wtorek, 23 listopada 2021

Niebo nad naszymi głowami u progu 2022 roku - Wenus

 

Ostatnie moje posty znacząco wybiegały w przyszłość.

Trygony i sekstyle pomiędzy Plutonem /w Wodniku/, Neptunem /w Baranie/ i Uranem /w Bliźniętach/ będą tworzyły świat, w którym materia podporządkuje sobie wszystko co jeszcze jej umyka /emocje, czucie, wrażenia, duchowość itp./.

Zakończenie tego etapu przemian przewidziałam na 2032 r. i prognozy, które będę obecnie przedstawiała, nie będą przekraczały tej umownej daty. 

Snucie perspektyw na dalszą przyszłość wydaje mi się dosyć bezsensowne /z mojego punktu widzenia jak i z punktu widzenia czytelników/.

"Nowy świat" ostatecznie zweryfikuje nasze postrzeganie, nasze myślenie i nas samych.


Obecnie obserwujemy jeden z ważniejszych tranzytów najbliższych miesięcy - od 5 listopada Wenus tranzytuje znak Koziorożca. 20 grudnia /w 27 stp. Koziorożca/ wejdzie w retrogradację/, cofnie się do 12 stp. znaku /30 stycznia 2022 r./ a następnie będzie kontynuować tranzyt aby opuścić znak Koziorożca 6 marca 2022 r.

Jak już wielokrotnie pisałam, Wenus, w znaku Koziorożca, przekazuje subtelne informacje /takie pomiędzy słowami, intuicyjne/. Jednak, w czasie tego tranzytu, przekaz może być zdecydowanie inny.

Doświadczymy prawdopodobnie bardziej zdecydowanego przekazu - wystąpią bardzo istotne aspekty Wenus z innymi planetami :

- w ostatni piątek i sobotę /19-20.11/ trygon z Uranem

- 11-13 grudnia ... koniunkcja z Plutonem w 26 stp. Koziorożca

- 28-30 grudnia ... koniunkcja z Merkurym w 25 stp. Koziorożca

- 9 styczeń 2022 r. ... koniunkcja ze Słońcem w 19 stp. Koziorożca

- przełom styczeń/luty 2022 r. ... ponowny trygon z Uranem w 11-12 stp. Koziorożca

- 14-21 luty 2022 r. ... koniunkcja z Marsem w 15-20 stp. Koziorożca

- 2-3 marca 2022 r. ... powtórna koniunkcja z Plutonem w 28 stp. Koziorożca

Najistotniejsze spotkania Wenus to te w końcu znaku Koziorożca czyli z Merkurym i Plutonem.


Obecny tranzyt Wenus jest ściśle związany z astrologiczną mapą nieba z wcześniejszych lat a wydarzenia, których możemy się spodziewać, z wydarzeniami, których już doświadczaliśmy.

W 1981 i 1982 roku mieliśmy do czynienia z koniunkcją Jowisz-Pluton i Saturn-Pluton w 25-28 stp. Wagi. Koniunkcje te poprzez kwadratury korespondują ze znakiem Koziorożca.

To wszystko co zdarzyło się w latach 80-tych znalazło swoją kontynuację w obecnych czasach. Swoistym naciśnięciem spustu były takie same koniunkcje w poprzednim roku /styczeń-marzec 2020 r. czyli początek tzw. pandemii/.Do wydarzeń z 2020 r. prowadził jednak cały szereg wydarzeń tzw. przygotowujących :

- jesień 2010 r. ... retrogradacyjny tranzyt Wenus przez ostatni dekanat Wagi ... rozpoczyna się tzw. arabska wiosna. 

- Saturn tranzytuje trzeci dekanat Wagi ... 2011/2012 r ... "wojna domowa" w Libii i amerykańska operacja "Świt Odysei", początek "wojny domowej" w Syrii

- retrogradacyjny tranzyt Marsa przez trzeci dekanat Wagi ... 2014 r. protesty na Ukrainie i zamach stanu, interwencja rosyjska w obwodzie ługańskim i aneksja Krymu /w Polsce "afera podsłuchowa", która staje się początkiem końca PO jako partii rządzącej/

- Jowisz tranzytuje trzeci dekanat Wagi ... 2017 r. atak lotnictwa amerykańskiego na Syrię oraz zrzucenie pierwszej bomby termobarycznej na cele w Afganistanie

- Mars tranzytuje końcówkę Wagi ... początek grudnia 2017 r. ... Trump oficjalnie uznaje Jerozolimę za stolicę Izraela

- Mars tranzytuje ostatnie stopnie Wagi ... listopad 2019 r. ... pierwsze zachorowania na COVID-19 w Wuhan

- Mars tranzytuje ostatnie stopnie Wagi ... koniec października 2021 r. kryzys migracyjny na białoruskiej granicy wchodzi w ostrą fazę, wzbierająca fala nowych obostrzeń pandemicznych

* To zaledwie mały wycinek z wydarzeń, które są przyczynkiem do przeprowadzania zmian na poziomie Koziorożca. Na blogu opisywałam to szczegółowo, uwzględniając szerszy obraz nieba.

Wszystkie te planety, z pozycji ostatnich stopni Wagi, "wygryzają" dziury w energii znaku Koziorożca.

A w te rzeczone dziury ... hop ! ... wskakują inne energie. W ostatnim czasie był tam Mars, Jowisz, Saturn i oczywiście kluczowy Pluton, który jeszcze nie zakończył ekspansji.

Ale o tych zagrożeniach pisałam, kiedy Wenus retrogradacyjnie tranzytowała ostatni dekanat Wagi. Wenus pokazywała czym skończy się zapełnienie "energetycznej dziury" trzeciego dekanatu Koziorożca.

Polecam posty z 19 listopada 2018 r. "Wenus prawdę ci powie" i z 28 listopada 2018 r. "Wenus palcem wskaże". Posty te tłumaczą także naturę planety Wenus.


Jeszcze w grudniu tego roku Wenus spotka się z Merkurym i dwukrotnie z Plutonem a przy tym radośnie przemieści się nad Saturnem /w horoskopie Polski/.

Co zapowiadała w 2018 r. to obecnie zademonstruje - możesz zobaczyć niewyobrażalną ilość sku...wionych funkcjonariuszy systemu, którzy będą stroszyli swoje wyleniałe pióra i odwoływali się do swojej pseudomądrości, pseudouczciwości i innych cnót, które znają jedynie z dawnych opowieści.

Jest to także aspekt tworzenia restrykcyjnych praw /np. wykluczeń, segregacji/ w imię ogólnej szczęśliwości.

Nie lubię ...

Patrz uważnie, bo to co ważne będzie ukrywane i wypaczane. Zwróć uwagę na konsekwencje "sanitaryzmu" /testy i szczepienia/. Pamiętaj, że Pluton z pozycji 26-28 stp. Koziorożca niszczy energetycznie 26-28 stp. Barana /pragnienia, marzenia i wolność jednostki/.

Wenus kończąc swoją podróż przez Koziorożca /początek marca 2022 r./ prawdopodobnie objawi pełnię idei korporacjonizmu, mętlik mentalny, kakofonię przekazu informacyjnego.

Uwaga na tzw. fałszywych proroków i zbawicieli. Uwaga na akcje "fałszywej flagi" i przedstawienia typu "zadźganie tępym nożem błogosławionych prezydentów".


... i pamiętaj, Drogi Czytelniku ... masz do czynienia z takim samym "politycznym aparatem", który rozniecał, w przeszłości, wojny i powstania, mordował, kradł i wykorzystywał.

Wykonają każde zadanie, które nałożą na nich ponadnarodowi mocodawcy.

W Polsce nie istnieje żadna opozycja /formalna/.

Nikt inny nie dojdzie do władzy bez namaszczenia przez ponadnarodowych mocodawców.

Pamiętaj, że żyjemy w okresie wielkich globalnych przemian, które nie wynikają z ataku niezidentyfikowanego wirusa na naszą planetę ale z planów i projektów Ponadnarodowej Korporacji.

Pandemia jest narzędziem do przeprowadzania tych przemian i służy do mordowania, zawłaszczania, korumpowania itd. Jest takim samym narzędziem jak "stan wojenny" w Polsce w 1981 r. Tamten eksperyment na terytorium naszego kraju powiódł się znakomicie więc obecnie zastosowano podobne działania na skalę ... trochę większą. 

Trwa wojna /ale to zakomunikowałam już 13 lutego 2020 r. w poście "Nowy Porządek Świata"/.

Jak widać jest to wojna na wielu frontach i w różnych miejscach wygląda różnie : front azjatycko-australijski, front zachodnioeuropejski, front środkowo-wschodniej Europy, front bliskowschodni, front północnoamerykański, front południowoamerykański. Najmniej słychać o Rosji i środkowo-południowej Afryce. Niemniej i tu może pojawić się nowa operacja Barbarossa a później nowy Stalingrad /intrygująco wygląda przełom listopad/grudzień/.

Modlitwa


0 komentarze:

Prześlij komentarz