 r. "Mars ekshibicjonista"


Można powiedzieć, że wszystko było wiadomo, wszystko można był przewidzieć. Mało tego, wszystko dalej potoczy się zgodnie z gwiezdnymi scenariuszami bo społeczna wolna wola poszła za góry i za lasy.

TO SPOŁECZEŃĘSTWO WYWINDOWAŁO TE BYDLĘTA NA PIEDESTAŁ ! ... biorąc gremialnie udział w wyborach i niszcząc potencjały Marsa.

Tylko Mars jest siłą, która może coś zmienić a siła ta została roztrwoniona ... pozostała bezradność.

Żeby ruszyć z posad bryłę świata potrzebna jest świadomość zbiorowa /dobrze jeśli jest to głęboka, uzasadniona nienawiść/. Niestety, nawet grupa oświeconych mędrców nic nie wskóra ... a ponadto ... w naszym pięknym kraju, każdy pragnie mieć czyste sumienie ... najlepiej nieużywane.

Tym samym zbiorowa nienawiść do tej swołoczy, która opanowała kraj jest ... taka niekulturalna, taka niechrześcijańska, taka niemoralna, taka be ... .

* Tzw. pozytywny Mars jest skoncentrowany, wyprostowany, bezkompromisowy i odważny niczym Gary Cooper w filmie "W samo południe". I oczywiście świetnie wie, że złoczyńców należy zabijać.


4 lipca 2018 r. pewien czytelnik napisał, że najwyższy czas abym ochłonęła z negatywnych politycznych emocji. No cóż, nie rozumiał, że ja wiem to, o czym on nie ma pojęcia.

Jestem bardzo ciekawa, jak obecnie prezentuje się emocjonalność owego czytelnika.

Poradziłam mu wtedy : "Poczekaj jeszcze, a przypatrz się pilnie, jeśli prawdziwie czy mówię omylnie".


24 kwietnia Mars wtoczy się do znaku Raka. Przy wysokiej energetyce Marsa i wysokich zasobach społecznej wolnej woli obecna klasa polityczna /szczególnie rządzący/ powinni zostać rozniesieni w pył.

Niestety społeczeństwo zrzekło się swej woli i prawdopodobnie marsjańską naturę zademonstruje klasa rządząca, system, armia itp. Mogą nastąpić zmiany z pozycji siły, bezprawia, podstępu.

Proszę pamiętać, że Europa wschodnia będzie podlegała poważnym perturbacjom geopolitycznym.

Proszę pamiętać, że Duda /podobnie jak Jaruzelski/ ma Marsa w Raku, w swoim horoskopie a tym samym posiada wszelkie potencjały do wyprowadzenia wojska na ulice, wprowadzenia jeszcze większego zamordyzmu ... a wszystko to podyktowane będzie tzw. złem koniecznym /podobnie jak u Jaruzelskiego ...bo ruskie czołgi wjadą/.

Proszę pamiętać, że za około rok dyrekcyjny Mars w horoskopie Polski przemieści się do znaku Raka a tym samym Polska zmieni się całkowicie.

Proszę pamiętać aby nie wdawać się w społeczne niesnaski, kłótnie, zwady a całą niechęć, nienawiść, pogardę kierować w stronę klasy politycznej, mediów, SYSTEMU.

Proszę pamiętać Do ...


... i proszę nie martwić się jakąś tam utratą suwerenności, upadkiem państwa itp. To państwo już dawno upadło /a może nigdy się nie podniosło/ a suwerenność jest tylko bajką.

______________________________________________

Ciekawostka i świetny materiał do astrologicznych rozważań :

5 kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk, postać niebanalna, charakterystyczna. Moją uwagę zwrócił jego iście królewski pogrzeb. Spojrzałam więc w jego horoskop aby zrozumieć, jak wyglądają takie "królewskie" energie.

Krzysztof Krawczyk urodził się 8.09.1946 r.

 ... i tu nastąpiło zadziwienie i jednocześnie zrozumienie ... ja ten obraz już gdzieś widziałam.

Freddie  Mercury urodził się 5.09.1946 r.

... życzę ciekawych przemyśleń.


0 komentarze:

Prześlij komentarz