wtorek, 2 listopada 2021

Nowy Wspaniały Świat, cz. 2


Funkcyjny Pluton

Wraz z koniunkcją Saturn-Pluton w Koziorożcu, w 2020 r. Pluton został namaszczony na społecznie wywyższonego funkcjonariusza. Stał się żołnierzem Matrixa i tworzy System.
Nastąpił więc wysyp różnorakich funkcjonariuszy mundurowych, funkcyjnych medyków, medialnych aparatczyków, informatorów, urzędników skarbowych i sanitarnych, których zadaniem jest realizowanie zadań niezbędnych do właściwego działania Matrixa. Marionetkowe rządy stały się jedynie pośrednikiem w przekazywaniu dyrektyw pomiędzy "właściwą władzą" a plutonicznymi funkcjonariuszami.
Pluton będzie ewoluował ponieważ swoją właściwą gotowość uzyska dopiero po wejściu w znak Wodnika.
Pierwszy ingres Plutona w znak Wodnika nastąpi 23 marca 2023 r. Kolejne wejście w Wodnika nastąpi 21 stycznia 2024 r. i ostateczne 19 listopada 2024 r.
W lipcu i sierpniu 2025 r. Pluton stworzy sekstyl z Neptunem i Saturnem /znak Barana/ oraz trygon z Uranem /znak Bliźniąt/.
Pluton będzie już zwarty i gotowy aby wspierać z całkowitym oddaniem wszystko to, co zaproponuje Uran i Neptun.
Z pozycji Wodnika, Pluton-funkcjonariusz, będzie działał już w inny sposób a jego obraz będzie bardziej czytelny. Mogą powstawać loże, kasty o zwartych strukturach /np. znana struktura piramidy/.
Pojawi się np. paramilitarna loża obrońców moralności, medyczna kasta wykluczająca ziołolecznictwo lub fizjoterapię, loża skarbowa strzegąca przed "niewłaściwym" wydatkowaniem zasobów pieniężnych,
medialna bojówka wykluczająca niepozytywne myślenie.
Działania Plutona przeniosą się w sferę naszych pragnień i marzeń. Będą je więc kontrolowały i jednocześnie modelowały. Krok po kroku wchodzimy już w ten świat jednak później staną się one systemowe, instytucjonalne.
Ostatnia koniunkcja Jowisz-Saturn w 1 stp. Wodnika wskazała już kierunek tych zmian natomiast Pluton stworzy na tym fundamencie aparat bezpieczeństwa tych zmian.


Ostatni tranzyt Plutona przez znak Wodnika przypada na lata 1779-1798.
Przypomnę kilka faktów historycznych z tego okresu, które mogą nam uświadomić ewentualne scenariusze wydarzeń w przyszłości.

Jest to okres tworzenia się Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Rozbudowuje się symbolika państwa np. pieczęć USA /1782 r./. Powstaje nadzorująca jednostka finansowa /Bank Stanów Zjednoczonych, 1790 r./. Tworzą się struktury organizacyjne państwa.
Powstaje więc nowe państwo zgodnie z projektem tzw. budowniczych czyli masonerii /pozostaje otwarte pytanie, kto to jest owa masoneria/. Państwo powstaje na tzw. spalonej ziemi czyli zasiedlane jest przybyszami z innych rejonów świata natomiast rdzenni mieszkańcy są systematycznie eliminowani ze świata żywych.
W tym samym czasie /1788 r./ A. Phillip, brytyjski administrator kolonialny, dowódca pierwszej ekspedycji osadniczej w Australii, dopłynął wraz z 11 okrętami więźniów do Nowej Południowej Walii.
Mamy więc początek kolejnego projektu tworzenia państwa i podobną taktykę eliminacji rdzennej ludności.
W Europie także w tym samym czasie mamy do czynienia z całkiem nowym projektem państwowym. Wybucha rewolucja francuska /1789 r./ i powstaje I Republika. W tym wypadku następuje krwawa eliminacja pewnych warstw społeczeństwa.
Ten czas bardzo mocno zaznaczony jest w historii Polski. Następują ostateczny rozbiór Polski  i także mamy do czynienia z projektem państwowym i społecznym /np. wynarodowienie lub zerwanie więzi wspólnoty/.

Być może projekty-eksperymenty, z tamtych lat, stworzyły możliwość wprowadzenia podobnego projektu w skali globalnej, z którym mamy obecnie do czynienia.
Nie należy także wykluczać stworzenia całkiem nowej struktury super-państwa w zupełnie nowym miejscu /np. w pasie zwrotnika Raka - o tym już pisałam/.
Tego typu operacje pozostaną w rękach funkcjonariuszy, których symbolizuje Pluton.
Tego typu System jest bezwzględny gdyż wyznaje dosyć prostą zasadę : musicie się nas bać lub będziecie się z nas śmiać.
Likwidacja funkcjonariuszy systemu jest możliwa ale nie w obecnych układach astrologicznych.

Pluton to także różnego typu zabiegi medyczne, oddziaływanie na genotyp człowieka lub tożsamość narodową czy kulturową.
Współczesny Amerykanin zdecydowanie nie przypomina rdzennego mieszkańca Ameryki Północnej a statystyczny Australijczyk Aborygena. Prawdopodobnie przeciętny statystyczny Polak także znacząco różni się od tego z połowy XVIII wieku. U Francuzów także zauważymy istotne zmiany tak fizyczne jak i kulturowe.
Ciekawostką jest fakt, że pierwszą szczepionkę /na ospę prawdziwą/ wynalazł Edward Jenner w 1796 r. czyli w czasie kiedy Pluton kończył swoją wędrówkę przez znak Wodnika. 
Historia pokazuje, że choroby zakaźne były nieodłącznym towarzyszem podbojów nowych lądów i tworzeniu nowych państw.
W czasie wcześniejszego tranzytu Plutona przez znak Koziorożca i Wodnika /1514-1550/ ludzkość doświadczała pandemii ospy prawdziwej co zdecydowanie pomogło konkwistadorom podbić imperium Azteków.
Natomiast kolonizatorzy Ameryki Północnej zastosowali wirus ospy prawdziwej jako broń biologiczną przeciw Indianom /1763 r., Pluton w Koziorożcu/.
"Wielcy tego świata" znają historię i prawdopodobnie znają także zasady cykliczności występowania zjawisk. Wiedzą więc jak "pływać" na falach wydarzeń lub wiedzą jak takowe falowania wywołać i jak je wykorzystać - zasada "jak na górze tak na dole" w masońskich eksperymentach wykorzystywana jest w formule odwróconej "jak na dole tak na górze" /czyli zarządzanie bóstwami/energiami przy pomocy znaków, symboli, dźwięków itp./.

Jak już wspomniałam, układy planet, nie wskazują na możliwość ograniczenia władzy Plutona. Wprawdzie Słońce, Merkury, Wenus i Mars będą tworzyły z Plutonem kwadratury jednak są to działania z poziomu ducha a duchowość człowieka mocno podupadła i wiara w niego osłabła.
Wprawdzie pojawiło się mnóstwo przekazów o duchowości ale te, które obserwowałam , uparcie odwołują się do rozumu, inteligencji lub wykorzystania materialnych substancji. 
Aby duch pokonał materię potrzebne jest "czucie" jednak wyraźnie zaznacza się jego deficyt.
"Czucie" się ma lub nie, można je pozyskać obcując ze sztuką-przekazem, w której zaklęte są pokłady czucia jej twórców.
W ostatniej dekadzie października Mars razem ze Słońcem stworzył kwadraturę do Plutona. Jutro Księżyc ponownie zaznaczy tę kwadraturę. Nie sądzę aby nastąpiło istotne osłabienie Plutona a tym samym wykreowanych przez niego funkcjonariuszy nowego porządku. Być może jakiś morderczy medyk ośmieszy się, może jakiś sprzedajny medialny aparatczyk zostanie oskarżony o coś a może system szczepień objawi swoją miałkość ... jednak to wszystko jest bez większego znaczenia.
Pozostaje jeszcze koniunkcja Marsa z Plutonem /początek marca 2022 r./ kiedy to plutoniczni funkcjonariusze mogą zostać obarczeni winą za swoje i cudze grzechy. Proszę jednak pamiętać, że są to żołnierze Matrixa i część z nich polegnie. Na ich miejsce przyjdą nowi, lepiej przystosowani do nowych wyzwań swoich chlebodawców.

Pluton to także akcja szczepień a wręcz to rozrastający się System szczepień, który w momencie wejścia Plutona w znak Wodnika, musi być idealnie dopracowany. Być może to wtedy nastąpi całkowita kontrola.
Od początku 2020 r. Pluton tranzytuje trzeci dekanat Koziorożca a tym samym działa kwadraturą na ostatni dekanat Barana oraz półkwadraturą na pierwszy dekanat Ryb.
Występuje tym samym negatywne oddziaływanie na indywidualizm człowieka i jego poczucie wolności.
W momencie aplikacji pierwszej szczepionki uderzenie nastąpiło w sferze indywidualnych pragnień i potrzeb człowieka oraz w sferze wolności wyrażania siebie.
W sensie fizycznym aplikacja kontrowersyjnych preparatów oddziałuje głównie na mózg  / głównie ukrwienie, synapsy, stany zapalne, śpiączka/ oraz układ limfatyczny /nieustające namnażanie się wirusów, rozprzestrzenianie ich po całym organizmie oraz rozprzestrzenianie poza organizmem/.
Obecnie obserwowane NOP-y nie pokazują jeszcze istoty rzeczy.
Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na przejście :
- Jowisza przez 1-szy dekanat Ryb ... 1.01-15.02.2022 
- Marsa przez 1-szy dekanat Ryb ... 15-30.04.2022
- Marsa przez 3-ci dekanat Barana ... 20-30.06.2022 
i długookresowo
- Jowisz przez 3-ci dekanat Barana ... kwiecień i połowa maja 2023
- Saturn przez 1-szy dekanat Ryb ... kwiecień 2023-luty 2024
- Saturn przez 3-ci dekanat Barana ... maj 2027-kwiecień 2028
każde następne przejście Marsa ale także Słońca, Merkurego i Wenus przez powyższe fragmenty zodiaku może przynosić nowe informacje w tym zakresie.

Obecne oddziaływanie Plutona jest nieprzychylne. Został on negatywnie "zweryfikowany" podczas bardzo długich okresów kwadratur z Uranem. Podobnie negatywne weryfikacje Plutona następowały w latach 30-tych ubiegłego wieku.
I wtedy i teraz doprowadziło to do "wyklucia się" niewyobrażalnej ilości bandytów, morderców i psychopatów ... ale o tym też już pisałam dawno ... bardzo dawno temu.

Nie należy liczyć na nowe wybory, rozliczenie władzy itp. Pluton już całkowicie wchłonął i podporządkował sobie wszelkie tzw. czynniki opozycyjne /przynajmniej te, które są formalnie w ten sposób określane, zapisane/.

W momencie ingresu w znak Wodnika, Pluton stworzy kwadraturę z pierwszymi stopniami Byka.
Bardzo mocno zostaną zachwiane zasady wartości /te wewnętrzne oraz te wyrażane w sposób materialny/. Być może to ten legendarny "wielki reset".
Wielka zmiana jest bardzo prawdopodobna gdyż już w połowie maja 2023 r. w dziurę wygryzioną przez Plutona, w znaku Byka, wtoczy się Jowisz, który symbolizuje początek i pomysł na postrzeganie wartości.1 komentarze:

Modorota pisze...

Bardzo ciekawy artykuł. Jestem urodzeniowym Wodnikiem, ascendent także w Wodniku. Bardzo mnie fascynuje tranzyt Plutona przez mój znak. Jakie zmiany przyniesie w świecie oraz moim życiu? Wierzę, że tylko pozytywne.

Prześlij komentarz