piątek, 18 lipca 2014

Lot MH17


Tragiczny lot.
Jak wyglądał z punktu widzenia astrologii ?

- Jest to kontynuacja czarnej serii samolotów Boeing 777. 6.07.2013 r. w San Francisco /lot z Szanghaju, linii Asiana/ nastąpiła katastrofa podczas lądowania /bez super tragicznych konsekwencji/.
8.03.2014 r. samolot startuje z Kuala Lumpur i znika bez śladu. 17.07.2014 r. samolot startuje z Amsterdamu i nad Ukrainą jest zestrzelony.
Wszystkie wypadki łączy typ samolotu, azjatyckie linie lotnicze oraz czas /bardzo mocne zaznaczenie znaku Wagi/.
Wniosek : prawdopodobnie w danym czasie "musiała" zdarzyć się katastrofa. Miejsce, to już tylko pewien dodatkowy zbieg okoliczności.
Wgląd w szczegółowe informacje dotyczące firmy Boeing i ich kontraktów z liniami lotniczymi prawdopodobnie wskażą o co w tym wszystkim chodzi /oczywiście jest to zajęcie dla astrologa a nie dla śledczego/. Trzeba spojrzeć na horoskop momentu założenia firmy, momentu podpisywania umów z liniami lotniczymi, czasu dostarczenia samolotów, itp.

-Konflikt Rosja-Ukraina wszedł w fazę zaostrzenia /wiele razy pisałam o tym, że druga połowa lipca i początek sierpnia przyniosą pewne wydarzenia/.
Wniosek : jeżeli zaostrzenie konfliktu ma nastąpić to Wszechświat "zrobi wszystko" żeby temu sprostać. Wydarzenia będą następowały, kreując odpowiedni scenariusz. Tak to niestety działa. Należy wtedy trzymać się jak najdalej takich miejsc !!! - cóż to jest bezsensowna rada, bo przecież każdy z nas ma swoją ścieżkę przeznaczenia. Niemniej wykorzystanie takiej rady może także się przydać /o ile przeznaczenie przewiduje taką pomoc/.

-Sprawa ukraińska. I tu przypomnę moje wcześniejsze posty:
>21.02.2014 "Okiem astrologa-Ukraina" - określam tam czas, w którym mogą następować istotne zwroty "akcji".
>4.03.2014 "Jak rozpętano wojnę światową" - opisuję system domina, który rozszerza konflikty militarne. Pisałam: "co będzie w połowie lipca / a konkretnie od 16.07 do nawet pierwszych dni sierpnia / zobaczymy ?"
oraz "Powstrzymać się z wyjazdami na Ukrainę. Politycy, jeżeli bardzo chcą to pojadą, ale lepiej niech nie wsiadają do jednego samolotu."
>21.03.2014 "Ukraiński klincz" - zwracam uwagę na niebezpieczeństwa, które mogą napłynąć z Ukrainy /np.atom w rękach szaleńców/
Wniosek: Ukraina to "śliska sprawa". Wszystko co słyszymy to gra pozorów, której celem jest przeciągnięcie wielu państw na swoją stronę. To nie jest wolnościowe powstanie a walka brytanów /oligarchowie, służby specjalne, itp/. Wielkim błędem było podpisanie umowy stowarzyszeniowej Ukraina-UE. Ukraina kreująca się na stabilne, demokratyzujące się państwo, zwodzi społeczność międzynarodową - państwo niestabilne np. w stanie wyjątkowym byłoby inaczej traktowane /także przez linie lotnicze/.

-I ostatni post z 9.07.2014 "Pożegnanie ze znakiem Wagi". Pisałam: "Dosyć zastanawiająco wygląda obraz krajów Benelux-u na drugą połowę lipca i pierwsze dni sierpnia. ........ nie można wykluczyć katastrof różnego typu ......".

Wszystkie te wydarzenia, wpływy i energie zbiegły się ze sobą. Efekt jest przerażający.
Jaki jest mechanizm skupiana danych energii w określonym miejscu ? Nie wiem, na razie nie wiem.

Horoskop na moment katastrofy jest bardzo "mętny" /być może jest to problem różnych stref czasowych/.
Jednak horoskop momentu wylotu samolotu z Amsterdamu daje już obraz dosyć przejrzysty.
Widać tam przeszkodę, która jest niszcząca, druzgocąca.

W konflikcie ukraińsko-ukraińskim nie wiadomo kto jest kim. Być może właśnie o to chodzi.
Wszystko jest niejednoznaczne. Rakiety prawdopodobnie były rosyjskie, tzw.separatyści mieli zamiar zestrzelić ukraiński samolot wojskowy, jednak jest pewne "ale"................
Prawdopodobnie poprzez systemy nasłuchowe lub informacje agentury "separatyści" zostali celowo wprowadzeni w błąd. Namierzyli nieprawdziwe wiadomości nadawane przez Ukrainę. Boeing 777 został wystawiony jak kaczka do odstrzału. Nieprawdziwa informacja przyszła niespodziewanie, nikt jej nie weryfikował /kto zresztą weryfikuje podsłuchane wiadomości/ - cel, pal!!!
Należy zwrócić uwagę na rozmowy separatystów, które zostały opublikowane przez ukraińskie służby bezpieczeństwa. Bardzo szybka publikacja, tak jakby byli cały czas na nasłuchu.
Horoskop wyraźnie pokazuje, że kluczowa była informacja mająca wprowadzić w błąd.
Premier Ukrainy to cynik pierwszej kategorii /tak wynika z jego horoskopu/ więc nie należy brać poważnie jego słów. To jest bardzo nieodpowiedzialny osobnik a przez to niebezpieczny. Umiędzynarodowienie konfliktu na Ukrainie jest bardzo na rękę władzom Ukrainy /analogia do wydarzeń w Gruzji w 2008 r./.
A Putin .......... Putin ma problem. Nie wykluczam, że jest prowadzona walka o władzę w Rosji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz