wtorek, 26 października 2021

Nowy Wspaniały Świat, cz. 1

 

Świat znajduje się w bardzo dziwnym przełomowym momencie.

Stopniowo zanika to wszystko, co uważaliśmy, że pochodzi ze "sfer boskich" /emocjonalność, uczucia, intuicja itp./ a w to miejsce zalewa nas fala kalkulacji, zimnego rozumowania, sztucznej inteligencji, materialistycznego planowania.

Uran, Neptun i Pluton /planety globalistyczne/ w asyście Saturna /przeznaczenie/ szykują się do panowania nad ziemską rzeczywistością.

Życie przynosi niezrozumiałe, nieprzyjemne a często groźne wydarzenia ponieważ energie tych planet jeszcze nie współdziałają ze sobą. Konfrontują się ze sobą, ścierają się aby odpowiednio ukształtowane wejść w nowy etap.

Symbolicznym początkiem tego rozdygotanego świata była retrogradacja Marsa w 2018 r. /pomiędzy 28 stp. Koziorożca a 10 stp. Wodnika/. Następne "otwarcie" nastąpiło w 2020 r. wraz z koniunkcją Jowisz-Pluton i Saturn-Pluton w znaku Koziorożca oraz oczywiście koniunkcją Jowisz-Saturn w 1 stp. Wodnika - o tym wszystkim pisałam na moim blogu.

Wraz z upływającym czasem będą pojawiały się nowe wydarzenia, o których już wcześniej także pisałam.

Przewiduję, że okres ścierających się globalistycznych sił będzie trwał do 2025 r.


W połowie 2025 r. zobaczymy wyjątkowy układ planetarny. 

Nigdy wcześniej nie zaobserwowałam takiego układu mimo, że dokonuję obserwacji na przestrzeni około 2,5 tys. lat. Być może nigdy nie wystąpiła taka właśnie konfiguracja planetarna.

Wspominałam o tym układzie prowadząc rozważania o wpływie planet transaturnicznych na globalistyczne zmiany na Ziemi.

Oczywiście bieżące tranzyty planet będą nieustanie modelowały naszą rzeczywistość jednak jeśli pada pytanie o cel różnorakich, kontrowersyjnych działań to myślę, że należy pójść tropem Urana, Neptuna i Plutona w 2025 r. Planeta Saturn występuje jako wyznacznik czasu, rytmu, nieuchronności w tych rozwijających się układach planet transsaturnicznych.

W ostatnim roku pojawiło się mnóstwo przekazów dotyczących wyjątkowości koniunkcji Jowisz, Saturna i Plutona jednak pamiętajmy, że są to konfiguracje pojawiające się relatywnie często a więc obrazujące przemiany, które występują cyklicznie - Jowisz-Saturn co 20 lat, Saturn-Pluton co 33 lata, Jowisz-Pluton co 12 lat.

Układ planet, który przedstawię jest wyjątkowy, niepowtarzalny i już ten fakt sugeruje, że energie wygenerują równie niepowtarzalne przemiany na naszym globie.

Nie wykluczam, że tzw. super-elity są w pełni świadome  tych energetycznych wpływów i wykorzystają je na swój sposób twórczo.


Jest sierpień 2025 r. 

Pluton rezyduje w 2-gim stopniu znaku Wodnika, Neptun w koniunkcji z Saturnem w 2-gim stopniu Barana a Uran w 2-gim stopniu Bliźniąt.

Planety są niezwykle silne ponieważ wspierają się trygonami i sekstylami.

Matrix tworzy zwartą, spójną konstrukcję ... idealną, wzorcową.

0 komentarze:

Prześlij komentarz