środa, 30 kwietnia 2014

Czy naprawdę leci z nami pilot ?


12.08.2013 r. napisałam post o tym samym tytule. Poddałam pod wątpliwość prawdomówność premiera i plan perspektywiczny "zielonej wyspy".

29.09.2013 r. nakreśliłam prognozę na najbliższe lata i muszę przyznać, że realizuje się niebywale precyzyjnie. Zaznaczyłam nawet przełom luty/marzec 2014 r jako objawienie spraw, które najbardziej będą absorbować / konflikt ukraiński wszedł w fazę krytyczną /.

20.10.2013 r. pisząc o "wojnie o kapitał" przypomniałam początki polskiej transformacji oraz różne dziwne działania w sektorze finansów i szeroko pojętego kapitału. Obecnie możemy obserwować jak bieżące wydarzenia przypominają nam tamte historie.

17.12.2013 r. piszę o "arogancji władzy" i zwracam uwagę na "trudne" układy planetarne naszego premiera.
Myślę, że to co obecnie dzieje się wokół premiera, to początek tego przywołanego "uderzenia zwrotnego". W związku z tym, prognozowany termin rozpadu PO, staje się coraz bardziej realny.

24.01.2014 r. pisałam o "robieniu naprawdę dużych pieniędzy" i myślę, że ten post stał się wyjątkowo aktualny w obecnym czasie.

No i 1.04 2014 r. napisałam o astrologicznym "wielkim krzyżu" i znowu padły niepochlebne opinie na temat polityków. Dla pana Tuska przewidywałam "grom z jasnego nieba" - no i przyleciał, może nie z nieba a od pana Piskorskiego, ale jednak grom.
W tym poście zawarłam zdanie, które jeszcze raz przytoczę: "Wybory do parlamentu europejskiego mogą być bardzo zażarte. Jednak to nie politycy będą najważniejsi - najważniejsi są ich sponsorzy, wielki kapitał, szare eminencje pseudodemokratycznych i pseudonarodowych rządów".

-Czy leci z nami pilot ?
Myślę, że tak naprawdę nigdy go nie było.
Prawdopodobnie będzie nam dane oglądać bardzo ciemną stronę polityki.
-Czy "obcy" kapitał wspierał polskie partie polityczne ?
Wspierał, wszystkie partie. Ale nie tylko obcy kapitał, a także nasz rodzimy, często mafijny.
Oprócz wsparcia finansowego bardzo dobrze na polityków działają tzw.czarne teczki.
Zgaduj Zgadula : kto ma teczki ?
-Czy politycy, w związku z tym, są marionetkami politycznego teatru ?
Tak. Każdy istotny polityk może w każdej chwili zostać zdyskredytowany - jeśli nie będzie realizował     zadań swojego "sponsora".
- Czy taka sytuacja jest normalna ?
Tak, jest normalna. Ten teatr przeznaczony jest dla społeczeństwa, które powinno żyć w przekonaniu o     własnym udziale w kształtowaniu rzeczywistości /np.demokratyczne wybory, państwo obywatelskie i inne bzdury /. Takie syte i ogłupione społeczeństwo jest spokojne. Społeczeństwo pozbawione złudzeń jest     niebezpieczne i barbarzyńskie. Przywódcy państw nie lubią krwawych rewolucji - często tracą wtedy           głowę.

Czy politycy PO byli finansowani w "brudny" sposób ?
Horoskop Premiera pokazuje, że jego partia ma wsparcie potężnego sponsora. Układ sugeruje, że sponsor związany jest z rynkiem finansowym oraz medialnym /niewykluczone, że ma także związek z przesyłem energii elektrycznej /.
Czy finansowanie mogło być nielegalne ?
O tym horoskop nie mówi, o tym decyduje prawo stanowione przez człowieka.

Ale jeszcze coś !!!
Należy pamiętać o "króliku z kapelusza" - pisałam o tym 28.11.2013 r.
Taki królik to często niezbyt pewny gość - z iluzją związany !!!


* Z ostatniej chwili :
23.09.2013 r. przewidywałam, że usłyszymy o Led Zeppelin i ...... trafione ....... nastąpi reedycja trzech pierwszych albumów grupy
Immigrant song

0 komentarze:

Prześlij komentarz