wtorek, 29 lipca 2014

Mapa nieba, cz.2


Jak wygląda niebo nad naszymi głowami ?
Jakie energie wysyłają do nas planety ? Za jakie struny pociągają ?

Planeta Pluton
Od lutego 2008 r. przebywa w znaku Koziorożca /opuści ten znak dopiero w styczniu 2024 r./.
Ostatnio był tam w latach 60-tych i 70-tych XVIII wieku.
To wtedy, za panowania Fryderyka II Wielkiego, Prusy stały się najpotężniejszym europejskim państwem. To także jest czas rozkwitu Rosji - panowanie Katarzyny II. W tym czasie tworzyło się największe mocarstwo - Stany Zjednoczone Ameryki.
Pluton w Koziorożcu może przynieść mocarstwowość, imperialne rozrosty, tworzenie wielkich światowych potęg. Niektórzy ludzie są wynoszeni przez społeczeństwa jak "bogowie". Często jest to czas tworzenia się wielkich dynastii /w dzisiejszych czasach będą to najczęściej "królowie" finansjery/.
Pluton w Koziorożcu to często czas wybrańców, tych, którzy mają dać początek do realizacji jakiegoś większego celu. Nowi "wybrańcy" zastępują starych, cóż, taki los.
Wszechświat zaczyna być bardziej zrozumiały. Boskie komunikaty łatwiej trafiają do ludzkości.
To czas znaków, symboli i obrzędów /np.masoneria/. Ludzie zastanawiają się czy istnieje sposób-kod aby porozumiewać się z "bogami".
Niestety jest to także czas manipulacji, PR-u, udawania.

Przez blisko 2,5 roku Pluton będzie przemieszczał się pomiędzy 11 a 18 stopniem znaku Koziorożca.
O czym będzie przypominał ?
W Polsce cały czas będą poruszane tematy budowania naszej państwowości z lat 1989-90 /okrągły stół, plan Balcerowicza, Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego, kredyty udzielone przez Bank Światowy, umowa z Watykanem, umowy dotyczące naszych granic, "wolne" wybory, itp./.

*W bardzo ciekawy sposób zadziałała ta plutoniczna energia na wydarzenie z 26.07.1989 r. - Polska ratyfikowała konwencję w sprawie zakazu stosowania tortur.
Po 25 latach zadrgała ta sama struna i ........ 24.07.2014 r. ogłoszono niekorzystny dla Polski wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce.

Inne kraje postkomunistyczne oraz byłe republiki radzieckie także będą musiały się zmierzyć ze swoją historią. To czas podsumowań, rozliczeń, naprawy. A może wydarzenia z tamtych lat to tylko sen, to tylko nam się wydawało. Może tylko zmieniono słowa, nazwy a cały socjalistyczny kołchoz  ma się dobrze.
Energie Plutona bardzo lubią obnażać kłamstwa i mistyfikacje. Robią to znakomicie.

Możemy też usłyszeć :
- Tybet /zmiany polityczne, rozruchy/
- Alaska
- Jordania
- Karaiby, np.Martynika ??????
- Kuba
- Sudan i prezydent Al-Bashir /zamach stanu, inne gwałtowne zmiany/
- Kolei Transsyberyjska
- Salman Rushdie i jego "Szatańskie wersety" - poważne niebezpieczeństwo
- palestyńska intifada już zaistniała
Wielcy malarze Pablo Picasso i Vincent van Gogh może w jakiś istotny sposób przypomną o sobie.
Mogą pojawić się nowatorskie rozwiązania komunikacyjne /szczególnie w miastach/.
Jest duże prawdopodobieństwo zmian w dziedzinie identyfikacji osób /linie papilarne, DNA, grupa krwi/ - może zostaną podważone te sposoby lub wynaleziony zostanie inny.0 komentarze:

Prześlij komentarz