piątek, 5 marca 2021

Mars w znaku Bliźniąt czyli ... o wizerunku USATranzyt Marsa przez znak Bliźniąt wpływa znacząco na obraz Stanów Zjednoczonych.


Uran w horoskopie USA to wyznacznik wizerunku, symboli, stosunków zagranicznych i polityki zagranicznej. To placówki dyplomatyczne, obszary eksterytorialne itd. itd.

Amerykański Uran jest arogancki, butny, agresywny, rozdęty swoją wielkością i wyjątkowością. Wszak tworzy trygon z Saturnem w Wadze a to daje mu oparcie w decyzjach prawnych, administracyjnych a nawet /przynajmniej tak się potocznie mówi/ oparcie w przeznaczeniu /"Bóg kocha Amerykę"/.

Uran posadowiony jest w 9 stp. Bliźniąt, na granicy 6-go i 7-go domu horoskopowego a to wskazuje, że amerykańska "wielkość" tak mocno zaznaczona jest poza granicami państwa, w krajach, z którymi związana jest umowami i sojuszami. Agresywność i arogancja kierowana jest na zewnątrz kraju, gdzieś tam, daleko, gdzie amerykańska polityka sięgnie i położy swoją dłoń. Uran ściśle związany jest z 7-domem w horoskopie USA i z tego powodu można mówić o obrazie i wizerunku kraju na świecie.


Amerykański Mars także posadowiony jest w Bliźniętach /22 stp./ - to przede wszystkim symbol agresji, armii, wszelkich militarnych działań lub paramilitarnych /np. różnego typu wywoływane kryzysy/. 

Mars także związany jest trygonem z Saturnem i nawet jeśli "potajemnie" poprowadzi jakieś działania, to prędzej czy później otrzyma za akcję 'błogosławieństwo" administracji i sądów.

Mars związany jest z natalnym Księżycem poprzez trygon a to daje mu poparcie społeczne do różnego rodzaju agresywnych działań.

Mars znajduje się w znaku Bliźniąt, w 7-mym domu horoskopowym a to ponownie wskazuje, że główna działalność militarna skierowana jest na zewnątrz kraju, tam tworzone będą wojskowe bazy i tam prowadzona będzie działalność wojenna. Mars w 7-mym domu wpływa także na wizerunek agresora /światowy żandarm/.

Ponadto natalny Mars tworzy kwadraturę z Neptunem /państwo określone granicami, obywatele kraju, struktura państwa/ a to wskazuje, że armia i polityka militarna wykorzystuje państwo /przede wszystkim ludzką pracę i zasoby finansowe/ oraz, że w każdym momencie jest gotowe do użycia siły wobec swojego państwa /początek tego procederu to oczywiście ludobójstwo Indian/.

Z tym aspektem związany jest także temat tzw. prowokacji /np. niby terrorystyczne działania na terenie USA/, które w amerykańskiej polityce są tak często stosowane. Z prowokacjami można także połączyć Urana /np. ataki na ambasady/ - uszczerbek na wizerunku.


Można więc stwierdzić, że znak Bliźniąt w horoskopie USA nie jest najmilej obsadzony a przede wszystkim jest niekorzystny dla tzw. reszty świata.


!!! A teraz jeszcze "smaczek" /o którym już kiedyś wspominałam/.

W horoskopie Izraela, w koniunkcji z amerykańskim Uranem, znajduje się Merkury. Merkury i Uran to "jak na górze, tak na dole", to magia /a może, po prostu, nieznana ogółowi nauka/ na najwyższym poziomie - rozumiemy już chyba znaczenie symboliki w tych krajach.

Koniunkcja Uran-Merkury /bezpośrednio przed ogłoszeniem Deklaracji Niepodległości/ wystąpiła ok. 15 maja 1776 r. i był to początek procesu, kiedy to poszczególne kolonie amerykańskie ogłaszały niezależność od Wielkiej Brytanii.

Aha ! jest to także czas, kiedy powstał zakon Iluminatów.

Natomiast w horoskopie Izraela, w koniunkcji z amerykańskim Marsem, znajduje się Uran ... i to wyjaśnia wizerunkowo-bojowe akcje tych państw na obcych terenach.


!!! Teraz drugi "smaczek" /także już wcześniej poruszany/.

Szczyt 4-go domu horoskopowego Stanów Zjednoczonych znajduje się w znaku Ryb. Taki układ powoduje, że fundamentów państwa należy poszukiwać "za wielką wodą".

Zarządzający Rybami Mars uszczegółowi jak i gdzie mamy szukać tego "fundamentu".

Mars w znaku Bliźniąt, w dekanacie Wodnika i stopniu Wodnika mówi : nasz fundament i dziedzictwo jest za wielką wodą, jest to "ziemia obiecana", która przyniesie nam wolność, i nad którą zapanujemy orężem. Taki układ planet wskazuje na wyśmienite możliwości wykorzystania militarnych działań na morzu.


Tranzytujący Mars jeszcze mocniej aktywizuje znak Bliźniąt w horoskopie USA - przez pozycję Urana przejdzie18-20 marca a przez pozycję natalnego Marsa 9-12 kwietnia. Kiedy Mars wchodzi do 7-do domu horoskopowego musi coś objawić światu, i nie będą to działania ukryte/podskórne.

Ponadto tranzyt Saturna przez znak Wodnika tworzy trygon z natalnym Uranem /obecnie/ a później stworzy trygon z natalnym Marsem /marzec 2022 r./.

To jeszcze nie wszystko :

- dyrekcyjny Saturn tworzy koniunkcję z natalnym Marsem /w Bliźniętach/

- tranzytujący Saturn niedługo stworzy koniunkcję z dyrekcyjnym Uranem /w Wodniku/ ... w lutym 2022 r.

- dyrekcyjny Mars już za pół roku dotrze do pozycji natalnego Księżyca

 .... i jest jeszcze całkiem sporo innych ciekawych aspektów ale o nich prowadziłam już rozważania w listopadzie zeszłego roku oraz w styczniu tego roku.


Tranzytujący Neptun /symbol pandemii, niedookreślonych organizacji i głębokiego państwa/ działa kwadraturą na znak Bliźniąt i półkwadraturą na Wodnika a tym samym blokuje /a może rozbija/ wysokoenergetyczny trygon powietrza.

Kiedy patrzę na Neptuna, który generuje straty energetyczne w Bliźniętach a z drugiej strony na Jowisza i Saturna /w Wodniku/, które energetyzują Bliźnięta, to przypominają mi się słowa Morawieckiego o kopaniu i zasypywani rowów.

Neptun /w Rybach/ kopie rowy w znaku Bliźniąt a Jowisz i Saturn /w Wodniku/ te rowy zasypują ... miski ryżu poszukałabym po przeciwnej stronie horoskopu w stosunku do Neptuna.

Obecnie jest to 22 stp. Panny - znak Panny, dekanat i stopień Byka czyli ... wynagrodzenie, zyski z pracy.

W horoskopie amerykańskim posadowiony jest tam natalny Neptun symbolizujący strukturę państwa.

.... chyba jest to niezły przyczynek do super kryzysu i niszczenia państwa.


Na koniec kilka przykładów wydarzeń w USA /i nie tylko/ wygenerowanych w czasie, podobnych do obecnych, układów planetarnych :

- w 1962-63 r. Saturn tranzytuje znak Wodnika ...  "zimna wojna" i wyścig zbrojeń, próby nuklearne, eksperymenty kosmiczne /często nieudane/, kryzys kubański i inwazja w Zatoce Świń, JFK wydaje rozporządzenie przywracające parytet kruszcu i prawo emisji pieniądza dla rządu amerykańskiego, demonstracje Martina Luthera Kinga, zastrzelenie JFK.

- w 1972-73 r. Saturn tranzytował przez Bliźnięta ... afera Watergate, wycofanie wojsk amerykańskich z Wietnamu, na olimpiadzie w Monachium palestyński "Czarny Wrzesień" bierze jako zakładników izraelskich sportowców, kilka zamachów na ambasady izraelskie i amerykańskie, ocieplenie relacji Chiny-USA i ZSRR-USA, protesty amerykańskich Indian, oficjalne otwarcie WTC w N. Jorku, wojna Jom Kipur i pierwszy kryzys naftowy, wzmożona działalność palestyńskich grup terrorystycznych.

- w 1990-91 r. podczas retrogradacyjnego tranzytu Marsa, nad amerykańskim Uranem, ma miejsce operacja wojskowa "Pustynna Burza".

- w 1992-93 r. Saturn tranzytuje Wodnika ... Chiny i Izrael zerwały stosunki dyplomatyczne, wojna w Bośni, przewrót w Afganistanie /władzę przejmują mudżahedini/, powstawanie nowych struktur państwowych na terenie byłego ZSRR, powołanie NAFTA, B. Clinton obejmuje prezydenturę, amerykańska operacja wojskowa w Somalii, zbliżenie Rosja-USA, eksplozja samochodu pułapki na parkingu pod WTC, powstanie chińskiego programu kosmicznego, kryzys konstytucyjny w Rosji, powołanie Autonomii Palestyńskiej.

- w 1998-2001 r. Uran tranzytował interesującą nas część znaku Wodnika. Kiedy był w ścisłym trygonie do amerykańskiego Marsa nastąpiło zburzenie WTC i początek wojny w Afganistanie. W tym czasie Saturn tranzytował amerykańskiego Urana.

- w 2003 r. kiedy Saturn tranzytował amerykańskiego Marsa rozpoczęła się wojna w Iraku.


Przypominam, że od września 2022 r. do marca 2023 r. będzie się odbywał retrogradacyjny tranzyt Marsa /7 długich miesięcy/ w znaku Bliźniąt a tym samym nad amerykańskim Uranem i Marsem.

Jednocześnie Saturn stworzy trygon do amerykańskiego Marsa.

Wojna gwarantowana. Najpierw jakaś prowokacja, później być może konieczność obrony sojusznika a dalej klasyczne natarcie.

Uran przez ten fragment zodiaku będzie przetaczał się w 2028-2031 r. Ostatnio Uran był w tym miejscu, kiedy Ameryka wojowała na frontach II wojny światowej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz