sobota, 1 sierpnia 2015

Umarł król, niech żyje król


Zmiany następują nieuchronnie i konsekwentnie. Kwadratura Saturn-Jowisz zaczyna pokazywać swoją niebywałą siłę. 3 sierpnia, około południa, następuje ścisły aspekt kwadraturowy a w dniach 6-8 sierpnia, poprzez tranzyty Marsa, nastąpi jeszcze mocniejsze "napięcie tego układu /nomen omen, akurat wypadają uroczystości zaprzysiężenia prezydenta/.

4.04.2015 r., post "Czy mury runą ?-obraz astrologiczny" -  pisałam : Kwadratura tak istotnych planet dla naszego ziemskiego bytu oznacza, że rozpadnie się status quo. Zasady, do których jesteśmy przyzwyczajeni, przestaną istnieć. Świat, który znaliśmy, zacznie zmieniać swoje oblicze. Przez cały sierpień i wrzesień będziemy mięli okazję aby obserwować ten rozpadający się świat. Słowa-klucze na ten zbliżający się czas to rozpad status quo i transformacja.

9.06.2015 r., post "Zdechła ryba" - pisałam o mafijnych ostrzeżeniach w stosunku do klasy politycznej oraz o mafijnej wojnie czyli ........... wymianie pokoleniowej.
11.06.2015 r., post "Nowotwór polskiego państwa" - zaznaczyłam, że w latach 1989-97, planeta Pluton, utworzyła niekorzystne układy ze wszystkimi planetami w horoskopie Polski. Należy więc przypuszczać, że praktycznie wszystkie dziedziny naszej państwowości skażone są układami mafijnymi. To co zostało zarażone w latach 1989-97 i stało się chorą instytucją państwową, obecnie będzie się rozpadać i zostanie ........ ch ...., d...... i kamieni kupa.
Przypominam także posty z 16-21.06.2014 r. "Wprost do upadku", gdzie wymieniłam szereg wydarzeń z najnowszej historii Polski, które to "w pewien dość abstrakcyjny sposób" łączą się publikacją podsłuchanych rozmów, przez tygodnik Wprost. Listę tych wydarzeń kończy rok 2004 a tam zaznaczone dwa wydarzenia : przedostanie się do mediów prokuratorskiej notatki o wiedeńskim spotkaniu Kulczyk-Ałganow oraz powołanie komisji śledczej ds. Orlenu.
Sugerowałam, że dzięki "podsłuchowej aferze" uświadomimy sobie wiele rzeczy : czym był "okrągły stół" i sejm kontraktowy, czym była powszechna prywatyzacja, jak uwłaszczała się nomenklatura, jak powstawali polscy oligarchowie i jakie mięli powiązania z politykami i różnego rodzaju "służbami".

27.10.2014 r., post "Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa" - przypomniałam istotne wydarzenia z lat 1990-95. Szczególną uwagę zwróciłam na zmiany ustrojowe w Polsce /instytucje państwowe, prawodawstwo, procesy prywatyzacyjne/.
Pisałam, że wiele z tych wydarzeń poddanych zostanie ostrej krytyce a w wielu przypadkach zobaczymy, kto i w jaki sposób zrobił "skok na kasę", wykorzystując przemiany ustrojowe.
A kiedy już napatrzymy się na chciwych bankierów, naszych wspaniałych kapitalistów, którzy rozkradli majątek narodowy, aparat władzy /arogancki i jednocześnie głupawy/, planety zmienią swoje położenie.
Jowisz znajdzie się w znaku Panny a Saturn w Strzelcu. Symbolicznie: "Lud pracujący miast i wsi", zaopatrzony w różnego rodzaju ciężkie i niebezpieczne przedmioty, domaga się zmiany porządku rzeczy. Głos ludu i stanowione prawo staną naprzeciw siebie.

Inaczej patrzymy na wydarzenia z naszej najnowszej historii, więcej rozumiemy.
Mamy szansę poznania wielu aspektów powstawania naszej nowej państwowości po 1981 r.
My poznajemy to co było dotychczas zasłonięte a ludzie-symbole tych przemian odchodzą z tego świata.
Jaruzelski - symbol starego świata, który niszczy wszystko co nowe
Kulczyk - symbol nomenklatury, która uwłaszczyła się na majątku narodowym i udaje prawdziwych kapitalistów.
Mazowiecki - symbol niszczenia sił rewolucyjnych przez intelekt, można powiedzieć, że "gruba kreska" zacisnęła się niczym wisielcza pętla na szyi polskiego społeczeństwa.
Bartoszewski - symbol agresywnego doktrynerstwa i narzucania jedynie słusznych racji

Niedługo nikt o nich nie będzie pamiętał - umarł król. Idzie nowe, następuje zmiana warty.

Niech żyje król - ale jaki ??????


0 komentarze:

Prześlij komentarz