piątek, 22 lipca 2022

Uzupełnienie


Koniunkcja Mars-Uran w 19 stp. Byka /stopień Strzelca/ symbolicznie nawiązuje także do instytucji sądowniczych /prócz wymienionych instytucji  związanych z finansami czy religią/. Słowem łączącym te instytucje są "zasady".

We wszystkich przypadkach chodzi jednak o najwyższej rangi instytucje, niekiedy o znaczeniu symbolicznym, stanowiących ogólnospołeczną wartość, szanowane i poważane ... może kiedyś, dość dawno.

Może to być np. Watykan, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy, ONZ ze swoimi agendami itp.

Kiedy w styczniu 2021 r. Mars spotkał się z Uranem  następowało zaprzysiężenie nowego prezydenta USA. Okoliczności /te wcześniejsze i te troczę późniejsze/ tego spektaklu sprawiły, że świat zupełnie inaczej popatrzył na USA. Można powiedzieć, że rating tego państwa spadł do poziomu śmieciowego. Inscenizacja "ataku na Kapitol" dodatkowo obniżyła wartość USA w sensie symbolicznym.

Objawiło się państwo-mocarstwo na kolanach a może i z obliczem w błocie.

W tamtym czasie koniunkcja występowała w 7 stp. Byka /stopień Raka więc nawiązujący do struktur państwowych/.


Najbliższa koniunkcja jest bardzo podobna w swojej wymowie i prawdopodobnie także spowoduje upadek czegoś co jeszcze nie tak dawno wydawało się szacowne i stanowiło światowy autorytet.

Można powiedzieć, że Mars z Uranem w Byku sprzyjają upadkom wartości - upadek wartości pieniądza, upadek symbolicznych budowli /zawalenie się, pożar itp./, upadek osób-autorytetów, upadek powszechnie przyjętych zasad, które stanowiły wartość cywilizacyjną itd.


W czasie, kiedy Mars będzie się przesuwał i uściślał kwadraturę z Saturnem pojawi się dodatkowo /za sprawą Księżyca/ półkrzyż : Księżyc-Saturn-Mars.

Ten układ astrologiczny prawdopodobnie "eksploduje" w czasie pełni / Księżyc w koniunkcji z Saturnem/.  Miejscem rozgrywki będzie Wodni ze swoimi astralnymi duchami więc należy uważać na niebezpieczne wpływy płynące z niego.

Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się narracja o fali zachorowań, jednak z super premią /może pojawić się coś innego, spektakularnego/. 

Jeśli takie coś wystąpi, to będzie to wykreowane z pełną premedytacją aby zakryć innego typu wydarzenia rozgrywające się gdzieś na planie ostatnich stopni Byka i tranzytującego tam Marsa.

Niestety nie potrafię ocenić czy będzie to "akcja" wykreowana wyłącznie medialnie czy celowo zostanie stworzone bardzo realne zagrożenie.

_________________________________________________

Dziś koniunkcja Księżyc-Mars. zadziałała zgodnie z przewidywaniami. Nie wiem jak ten dzień wyglądał w innych krajach ale w Polsce zastosowano wariant cukrowy.

Zgodnie z wielowiekową tradycją Księżyc zakomunikował "cukier krzepi" ale niestety Mars przeciwstawił się temu i powiedział "nie ma, nie będzie, uwolnij się od cukru, Putin zakręcił cukrowy rurociąg".

Wariant cukrowy był namiętnie stosowany w PRL-u. Myślę, że działa  na poziomie podświadomości ... a może w geny przeniknął ?

Muszę powiedzieć, że jest to bardzo przykre doświadczenie, kiedy drugi raz w życiu obserwuje się te same gry i zabawy - narastają iście mordercze instynkty w stosunku do tej rządzącej swołoczy, ale zaznaczam, że płyną z samego serca, w najwyższych wibracjach. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz