niedziela, 15 lutego 2015

Władimir Putin - obraz horoskopu


Władimir Putin, urodzony 07.10.1952 r. o godz.09:30 w Sankt Petersburgu 

Niewątpliwie mamy do czynienia z horoskopem człowieka, który jest bardzo mocno zdeterminowany przez los. Objęcie urzędu prezydenta, tak wielkiego i potężnego państwa, zdaje się jeszcze mocniej podkreślać powinności wynikające z ścieżki przeznaczenia.
W takiej sytuacji horoskop człowieka zaczyna się łączyć z horoskopem państwa. Jeden determinuje drugi.

Prezydent Putin ma bardzo mocno zaznaczony znak Wagi. Jest tam Słońce, Saturn, Neptun i Merkury.
Wskazuje to na umiejętności negocjacyjne, duże zdolności do przekonywania oponentów co do swoich racji oraz przykładanie dużej wagi do zawartych umów. Znak Wagi znajduje się w 12-tym domu horoskopowym więc mamy do czynienia z rozmowami nieformalnymi, w zaciszu gabinetów, często potajemnymi.
I wszystko byłoby świetnie gdyby nie olbrzymie znaczenie wartości narodowych dla prezydenta Putina.
W momencie, kiedy wartości narodowe /niekiedy ocierające się o nacjonalizm/ biorą górę, następuje podporządkowanie się oczekiwaniom zbiorowości i wszelkie umowy, układy i negocjacje stają się nieistotne. Nawet los poszczególnych obywateli jest bezprzedmiotowy w konfrontacji z wyzwaniami narodowymi, globalnymi.
Tak zaznaczony znak Wagi i jednocześnie 12-tego domu horoskopu związany jest także z ochroną życia prywatnego.
Ten sam układ odnosi się także do ostatnich informacji medialnych o prawdopodobnym autyzmie W.Putina.
Jest dosyć prawdopodobne, że jest to pewien rodzaj autyzmu jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że może być to autyzm połączony z niezwykłymi uzdolnieniami.
Pewna "inność" W.Putina może wynikać z nierównowagi fizycznej - np. lewa półkula mózgu jest zdecydowanie silniejsza od prawej /planista, racjonalny, logiczny, precyzyjny, realistyczny/.
Bardzo znacząca obsada znaku Wagi i jednocześnie 12-tego domu daje także kłopoty z kręgosłupem i ośrodkowym układem nerwowym oraz koniecznością hospitalizacji w przypadku wystąpienia tych dolegliwości.
Usztywnienie kręgosłupa w sensie fizycznym łączy się z usztywnieniem relacji międzyludzkich w sensie psychologicznym.
Podłożem tych zachowań i dolegliwości jest dom rodzinny /rygor, wymuszenia, kompleksy "złego pochodzenia"/.

Ponadto planety wskazują, że potrafi być bardzo ........ czarującym człowiekiem. Znajomość etykiety, elokwencja, prezencja pozwalają mu prowadzić gry polityczne i wchodzić w układy z "odpowiednimi ludźmi". Tzw. inżynierię społeczną ma po prostu w jednym palcu.
Od losu otrzymał także życie na poziomie "pierwszej klasy" - niekiedy może czuć przeciążenie tym stanem posiadania "ponad miarę", a niekiedy odzywa się duża doza snobizmu, który oddziela go od ludzi.

Bardzo istotnym układem w tym horoskopie jest trygon : Pluton w Lwie i Mars w Strzelcu.
To prawdopodobnie właśnie z tego układu płynie upodobanie do pokazów siły i niebezpiecznej gry.
Precyzyjnie zaplanowane działania prowadzą do realizacji konkretnej wizji.Te działania są bardzo konsekwentne a w związku z tym, prawdopodobieństwo osiągnięcia celu jest olbrzymie /nawet jeśli mają do tego celu dojść następcy/ - objawia się człowiek wyprzedzający czas.
Z tego układu powstaje także miłość do przyrody, zwierząt /szczególnie wielkich kotowatych/, dbałość o sprawność fizyczną.
To na tej płaszczyźnie odbywa się swoista medytacja i obserwacja jak materializuje się wizja.
Myśl przyświecająca : "Nikt nie zdobywa wysokiej pozycji, nie ryzykując"
Układ planet związany jest wysokim ciśnieniem krwi, udarem i paraliżem więc im więcej aktywności i pokazów siły tym lepsze samopoczucie u prezydenta Rosji.

Patrząc na horoskop W.Putina oraz na horoskop Rosji nasuwa się pytanie o wpływy oligarchów oraz grup "dawnego aparatu politycznego" na obecny obraz Rosji. Te wpływy mogą być kluczem do zrozumienia sytuacji. w której znalazła się Rosja.
W najbliższym roku usłyszymy jeszcze o W.Putinie.
- w maju 2015, wielka feta "Dień pobiedy"
- lipiec i sierpień 2015 - możliwy wzrost popularności W.Putina, może jakiś kraj złoży deklarację przyłączenia się do Rosji ??? może powróci kwestia Osetii Południowej ? na "ostrzu noża" może stanąć sprawa rosyjskich roszczeń, dotyczących olbrzymich powierzchni Arktyki ? możliwe duże instalacje "obronne" na zachodniej granicy Rosji i Białorusi ?
- październik - grudzień 2015 to napięty czas dla W.Putina, może nastąpić seria zamachów w Rosji
/11-16.11.2015 - groźny dla samego prezydenta, jakieś publiczne wystąpienia, spotkania ?????/
- 1-sza połowa 2016 r. to wyjątkowo napięty czas dla Rosji a jednocześnie to czas wyborów prezydenckich - znowu pojawia się niebezpieczeństwo zamachów i przestraszonego społeczeństwa/
- w 2017 r. prawdopodobnie zaobserwujemy już "nowy ład" w Europie

0 komentarze:

Prześlij komentarz