wtorek, 19 lipca 2022

Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga, cz.2

 

Mrugające iskiereczki przyciągają wzrok. Wojtuś jak zaczarowany wpatruje się w nie a oczka zamykają się ... zamykają. Mała główka napełnia się marzeniami ... cyt, iskierka zgasła.


Rozbudowany planetarny aspekt, który omawiałam w poprzednim poście spróbuję przenieść na obraz globalnej polityki.


- Koniunkcja Neptun-Księżyc w Rybach 26 stp.

Neptun to także symbol tzw. głębokiego państwa, które działa zakulisowo, przysłonięte ciemną kotarą.

Gdy Neptun tworzy koniunkcję z Księżycem jest to sygnał, że będzie wykorzystywał potencjały społeczne aby budować swoje struktury. Ten mechanizm bardzo mocno zaznaczył się w czasie wszelkich pandemicznych obostrzeń i ciągłego zastraszania.

Obecnie Neptun działa już nie tylko z pozycji "utajnionego prawodawstwa" ale także z pozycji "najwyższej tajnej władzy" /znak Ryb, stopień Strzelca i Koziorożca/.

- Koniunkcja Słońce-Merkury w Raku 26 stp.

Ta koniunkcja wskazuje, że jakaś struktura organizacyjna lub państwo demonstruje swoje atuty

Trygonalne połączenie tych koniunkcji nazwałam w poprzednim poście "uwiarygodnieniem swojej pozycji i znaczenia".


- W tym właśnie czasie J. Biden odwiedza Izrael i Arabię Saudyjską a chwilę później W. Putin odwiedza Iran i jednocześnie spotyka się z Erdoganem. Czyżby odbywał się polityczny konkurs piękności a raczej skuteczności? A może to spotkanie na szczycie Rosja-USA ... takie, poniekąd on-line?

Mamy więc graczy zewnętrznych czyli Rosję i USA oraz tzw. miejscowych czyli Izrael, Turcję, Iran i Arabię Saudyjską.

Teraz proszę spojrzeć na mapę : wymienione państwa całkowicie otaczają pewien region potocznie nazywany "kotłem bliskowschodnim". To sąsiedzi ... bardzo mili sąsiedzi, którzy jak trzeba to pomogą i otoczą opieką ale jak się ich sowicie opłaci to wbiją nóż w plecy albo przynajmniej nic nie będą widzieli i słyszeli. Na obrzeżach jest jeszcze Kuwejt ale to państwo marionetkowe.

W tzw. kotle znajduje się Syria, Liban, Amman, Jordania i Irak.

Może wyprowadzanie amerykańskich wojsk z Iraku nie było takie absurdalne ... one po prostu /z założenia/ nie miały brać udziału w ewentualnym gotowaniu zupy w tym kotle.


- Pluton w 28 stp. Koziorożca w opozycji do koniunkcji Słońce-Merkury

Być może Putin i Biden to gwaranci, którzy mają zadbać o to, aby zupa w kotle nie wykipiała i nie rozlała się na sąsiednie regiony. 

Pluton symbolizuje ich skuteczność. To przecież rozbudowany SYSTEM, to siły militarne o charakterze międzynarodowym. To wytrwałość i ciężka praca, która będzie domagała się gratyfikacji gdzieś tam w ostatnich stopniach Byka.

Pluton to także broń ale z nią nie będzie kłopotu. Spora część świata zasponsorowała broń dla Ukrainy ale raczej nie ma wątpliwości, że trafiła ona w zupełnie inne miejsce.

To pewnie z tego względu stworzono narrację o niebezpiecznym Morzu Czarnym, niepokojach w Grecji, kontrowersjach na Cyprze - świetny korytarz przerzutu broni. Turcy znają się na rzeczy. Jak trzeba to Kapitol i Kreml przewiozą do Izraela.

Wojna libańska w latach 1982-85 także zaangażowała sporą część świata jednak pojawiła się tzw. niezgodność opinii społeczności międzynarodowej. Obecnie strony konfliktu chcą być precyzyjne. A ponadto broń będzie także międzynarodowa więc nie będzie tzw. winnego konfliktu.


- ostatnie stopnie znaku Byka jako gratyfikacja poniesionych trudów i wysiłków. 

Jak już wspomniałam w poprzednim poście najbliższą planetą, która zaznaczy ostatnie stopnie Byka będzie Mars 16-20.08.2022 r. 

A marsowe gratyfikacje są bardzo kontrowersyjne.

Ale o tym niezwykle ciekawym tranzycie Marsa w następnym poście.0 komentarze:

Prześlij komentarz