środa, 2 lipca 2014

Hoover jak żywy czyli jeszcze trochę o podsłuchach


John Edgar Hoover, długoletni dyrektor FBI, w latach 1924-1972.
Mówi się, że był to człowiek, który na każdego miał haka. Był prawdopodobnie najpotężniejszą szarą eminencją w dziejach USA.
Hoover gromadził przez lata coraz większą władzę, mając wgląd do tajnych akt dotyczących działalności i prywatnego życia wielu polityków.
Był aktywnym uczestnikiem "komisji Warrena", mającej "wyjaśnić" zabójstwo J.F.K. Manipulator i megaloman. Autentyczny "wielki brat".

Powielają się pytania: kto podsłuchiwał?, dlaczego? czy są jeszcze jakieś inne nagrania?
Wykonuję horoskop na moment pierwszych publikacji nagrań na stronie internetowej "Wprost".
14.06.2014, godz.13:09, Warszawa
Kiedy patrzę na układ planet na nieboskłonie w momencie publikowania "taśm prawdy" przez tygodnik Wprost, pierwsza najistotniejsza sprawa, która pojawia się to 13 stp. Barana.
Ten stopień mówi o tym, że gdzieś zostały ukryte potencjalnie wybuchowe elementy. To granat, który w każdej chwili można odbezpieczyć.
Ten stopień to sterowane wybuchy społeczne, bomby, eksplozje. To także organizacje wywiadowcze, CIA, FBI, KGB, SB, systemy podsłuchowe. To coś co się gromadzi latami /tak jak w przypadku Hoovera/.
Należy więc założyć, że podsłuchami zajmują się profesjonaliści /mam na myśli organizatorów/.
To z pewnością nie jest "gang kelnerów" tylko duża, nowoczesna organizacja zajmująca się inwigilacją /ewentualnie jej odłam, frakcja/.
Następnie należy zwrócić uwagę na 13 stp. Raka, i tu możemy mieć wskazówkę o celach, które leżą u podstaw publikacji nagrań - dysharmonia, zagmatwanie postrzeganego obrazu, konkurencja, robienie hałasu.
Cele te chciała osiągnąć osoba lub osoby o znacznych wpływach i dominujących charakterach.
Dalej zwracam uwagę na 13 stp Wagi, i tu pojawiają się ci, którzy realizują powyższe cele, czyli dziennikarze publikujący rozmowy. Horoskop pokazuje, że są to tzw. pożyteczni idioci, dzieci we mgle, pseudointelektualiści.
Przechodzimy do 13 stp. Koziorożca i tu mamy mózg całego przedsięwzięcia inwigilacji czyli tzw.mafię medialno-telekomunikacyjną. To człowiek, ludzie, organizacja, którzy poprzez posiadane informacje i możliwości oddziaływania na społeczeństwo, pragną tworzyć "nowe społeczeństwo". Punktem wyjścia jest kształtowanie ludzkich potrzeb.
Charles Swindoll powiedział, że "stajemy się społeczeństwem, które uczyniło religię z pracy, pracę z zabawy i zabawę z religii". Jest to droga do bardzo istotnych społecznych zmian. Za tymi zmianami pójdą następne. Stworzone zostanie społeczeństwo opisywane przez Orwella w "1984".
Podsłuchanych rozmów jest prawdopodobnie niewyobrażalnie dużo. Można nimi manipulować w dowolny sposób, w zależności od potrzeb.
Jest to niewątpliwie bardzo wygodny sposób nacisku politycznego i biznesowego.
Rozmowy pseudoelit prowadzone są najczęściej przy stolikach, w hotelikach i burdelikach więc i nagrania mają "swoisty smaczek".
Ciekawe czy pojawią się nagrania tzw.obyczajowe ?
Wtedy oprócz kilku karier, posypie się też życie osobiste niektórych osobników.
A może w internecie pojawi się ogłoszenie: "Sprzedam podsłuchy, cena do uzgodnienia, duża baza danych".

Niewątpliwą korzyścią z publikacji takich podsłuchów jest niszczenie idiotycznych i romantycznych wyobrażeń o "elitach". To smutne, ale cóż .....
Niewątpliwym zagrożeniem jest tworzenie ciągłego społecznego niepokoju.

Po co niepokój społeczny ? Po to, żeby odwrócić uwagę opinii publicznej od spraw istotnych /rynek paliw, rynek kopalin, podział stref wpływów w Europie/. warto też popatrzeć na ruchy lewicy na polskiej scenie politycznej.
Czy ktoś chce obalić rząd? Nie. Rząd szantażowany i manipulowany jest wygodnym partnerem w negocjacjach - no chyba, że nie chce współpracować! Sprawa Amber Gold była prawdopodobnie przygrywką do tych dzisiejszych wydarzeń /rytm planetarny wskazuje na to/. Wtedy było to grożenie palcem, teraz jest to wymachiwanie pięścią, może niedługo będzie to przystawienie pistoletu do głowy.

Ciekawe daty, które mogą nawiązać do "afery podsłuchowej" to : 22-29.07, 15-18.08, 10-16.09, 1.10, 10-13.11/bardzo niebezpieczny układ -uwaga na zgromadzenia uliczne, to czas państwowego święta/, niepokojąco wygląda druga połowa listopada i cały grudzień oraz pierwsze dni stycznia 2015.
W całym tym okresie, ten symboliczny granat może być odbezpieczony. Niestety zdarza się, że symbol zmienia się w dosłowność i wtedy może pojawić się zagrożenie terrorystyczne.
Na czym polega totalna inwigilacja i jakie są jej konsekwencje dowiemy się w drugiej połowie 2033 r.


*Wisienka -13.02.2014 obstawiałam, że zaznaczy swoją obecność budowla Grand Central Terminal w Nowym Jorku i .......  30.06.2014, wejście do Grand Central Terminal zostało nazwane imieniem byłej pierwszej damy USA, Jacqueline Kennedy Onassis.

0 komentarze:

Prześlij komentarz