środa, 27 lipca 2016

Lew **


Jak działają planety w znaku Lwa ?

- Słońce ..... całe spektrum zachowań, o których wcześniej pisałam. Ponadto, w tym przypadku egocentryzm, władczość, umiejętność dowodzenia, talent aktorski, talent showmana,umiejętności spekulacyjne mogą być dla człowieka kapitałem i dzięki temu posiada wysoki status materialny.
Przykładem są tacy ludzie jak :
polityka - Benito Mussolini, Jan III Sobieski, Fidel Castro, Bill Clinton, Barack Obama
artyści - Robert Redford, Charlize Theron, Antonio Banderas, Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Sean Penn, Robert de Niro, Patrick Swayze, Madonna, Roman Polański, Alfred Hitchcock, Arnold Schwarzenegger. W Polsce trudno znaleźć "lwie osobowości". Przykładowym aktorem-lwem jest Beata Tyszkiewicz.
Uszkodzone Słońce lub w konfiguracji z Plutonem może przynieść karierę w branży porno.
super celebrytka - Jacqueline Kennedy Onasis.
spekulacje - George Soros

- Księżyc ..... należy się spodziewać, że partner będzie posiadał cechy "lwa".
Przykłady: Napoleon Bonaparte /kobiety jego życia były bardzo królewskie/, Dawid Cameron, Aleksander Kwaśniewski /duże, społeczne znaczenie żony, Jolanty/, Tom Cruise /piękne, znane żony/, Emmanuelle Seigner /mąż R.Polański/.
Księżyc sprawia, że otoczenie ocenia nas jako osoby dostojne, majętne i bardzo często urodziwe.

- Merkury ...... wnosi dar argumentowania. Kreuje dobrych mówców, którzy potrafią narzucać systemy zasad. Merkury występuje u Georga Busha /syna/, Billa Clintona, Leszka Millera, Baracka Obamy, Michaela Jacksona.

- Wenus ...... harmonijna Wenus wnosi szyk i klasę. Jest niczym Wenus, która rodzi się z morskiej piany.
W horoskopie często pokazuje postać matki, która jest niczym dama, królowa /w nieharmonijnych układach pokaże utracjuszkę, sybarytkę lub osobę, która jest wykorzystywana/. Wskazuje, że autorytety w naszym życiu związane są z zasobnością i wygodnym życiem oraz, że takie życie nam imponuje i do tego będziemy dążyć.
Wenus w Lwie występuje w horoskopie Moniki Bellucci, Nicole Kidman, , Toma Cruise'a, Michaela Jacksona.

- Mars ...... człowiek ukierunkowuje swoją wolę w stronę dobrego i miłego życia. Szuka sposobu aby życie było bezstresowe. Dobrze odnajduje się w relacjach z przyrodą. Niekiedy uczestniczy w organizacjach dążących do poprawy życia na Ziemi. Lubi korzystać z porad szamanów, zielarzy, bioenergoterapeutów. Pociąga go gra na giełdzie. Pociągają także romanse ale bez zbytniego emocjonalnego zaangażowania
Mars występuje w horoskopie Dawida Camerona, Alberta Gore, Janusza Palikota, Augusto Pinocheta, Brigitte Bardot, Colina Farrella, Pawła Małaszyńskiego, Cher, Donalda Trumpa i Harrisona Forda.
Mars w niepomyślnych układach kreuje chęć bogacenia się za wszelką cenę przy minimalnym wysiłku.
Życie jest niespokojne, pełne przygód /chociaż niekiedy mile wspominanych/.

- Jowisz ..... w harmonijnych układach przynosi dużo przyjemności i wygodnego życia ...... niekiedy za dużo.
Człowiek jest zadowolony z życia. Często mówi się o nim, że jest pogodny i miły.
W układach nieharmonijnych pojawia się lenistwo i wygodnictwo. Człowiek zbyt dużo oczekuje od życia i jest to powodem frustracji.  Bardzo często występuje tendencja do tycia oraz przerosty komór serca.
Jowisz występuje w horoskopie Roberta de Niro, Ignacego Paderewskiego, Sophie Marceau, Elizabeth Taylor, Nicole Kidman, Joanny Liszowskiej, Dawida Camerona.

- Saturn ...... miłe i przyjemne życie jest fajne ale Saturn wymaga aby to wszystko uregulować. Nie uznaje żywiołowości. Człowiek ma tendencję do organizowania i regulowania sfer życia dotyczących przyjemności, zabaw, romansów, wydatków itp. Zorganizuje więc plac zabaw, wesołe miasteczko, dom uciech, system finansowo-podatkowy /Saturn występuje u Leszka Balcerowicza/. Niekiedy narzuci nam sposób zabawy, spędzania wolnego czasu itp.
Bardzo dobrze sprawdza się taki Saturn u reżyserów - precyzyjne przeniesienie scenariusza na taśmę filmową a tym samym zapewnienie widzom miłych doznań /Saturn występuje w horoskopie Stevena Spielberga i Charlie Chaplina/.
Uszkodzony Saturn wprowadza chaos w gospodarowanie wolnym czasem i korzystanie z uroków życia. Mamy problem z kontrolowaniem wydatków i nie rozumiemy że trzeba "mierzyć siły na zamiary".

- Uran .....być może nasze rodzeństwo, znajomi, koledzy, sąsiedzi są ludźmi zamożnymi i lubiącymi wygodnie żyć. A może spędzamy wolny czas z takimi ludźmi ...... i jest bardzo miło /jeśli układy Urana harmonijne/. Jeśli układy z Uranem są nieharmonijne to osoby te mogą nam przynieść kłopoty /narazić na wydatki, zepsuć urlop, zepsuć przyjęcie itp./. Uszkodzony Uran w Lwie to bardzo często znajomy/znajoma, która zostaje kochankiem/kochanką a romans....... kończy się bardzo źle.

- Neptun ......bardzo lubimy mówić o przyjemnościach życia i o dzieciach. Rodzina prawdopodobnie posiada duży majątek i wiedzie beztroskie arystokratyczne życie.
W układach nieharmonijnych nie mówimy ani nawet nie myślimy o doczesnych przyjemnościach - nie mamy nic, majątki przepadły a rody upadły. Niekiedy pojawia się konfabulacja na temat swojego "dobrego" pochodzenia lub statusu materialnego /Dyzma/.
Ostatni raz Neptun tranzytował znak Lwa w latach 1915-30.

- Pluton ...... ostatnio tranzytował znak Lwa w latach 1938-1957.
Człowiek swoje życiowe siły czerpie poprzez korzystanie z przyjemności materialnego świata. Lubi przyjemności i nie lubi kiedy ktoś lub coś pozbawia go tego stanu.
Człowiek ma tendencję do wymuszania błogostanu na innych istotach. Lubi eksponować swoją fizyczność /sprawność, piękno/ - w skrajnych przypadkach pojawia się ekshibicjonizm.


* W przypadku aktorów, położenie planet w znaku Lwa oraz konfiguracje z tymi planetami decydują o obsadzaniu aktora w odpowiednich rolach

0 komentarze:

Prześlij komentarz