niedziela, 7 listopada 2021

Nowy Wspaniały Świat, cz. 3

 

e-Uran

O Uranie i jego cyfrowej "rzeczywistości" napisałam już bardzo dużo na tym blogu.

Przypominam, że solidną porcję prognoz na ten temat, zawarłam w postach z okresu styczeń-czerwiec 2018 r.

Niedługo zobaczymy, że cały nasz świat można opisać matematycznie /ale o tym już wspominali starożytni/ stosując ciągi cyfr, algorytmy itp.

Sztuczna inteligencja wykreuje nowe zachowania, nowe zasady, nowe postrzegania ... witamy w Matrixie opasującym cały glob, regulujących wszystko i wszystkich.


Obecnie jesteśmy w fazie ostatnich przygotowań do tego przedsięwzięcia, jeszcze coś zgrzyta, jeszcze coś iskrzy, jeszcze jakieś elementy układanki nie mogą się dopasować.

Kiedy jednak Uran wejdzie do znaku Bliźniąt, poczuje się jak w raju i będzie mógł objawić swoją moc i pełną gotowość.

Ingres Urana w znak Bliźniąt będzie przebiegał dwuetapowo.

Pierwsze wejście nastąpi 7 lipca 2025 r. Następnie Uran cofa się do Byka /8.11.2025-26.04.2026/ i ostatecznie 26 kwietnia 2026 r. rozpoczyna kurs przez Bliźnięta.

Przez cały ten okres będziemy już obserwować silny trygon Pluton-Uran. Pluton niczym oddany żołnierz przypilnuje aby uraniczne plany zostały, bez przeszkód, zrealizowane. Połączeni funkcjonariusze wszystkich krajów będą pełnili nieustającą straż przy gnieździe, w którym będzie wykluwał się idealny cyfrowy byt.

A jak ten proces wyglądał na przestrzeni wieków, kiedy występował ingres Urana w znak Bliźniąt ?

- 1607/1608 r. ... Anglicy zakładają swoją pierwszą osadę w Ameryce /Jamestown/ a Francuzi zakładają Quebec i rozpoczynają kolonizację Kanady.

- 1690/91 r. ... "Glorius Revolution" w Anglii, rozpoczyna się polowanie na czarownice w Salem, w 1694 r. powstaje Bank of England.

- 1774 r. ... powstaje legislatura federalna /Kongres Kontynentalny/, na której wyrośnie mocarstwo, koloniści w Ameryce szykują siły do uzyskania niepodległości, w Polsce rozbiory, w Anglii James Watt buduje silnik parowy z oddzielnym separatorem /rozpoczyna się era maszyn/.

- 1858/59 r. ... wojna opiumowa /Francja i Anglia wypowiadają wojnę Chinom/, początek budowy Kanału Sueskiego, pierwsze ekspedycje amerykańskiej poczty konnej, w 1861 r. wybucha wojna secesyjna w Stanach Zjednoczonych a w 1864 r. powstaje 1-sza Międzynarodówka

- 1942 r. ... w Chicago powstaje pierwszy reaktor jądrowy a w 1944 powstaje pierwszy komputer MARK I, rozpoczyna się projekt Manhattan

Początek wojny o Pacyfik, pierwsze wojska amerykańskie przybywają do Australii, kampania północnoafrykańska i wiele innych wydarzeń wojennych.

Następuje przełomowy moment w toczącej się 2-giej WŚ /bitwa pod Stalingradem/, w 1943 r. powstanie w getcie warszawskim a w 1944 r. powstanie warszawskie, także w 1944 r. następuje następny przełomowy moment czyli operacja Overlord.

W 1945 r. konferencja w Jałcie, która ostatecznie ustanawia nowy podział świata /globalizacja połowy XX wieku/.


Patrząc na te wydarzenia historyczne zauważamy, że nić snująca się poprzez wieki łączy mocarstwa przejmujące władzę na świecie /ze szczególnym uwzględnieniem Anglii i Stanów Zjednoczonych/, stopniowe wykorzystanie komunikacji do przejmowania władzy, wykorzystanie rozwoju technologicznego oraz tworzenie się nowoczesnych ośrodków zarządzających finansami.

Z biegiem lat tworzy się zwarty układ, który zasysa wszystko i wszystkich. 

Bardzo trudno zrozumieć uraniczne strategie ponieważ nie powstają etapami ale przypominają porozrzucane puzzle. Dostęp do całej układanki jest więc niemożliwy a tzw. wielki finał objawia się nagle i niespodziewanie. Dopóki Saturn pozostaje w kwadraturze z Uranem to różnego typu działania będą sprawiały wrażenie nielogicznych lub wręcz absurdalnych.

Myślę, że rozważania na temat wojennych, ekonomicznych czy społecznych gier pomiędzy państwami są obecnie bezprzedmiotowe. To już zamierzchła przeszłość i teatr dla maluczkich. 

Obecny "właściciel" świata to Ponadnarodowa Korporacja /o tym też wielokrotnie pisałam/, która karmi i poi swoich żołnierzy w zamian za realizację wytyczonych zadań.

Ponadnarodowa Korporacja z jednej strony wydaje dyspozycje swoim plutonicznym funkcjonariuszom a z drugiej strony sprawuje kontrolę nad uranicznym cyfrowo-informacyjnym światem.

Trygon Uran-Pluton wskazuje, że narzędzia sprawowania pełnej władzy i kontroli wchodzą w fazę idealnego współdziałania i staną się samonapędzającym mechanizmem - perpetuum mobile.


Oczywiście nic nie nastąpi z dnia na dzień a trygon Uran-Pluton jest sybolicznym ukoronowaniem wysiłków Ponadnarodowej Korporacji.

Jak pisałam w poprzednim poście w połowie maja 2023 r. Jowisz wypełni "dziurę" w znaku Byka, którą stworzy Pluton /z 1-2 stp. Wodnika/. Prawdopodobnie pokaże braki w systemach wartości.

Następnie Jowisz spotka się z Uranem w 22 stp. Byka i wtedy zaproponuje nowe sposoby wyjścia z trudnej sytuacji dotyczącej zapaści systemów wartości - majętność i stan posiadania jako miernik sukcesu może stać się nieaktualny.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Najważniejszy i dopinający całą sytuację układ astrologiczny to koniunkcja Saturn-Uran w 29 stp. Bliźniąt /dekanat Wodnika, stopień Byka/. 

Myślę że jest to czas wprowadzania całkowitego cyfrowego obrotu finansowego - to czas zasad, mechanizmów, procedur dotyczących określania czym jest wartość i jak dysponuje się tą wartością.

Koniunkcja ta będzie miała miejsce w lecie 2032 r. 

Jowisz w tym czasie zajmuje ostatnie stopnie Koziorożca a to także wskazuje na pełną kontrolę systemu Korporacyjnego w stanowieniu prawa /Jowisz na tej pozycji był pod koniec poprzedniego roku/.

Ostatnia koniunkcja Saturn-Uran miała miejsce przez cały 1988 r. w paśmie 27 stp. Strzelca - 2 stp. Koziorożca. To wtedy przygotowywano grunt pod obecne przemiany - tworzono nowe zasady rynków kapitałowych, podstawy prawne, którym będą podlegały wszystkie administracje na globie i te, które będą stawiały systemy korporacyjne w uprzywilejowanej pozycji.

To plany z okresu koniunkcji Saturn-Uran spowodowały zmiany w Europie, w Chinach i ZSRR.

Rozpatrując przemiany, które nastąpią w 2032 r. należy odnieść się do wydarzeń a lat 1988-90.

___________________________________________________

Słodka wisienka na torcie :

W poście "Uran w Byku" z 16 stycznia 2018 r. napisałam, że " ... a może pojawi się nowy banknot z Kaczyńskim w koronie ..." - wiem, korona jest orła ale to przecież szczegół ... może pomyłka grafika.

Pragnę więc dobitnie podkreślić /wzorem innych "przepowiadaczy"/, że nikt inny nie przewidział banknotu z Kaczyńskim i ... basta.

Ponadto w powyższym poście zaznaczyłam zdecydowanie ważniejsze kwestie, które już realizują się.

____________________________________________________

Śmierć młodej kobiety z Pszczyny jest odzwierciedleniem jak okrutne i bezwzględne jest działanie Urana i Plutona. Funkcjonariusze /administracja, medycy/ bezkrytyczne współdziałają z Matrixem /regulacje prawne, zasady, wytyczne/, nie pozostawiając przestrzeni na ... człowieczeństwo.

Matrix jest mechanizmem zero-jedynkowym. Tam nie ma miejsca na wątpliwości i rozważania.

Jesteś "za" ... przechodzisz do dalszej gry.

Jesteś "przeciw" ... kula w łeb.

"Ale", "być może", "należy uwzględnić" ... nie istnieją takie słowa, uraniczna maszyna ich nie rozumie a plutoniczni funkcjonariusze zapominają je bo przecież żyją i działają na rzecz Matrixa.
0 komentarze:

Prześlij komentarz