wtorek, 6 grudnia 2016

Niebo nad naszymi głowami w 2017 r., cz.1


W styczniu tego roku prezentowałam obecnie obowiązującą mapę nieba. Położenie planet i prognozę przedstawiłam w postach "Niebo nad naszymi głowami w 2016 r., cz.1-6".
Część z tych prognoz już się zrealizowała, część dopiero wchodzi w fazę realizacji, na niektóre przyjdzie nam jeszcze długo poczekać a niektóre pewnie nigdy się nie zrealizują ...... bo zostały błędnie postawione.
Prognozy, na nowy nadchodzący rok, w wielu przypadkach będą spójne z tymi obecnymi ale niekiedy można liczyć się z nagłymi, niespodziewanymi zwrotami.

Mapa nieba na 2017 r.

Pozycje planet
- Pluton ...... ospały acz konsekwentny Pluton w najbliższym roku znowu "dotknie" zaledwie 4 stopni zodiaku. Jego tranzyt przypada pomiędzy 17-20 stp. Koziorożca. Pomiędzy kwietniem a wrześniem planeta będzie w retrogradacji. Zakończy rok w 19 stp. Koziorożca.
- Neptun ...... planeta przez pierwszą połowę roku będzie przemieszczała się dosyć dynamicznie przez znak Ryb i odwiedzi 10-15 stp. tego znaku. W czerwcu wejdzie jednak w retrogradacje i rok pożegna na pozycji 12 stp. Ryb.
- Uran ...... planeta do sierpnia pędzi przez 21-29 stp. Barana i być może ma nadzieję, że pożegna się z tym znakiem. Jednak jeszcze nie teraz ...... Uran wchodzi w retrogradację i rok kończy na pozycji 25 stp. Barana.
- Saturn ...... planeta kontynuuje swoją wędrówkę przez znak Strzelca. Rok 2017 rozpoczyna z pozycji 22 stp., pomiędzy kwietniem i sierpniem jest w retrogradacji ale jeszcze w tym samym roku pożegna się ostatecznie ze znakiem Strzelca /20.12.2017/. Koniec roku zastanie Saturna w 2 stp. Koziorożca.
- Jowisz ...... planeta kontynuuje swoją wycieczkę przez znak Wagi. Jowisz będzie tranzytował 22-30 stp. Wagi a pomiędzy lutym a czerwcem pozostanie w retrogradacji. Planeta opuści znak Wagi
10 października i wkroczy w znak Skorpiona. Jowisz w znak Skorpiona wejdzie z prawdziwym przytupem a rok zakończy na pozycji 17 stp. tego znaku.
- Mars ...... planeta w najbliższym roku będzie wyjątkowo przewidywalna. Porusza się ruchem prostym /do retrogradacji trzeba poczekać do 2018 r./. Marsowa wędrówka w 2017 r. zaczyna się
w 10 stp. Ryb a zakończy w 15 stp. Skorpiona.
- Wenus, Merkury, Ziemia i Księżyc poruszają się oczywiście swoim stałym, przewidywalnym rytmem. Słońce, tylko pozornie nieruchome, podąża wraz ze swoimi podopiecznymi /układ Słoneczny/ gdzieś daleko ...... w stronę czarnej dziury.

Układy planetarne
- kwadratura Jowisza /Waga/ z Plutonem /Koziorożec/ ...... będzie miała miejsce w ostatnich dniach marca i pierwszych dniach kwietnia dotyczy 20 stp. znaków/ oraz w pierwszej dekadzie sierpnia /dotyczy 18 stp. znaków/. Jest to układ nieharmonijny i prawdopodobnie przyniesie medialne manipulacje, konfrontację siły władzy z siłą oczekiwań społecznych /raczej sprawy wolności, równości, otwartości/.
- opozycja Jowisza /Waga/ z Uranem /Baran/ ...... będzie miała miejsce w ostatnich dniach lutego i pierwszych dniach marca /dotyczy 23 stp. znaków/ oraz na przełomie wrzesień/październik /dotyczy 28 stp. znaków/. Układ może wnieść nowe postrzeganie liderów społecznych a tym samym nowe oczekiwania w stosunki do nich. Liderzy społeczni mogą silnie oddziaływać na oceny ludzi, ich wartościowanie /także możliwość wykluczania, ostracyzmu społecznego/.
- trygon Jowisza /Skorpion/ z Neptunem /Ryby/ ....... będzie miał miejsce w pierwszych dniach grudnia i dotyczy 12 stp. znaków. Układ harmonijny, niosący bardzo dużą dawkę energii.
Może rozniecać nastroje wojenne i rewolucyjne, których wykorzystanie może przynieść "komuś/czemuś" sukces.
- trygon Saturna /Strzelec/ z Uranem /Baran/  ....... będzie miał miejsce w drugiej połowie maja a dotyczy 27 stp. znaków oraz w pierwszej połowie listopada i będzie dotyczył 26 stp. znaków.
Nowy porządek prawny oraz inne przyjęte zasady, podparte indoktrynacją mają na celu ugruntować
nowy system wartości człowieka.
- bardzo ciekawe koniunkcje czyli bliskie spotkania:
........ Mars z Neptunem w 10 stp. Ryb /1.01/ - chęć uzyskania niezależności, suwerenności przez grupy społeczne lub narodowe.
........ Mars z Uranem w 23 stp. Barana /27.02/ - chęć podkreślania swojej ważności i bycia lepszym od innych.
........ Słońce z Saturnem w 1 stp. Koziorożca /21-22.12.2017/ - wyjątkowa koniunkcja w wyjątkowym miejscu. Kluczowe proroctwa i przepowiednie zaczynają się spełniać, objawia się "nowy Nostradamus", "słowo ciałem się staje".

1 komentarze:

Alice Jackson pisze...

pierwszej połowi

Prześlij komentarz