czwartek, 8 września 2016

Róbmy swoje


Planety przemieszczają się po nieboskłonie, zgodnie ze swoim rozkładem jazdy.
Są precyzyjne i ....... bezwzględne. Swoje spisane scenariusze przenoszą w nasze życie.
My możemy jedynie popatrzeć, dostosować się do tej planetarnej gry i ...... robić swoje.

Planetarny rozkład jazdy oraz jego konsekwencje przedstawiłam w postach "Niebo nad naszymi głowami w 2016 r." w styczniu tego roku.
---------------------------------------------------
Czy prognozy astrologiczne realizują się ?

- Zgodnie z prognozą, stosunki polsko-niemieckie stały się napięte i tak jak przewidywałam polska administracja może pozwolić sobie na sporą dozę arogancji w stosunku do niemieckich sąsiadów.
Także zgodnie z zapowiedziami, Niemcy systematycznie tracą swoich popleczników w wielu krajach.

- Zbliżenie polsko-węgierskie realizuje się w sposób dynamiczny /np. rozmowy Kaczyński-Orban na Forum Ekonomicznym w Krynicy/.

- Objawił się także przewidywany rokosz /inicjatywy polityków PO, SLD, KOD-u na "brukselskich salonach", które przyniosły zaostrzenie stosunków Polska-administracja UE/.

- Problemy na węgierskiej granicy są cały czas aktualne i mogą mieć tendencję rozwojową. W podobny sposób realizują się zapowiedzi dotyczące granicy austriackiej oraz granic krajów bałkańskich. Zrealizowała się także przepowiednia dotycząca niebezpieczeństwa w Monachium /zamach z 22.07, w którym zginęło 10 osób .... nomen omen, dokonany w pobliżu Parku Olimpijskiego/  - wszystko to dotyczy problemów migracyjnych.

- Przewidywane niepokoje i zmiany społeczno-polityczne w krajach Ameryki Południowej i Środkowej  już objawiły się /zmiany na szczytach władzy, zapaść gospodarcza, niepokoje społeczne/.

- Prognozowane niepokoje w Niemczech już mają miejsce. Podobna sytuacja występuje w krajach północnej Europy /Szwecja, Norwegia, Dania/ oraz we Francji.

- Pojawiły się także pierwsze oznaki zmian na szczytach władzy w Niemczech /przegrana CDU, a tym samym Angeli Merkel, w wyborach regionalnych do parlamentu Badenii-Wirtembergii, Nadrenii-Palatynatu i Saksonii-Anhaltu/.

- Zgodnie z zapowiedziami coraz częściej mówi się o ekspansywnej polityce Chin.
Zrealizowało się także zapowiadane "niebezpieczeństwo" u wybrzeży Japonii /kilka dni temu, koreańskie rakiety balistyczne spady w okolicy wyspy Hokkaido/.

- Przewidywane zmiany w Wlk.Brytanii i konflikt Anglia-Szkocja-Walia-Irlandia dały o sobie znać poprzez Brexit. Przewidywane problemy polityczne zrealizowały się z wyjątkową precyzją.

-  "Rosja może wejść w ostrą konfrontację z jakimiś państwami muzułmańskimi /np.Turcją/. Sytuacja może rozwijać się niekorzystnie dla Rosji ...... ale tylko do pewnego momentu." -  ta prognoza realizuje się zaskakująco precyzyjnie.
Podobnie realizują się prognozy dotyczące ponownych działań rosyjskich na Ukrainie /tzw. wojna hybrydowa, działania propagandowe/.

- Prognozowana /także w postach z kwietnia "Stany Zjednoczone Ameryki Północnej"/ "wielka wolta" USA jest coraz szerzej omawiana przez media i staje się coraz bardziej prawdopodobna.
Potwierdziły się także przewidywania o wystąpieniu aktów terroru o podłożu rasowym i nacjonalistycznym.

- Prognozowane zmiany na rynku złota także ziściły się a media szeroko komentowały inwestycje Georga Sorosa. W ostatnich dniach nastąpiły ruchy na rynku ropy naftowej /także prognozowane/.

- Prognozowane zmiany prawne i strukturalne /w Polsce/ w dziedzinie bankowości weszły w fazę rozwojową. Prognozowana zmiana ustawy o Trybunale Konstytucyjnym także realizuje się. Ze zmianami w polskim wojsku także mamy do czynienia /prognozowałam powołanie nowych jednostek, zmiany prawne oraz możliwość powszechnego obowiązku obrony RP/. Zmiany prawne dotyczące mediów także są w fazie rozwojowej.

- Przewidywane zmiany dotyczące m.st.Warszawy właśnie realizują się na naszych oczach /tzw. dzika reprywatyzacja/. We wcześniejszych postach sugerowałam wydarzenia związane z Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie - być może planety w ten sposób wskazały  newralgiczną, bezprawnie sprywatyzowaną działkę, która dała początek zmianom w warszawskim ratuszu.

- Z zapowiadaną polityką, dotyczącą odrodzenia wartości narodowych, także mamy już do czynienia /sprawa teatru we Wrocławiu, film "Smoleńsk"/. Czekam niecierpliwie na powołanie jakiejś szacownej instytucji, która przy pomocy kija i marchewki będzie nawracała naród na jedynie prawdziwy patriotyzm.

- Zgodnie z zapowiedziami, nacjonalizm zaczyna być niezwykle popularny w Europie.

- Pojawiają się problemy polityczne Grecja-Turcja oraz coraz większe kłopoty Grecji w kwestii imigrantów.

- Prognoza dotycząca dużej aktywności politycznej i militarnej w Turcji także już znalazła potwierdzenie.

- Potwierdziły się przewidywane działania ze strony Ukrainy w stosunku wschodnich terenów Polski /oskarżenia o ludobójstwo, roszczenie praw do terenów przygranicznych/.

----------------------------------
Do końca roku jeszcze ponad 100 dni więc jest szansa, że inne prognozy znajdą potwierdzenie. Wydarzenia, które część prognoz potwierdziły, mogą wykazywać tendencję rozwojową.
----------------------------------
Jutro, 9.09.2016 r. o godz. 13:30 /czas dla Warszawy/ planeta Jowisz wchodzi w znak Wagi.
Warto przyjrzeć się, jakie wydarzenia przyniosą pierwsze dni tego tranzytu.
Może pojawią się jakieś ciekawe deklaracje polityczne lub/i społeczne a może dowiemy się o nowym ...... "wielkim skoku dla ludzkości".

0 komentarze:

Prześlij komentarz