niedziela, 5 października 2014

Czas Strzelca, cz.3 - Wybrańcy


Strzelec ma swoich wybrańców.
Oto dwie postacie mające w swoim horoskopie planetę Mars w tym znaku. Co ciekawe, że obie mają Marsa dokładnie w 27 stp. Strzelca. Jest to bardzo mocna pozycja planety Mars.
Daje możliwości tworzenia wizji i planów a następnie ich materializowanie. Pozwala na dostrzeganie i wizualizowanie rzeczy wyprzedzających swój czas. Daje także upór w działaniu, konsekwencję i wiarę w sukces swego dzieła. Daje ponadto umiejętność w wykorzystywaniu sprzyjających okazji /wiatr w żagle/.
To także umiejętność spokojnego i cierpliwego czekania, kiedy wizja powoli, lecz pewnie nabiera kształtu.
To jak szamaństwo XXI wieku.
Kim są te osoby ?
Angela Merkel /ur.17.07.1954/ i Władimir Putin /ur.07.10.1952/.
To dzięki planecie Mars ich myśli i los połączyły się. Świetnie się rozumieją. Z całą pewnością darzą się sympatią /tak to działa/. Znają i rozumieją swoje pragnienia i tęsknoty /nadają na tej samej fali/.
Wizja potężnego i wpływowego kraju łączy ich polityczne drogi.
Czy sobie bezgranicznie ufają ? Raczej nie, zbyt dobrze znają swoje słabości. Wzajemne kontrolowanie jest więc uzasadnione.
Kanclerz Merkel i prezydenta Putina można lubić, szanować lub nienawidzić jednak trzeba przyznać, że są politykami wielkiego formatu. Nie są "nietykalni" i "niezniszczalni" jednak można powiedzieć, że są w pewien sposób nieśmiertelni. Kiedy odejdą z polityki lub nawet z tego świata, ich wizje o potędze i mocarstwowości mogą dalej się urzeczywistniać ........... dalej i dalej aż do ............ konfrontacji.
20-28.10.2014 r. układ planet sugeruje, że etap formowania pewnych wizji dobiegł kresu. Być może będziemy mogli zobaczyć o jaki to chodzi  "kres".
Może Wschodnia Ukraina wejdzie na ścieżkę, którą przyjęło Kosowo ogłaszając w lutym 2008 r. swoją niepodległość.
Nie wykluczam także możliwości wystąpienia na Ukrainie tzw."niebezpiecznych i niekontrolowanych zdarzeń", które zmuszą różne państwa do "ochrony i kontroli" /elektrownie jądrowe na ich terenie oraz nieokreślona broń mogą stać się pretekstem do wspomnianych "zdarzeń"/.
Jeśli w w/w czasie wystąpią jakieś dalsze wydarzenia separacyjne to można przyjąć, że wizja i plan tych zmian geopolitycznych nastąpił na przełomie 2007/2008 r.
Ten czas przywołuje także takie wydarzenia jak Traktat Lizboński i rozszerzenie strefy Schengen.
Dominacja niemiecko - rosyjska w Europie stała się faktem.
Żeby zobaczyć jak Europa będzie wyglądała po tych wszystkich zmianach i perturbacjach musimy poczekać do 2017 r. To wtedy wczorajsze i dzisiejsze wizje nabiorą kształtu i formy.
................ i nie wszystkim to się może spodobać.

0 komentarze:

Prześlij komentarz