wtorek, 30 marca 2021

Covidowy prima aprilis

 

Dzisiaj krótkie przypomnienie zdarzeń, które mogą być pomocne w ocenie tzw. covidowych przypadków :


- w maju-lipcu 2020 r. występuje retrogradujący tranzyt Wenus przez znak Bliźniąt. Wenus tworzy trzykrotnie kwadraturę do Neptuna /symbol pandemii/. Następuje rozluźnienie pandemicznych obostrzeń, ludzie zaczynają podróżować a w Polsce ochoczo organizowane są przedwyborcze spotkania. To ten czas, kiedy Morawiecki ogłasza zwycięstwo nad pandemią ... i wszystko idzie ku dobremu.

Wenus staje się także impulsem do krytycznego spojrzenia na pandemię i pojawiają się coraz odważniejsze głosy o globalnym oszustwie, nieuzasadnionych kwarantannach i locdownach.

Obecnie ścieżkę Bliźniąt przemierza Mars i już za chwilę stworzy kwadraturę do pozycji Neptuna /tej obecnej i tej ze stycznia 2020 r./. Nastąpi to pomiędzy 2 a 10 kwietnia. Mars ma inną naturę niż Wenus. Wenus subtelnie i delikatnie obwieszczała nieprawidłowości i kłamstwa, Mars może pokazywać te procesy w sposób bezkompromisowy, nachalny ale jednocześnie bardzo dotkliwy.

Mogą zaznaczyć się, w dosadny sposób, powiązania pandemii z technologiami internetowymi.

Może także objawić się tzw. drugie dno pandemii - w Polsce np. inspirowane niepokoje społeczne lub istotne zmiany prawne a na świecie np. zamachy na istotnych państwowych oficjeli, przegrupowania geopolityczne.

Być może zauważymy także inną/nową narrację dotyczącą pandemii.


- w grudniu 2020 r. "nierząd" polski ogłasza Narodowy Program Szczepień a w Wlk. Brytanii pierwsi "wyszczepieńcy" kroczą po czerwonym dywanie. Wenus tranzytuje znak Skorpiona i tworzy trygon z Neptunem a to wskazuje, że skutkiem szczepień może być wzrost zakażeń i rozszerzanie się izolacji - pisałam o tym w poście z 9.12.2020 r. "Mapa nieba ... jak to Jowisz, Saturn i Uran grają w kulki".

Jak Wenus zapowiedziała tak się stało ... bo tak miało się stać, taki był plan.

Jest bardzo prawdopodobne, że z zaszczepionych powstanie armia zombii produkujących nieustannie w swoich organizmach patogeny - groźne i mniej groźne, niemniej dające wrażenie zagrożenia i chaosu.

Szczepionka AstraZeneca zostaje dopuszczona do użytku pod koniec grudnia 2020 r. kiedy Wenus tworzy kwadraturę z Neptunem i jest to z pewnością świetny zabieg marketingowy i gwarant szybkiej sprzedaży ale jednocześnie Mars tworzy kwadraturę z Plutonem /zabieg medyczny/ a to daje nieprzychylne rekomendacje dla tego produktu. 


- koniec grudnia 2020 r. jest to także czas, kiedy w Polsce rozpoczynają się szczepienia - o tym w poście "Narodowa szczepionka" z 28.12.2020 r.

Wenus w kwadraturze do Neptuna wskazuje na marketing i manipulację dotyczącą przedsięwzięcia.

Mars w kwadraturze do Plutona wskazuje na negatywne działanie szczepionki.

Kiedy Mars z Plutonem tworzą trygon /przełom luty-marzec/... chcieliście no to macie ... zaczyna się "wzrostowa tendencja zakażeń".

Kiedy Wenus dochodzi do koniunkcji z Neptunem /połowa marca/ gwałtownie zaczyna się pogarszać sytuacja.

Pytanie ... na co ludzie chorują ? 

Horoskop i Tarot wskazują na rozprzestrzenianie się patogenu w wyniku szczepienia. Tarot wskazał infantylne opieranie się na tzw. autorytetach i obietnicach, które prowadzą do zguby.

Warto obserwować tranzyty Wenus /10-12 kwietnia/, Słońca /14-16 kwietnia/ i Merkurego /17-19 kwietnia/ przez 24-27 stp. Barana - stopnie pozostają w kwadracie do Plutona i mogą nam wskazać tzw. konsekwencje wynikające z tej procedury medycznej lub pokazywać do czego szczepionka ma służyć.

Należy także pamiętać, że nieustannie mamy do czynienia z kwadraturą Uran-Saturn, która jest mocnym obciążeniem dla serca, układu krwionośnego, układu nerwowego.

* Ten aspekt działa bardzo mocno na skorupę ziemską /wstrząsy, wybuchy wulkanów, przesunięcia płyt tektonicznych.


- dziś i jutro Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem i być może przyniesie jakieś nowe zasady dotyczące izolacji, pandemii itp. W zeszłym roku, taka koniunkcja, przyniosła wprowadzenie nowych zasad, pierwsze sygnały o szczepionkach i ... zniesienie blokady Wuhan.

Obecna koniunkcja jest obciążona zbliżającą się kwadraturą z Marsem a to raczej wskazuje na idiotyczne zasady, absurdalne decyzje, brak zgody na pewne postanowienia /być może ograniczenia w przemieszczaniu się/. Proszę pamiętać, że negatywnie zaznaczona koniunkcja Merkury-Neptun to fałsz a jeśli do Neptuna dojdzie Księżyc /9 kwietnia/ to mamy "smoleńską mgłę", w której nie tylko samoloty spadają ale można pomylić lewą stronę drogi z prawą. Jest to czas odrealnienia, pozostawania w sytuacjach absurdalnych, niezrozumienia.


* Obecny czas astrologicznie nawiązuje do okresu 1980-82 r. /w Polsce czas stanu wojennego/ oraz do początku lat 90-tych /w Polsce postkomuna, postsolidarność i kler uwłaszczały się na majątku narodowym; ponadto następowały radykalne zmiany strukturalne i prawne/.

Był to czas, kiedy zachodnie firmy uzyskiwały nieograniczony dostęp do "wygłodniałych" rynków wschodniej Europy. Szeroką falą napływały farmaceutyki i np. środki ochrony roślin /bez kontroli, bez zasad, bez badań/. Produkty te były produkowane wyłącznie na te rynki /nieznane były na rynkach zachodnich/.

Nie można więc wykluczyć, że obecnie np. szczepionki różnicowane są w zależności od rynku zbytu / np. niejednoznaczne opinie państw UE na temat odczynów poszczepiennych AstraZenecki/. Pamiętajmy, że są to specyfiki w fazie badań, dopuszczone warunkowo do stosowania. Wprowadzenie tych specyfików na teren Polski oparte było na nieznanych nam zasadach - znając Morawieckiego i jego przybocznych można założyć, że były to bardzo paskudne deale.

Wielokrotnie wspominałam, że przychodzi czas aby geopolityka zajęła się niedokończonymi sprawami Europy Wschodniej - wszystkie państwa postsowieckie mają w horoskopie Saturna pomiędzy 24 stp. Koziorożca a 10 stp. Wodnika. Przeznaczenie niewątpliwie dosięgnie je i należy liczyć się ze wszystkimi możliwymi rozwiązaniami. 

O tym wszystkim pisałam wielokrotnie np. w poście z 6.05.2020 r. "Ziemia niczyja czyli kilka słów o Polsce".0 komentarze:

Prześlij komentarz