wtorek, 15 listopada 2016

Super Księżyc i wycie wilkołaków


Już rok temu pisałam o wyjątkowości pełni : Skorpion (Sońce) - Byk (Księżyc).
Taka pełnia to czas rytuałów, parapsychicznych eksperymentów, medytacji i łączeniu się z umysłem Wszechświata. To także czas niezwykłych energii seksualnych, objawiania się zwierzęcej natury człowieka a także okazja do objawienia się ....... "idealnego zła".
Pełnia miała miejsce w 23 stp. Skorpiona-Słońce, 23 stp. Byka-Księżyc.
Fakt, że Księżyc pozostawał w perygeum czyli najbliżej Ziemi, nadaje tej pełni, dodatkowego, symbolicznego znaczenia.

Co symbolizuje pełnia Skorpion (Słońce)-Byk(Księżyc) ?
Słońce w Skorpionie, które symbolizuje moc Wszechświata, przekazuje mieszkańcom Ziemi część tej mocy-światłość (Księżyc w Byku). Trzeba przyznać, że dar to wielki i jedynie pozostaje zadać pytanie ...... jak ludzkość zagospodaruje ten dar?
Bardzo dobrym przykładem jest wykorzystanie przez ludzkość osiągnięć naukowych w dziedzinie rozszczepialnych pierwiastków - moc i światło, trafiło w ludzkie ręce.
Szczególna bliskość Księżyca sprawia, że ofiarowany dar mocy i oświecenia może mieć szczególne znaczenie ....... przyniesie spokój i zbawienie albo rozpęta piekło.
W zależności od osobistego horoskopu, każdy z nas może inaczej odbierać super-pełnię.
Na zjawiska globalne, dotyczące całej planety Ziemia, musimy poczekać do 2023 r. /przejście Urana przez 23 stp. Byka/, do 2024 r. /przejście Jowisza przez 23 stp. Byka/ i do najważniejszego 2029 r.  /przejście Saturna przez 23 stp. Byka/ - obstawiam pojawienie się dyktatora na miarę Hitlera, Stalina czy Napoleona.

W czasie takiej ekspansywnej pełni człowiekowi wydaje się, że "niebo" obdarza go jakimiś wyjątkowymi mocami, z których może korzystać na zasadzie "hulaj dusza, piekła nie ma".
To czas teurgii czyli rytuałów o magicznym charakterze, które mogą oddziaływać na bogów i wręcz "przymuszać" ich do działania ...... tak, tak, bywają tacy szaleńcy co to bogów chcą do czegoś "przymuszać"........ i nawet wierzą w skuteczność swoich poczynań /ale to już ciekawostki z dziedziny psychiatrii/.
Oczywiście, "niebo" może także obdarzać mocami, które służą ludzkości i planecie ...... a często są niedoceniane a niekiedy nawet niezauważane /to, te perły rzucane przed wieprze/.
Takim pięknym obrazem Księżyca karmiła się od zawsze kultura masowa. Bajki, baśnie, legendy, powieści, poezja i wreszcie kinematografia obfitują w różnorakie straszydła, które wyją przy pełni Księżyca i zatapiają kły w ciałach swoich ofiar. Szczególne znaczenie ma właśnie jesienna pełnia Skorpion-Byk.
Podobno, ludzie mający głębokie poczucie obowiązku dopełnienia zemsty, a nie posiadający dość siły godzili się dobrowolnie przyjąć klątwę. Zaklęciami i modłami integrowali się ze złymi siłami, otrzymując moc piekielną.

Pytanie za 100 punktów : czy ktoś widział w czasie ostatniej super-pełni wampira, wilkołaka lub inne monstrum ?
Nie ........... a może jednak ?
Należy się uważnie rozejrzeć czy aby "coś" nie zostało uwolnione ..............
............ głucha noc, ciemna noc. Wielka tarcza Księżyca oświetla krakowskie wzgórze. Nie słychać ni ptaka, ni zwierzęcia. Jedynie w wawelskiej krypcie słychać ostry dźwięk przesuwających się kamiennych płyt sarkofagu. Oczom zebranych ukazują się trumny i wszystkim się zdaje, że wieka unoszą się ............. ciemno wszędzie, głucho wszędzie; co to będzie, co to będzie ........

0 komentarze:

Prześlij komentarz