niedziela, 17 lipca 2016

Ostatnie rozważania o Skorpionie - Gry wojenne


Planeta Mars pokonuje ostatni raz tzw. ścieżkę retrogradacyjną  /pomiędzy 24 stp. Skorpiona a 10 stp. Strzelca/.
Tak jak już wcześniej pisałam, w Polsce mamy przede wszystkim "powtórkę z rozrywki" dotyczącą stanowienia fundamentów naszej państwowości a na świecie występuje walka o kapitał, konfrontacje religijne oraz ostre ścieranie się interesów wielkich mocarstw, które stanowią wstęp do tworzenia zmian geopolitycznych czyli tzw. Nowego Porządku Świata.
Tranzyt Słońca, Merkurego i Wenus przez znak Raka stworzył mocny trygon do planety Mars - skutkuje to nagłymi i niebezpiecznymi zdarzeniami oraz tendencją do niekontrolowanych upustów adrenaliny i testosteronu - czas agresji, wojny, zamachów.
Mieliśmy z tym do czynienia /Słońce pozostaje jeszcze w tym "zabójczym" trygonie/.
Można powiedzieć, że wszystko odbywa się zgodnie z gwiezdnym scenariuszem. 31.05.2016 r. post "Szał niebieskich ciał" zakończyłam zdaniem: "(...) Czas pomiędzy 15 lipca a 22 sierpnia powinien przynieść odpowiedzi na te pytania. Taka konfiguracja jest także bardzo niekorzystna dla dużych zgromadzeń świętujących coś lub bawiących się /defilady, pochody, huczne obchody świąt narodowych itp./
Wojenne gry także nabierają coraz większych rumieńców.
Turecki "niby zamach stanu" pokazał jak niestabilne i pozorne są wszelkie układy polityczne. Widzimy jak duże jest dążenie do mocarstwowości i jak tworzą się nowe sojusze.
Przypominam mój post z 14.10.2015 r. "Ale to już było ....".
Polecam także informacje, które pokazują tło ostatnich wydarzeń :
***
***
***
***

Zanikanie "zabójczego" trygonu niestety nie kończy kłopotów. Już od czwartku będziemy mięli do czynienia z kwadraturami /są często jeszcze bardziej konfrontacyjne niż trygony, a już z pewnością rozczarowujące "już był w ogródku, już witał się z gąską ...../.
Słońce, Merkury, Wenus będą tworzyły całą serię takich kwadratur do Marsa a następnie do Saturna.
Będą występowały : 28.07,   29-30.07,  1-8.08,   13.08,   16-25.08  ....
a na przełomie sierpień/wrzesień tworzy się bardzo mocna konstrukcja półkrzyża : Słońce z Księżycem w Pannie - Mars z Saturnem w Strzelcu - Neptun w Rybach. Wyładowania energii należy szukać w znaku Bliźniąt /11 stp./.
11 stp. Bliźniąt związany jest z roszczeniami dotyczącymi rzeczy i spraw, które prawowicie przysługują komuś innemu, z wkraczaniem na teren innych osób.
Wyładowanie energii będzie odroczone w czasie i nastąpi w okresie wrzesień 2022 r.- luty 2023 r.
Obecnie zobaczymy prawdopodobnie nieszczerość, dwulicowość, wycofywanie się z obietnic i decyzji.0 komentarze:

Prześlij komentarz