środa, 31 maja 2017

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja


23 lutego, postem "Zrób sobie dobrze" zapoczątkowałam rozważania na temat negatywnych oddziaływań otoczenia oraz nas samych na swoje własne życie.
Przez cały ten czas mieliśmy do czynienia z tranzytem Wenus przez znak Barana i to właśnie dzięki niemu mogliśmy dokonać tych obserwacji. Kluczowym elementem był niewątpliwie układ kwadratury pomiędzy Plutonem w Koziorożcu oraz opozycji z Jowiszem w znaku Wagi.

W szerokim, społecznym zakresie mogliśmy obserwować jak niszcząco i degradująco działają ludzie władzy, jak niskimi pobudkami kierują się. Mogliśmy poobserwować psychopatyczne i obsesyjne działania. Wenus dała nam szanse abyśmy trzeźwiej a zarazem intuicyjniej spojrzeli na rzeczywistość.
Z pewnością wiele autorytetów upadło /tych indywidualnych i tych instytucjonalnych/.
Bóg przemówił i opadły zasłony. Bóg przemówił w sposób możliwie przystępny czyli poprzez zupełnie zwyczajne ziemskie wydarzenia.

Prawdopodobnie "głos z nieba" dotykał także naszego osobistego życia.
Być może pojawiała się konsternacja lub zdziwienie : ".... a ja myślałam", "..... ojej, nie wiedziałem, że to tak wygląda", " ..... dlaczego nie widziałem tego", " jaka ja głupia byłam".
Przez lata życia obrastamy skorupą ze śmieci /wychowanie, kształcenie, indoktrynacja, mody itp./ i nasza prawdziwa dusza staje się przytłoczona i ledwo słyszymy jej pisk, który dopomina się o powietrze i światło.
Po ostatnim tranzycie Wenus dla wielu z nas /dotyczy to tych osób, które osiągnęły pewien stan wewnętrznej gotowości i jest to niezależne od roku urodzenia czy położenia Słońca w zodiaku /przyszedł czas aby określić, co nam służy a co nie.
Musimy zdecydować jakiego balastu należy się pozbyć.
Liczmy się z tym, że swoistą walkę podejmiemy z ludźmi, miejscami, wydarzeniami, naszymi wspomnieniami, nawykami i przyzwyczajeniami.
To jak walka z upiorami ..... bo to są nasze osobiste upiory.
Przeprowadzamy więc totalną dezynsekcję, dezynfekcję i deratyzację. Musimy być skrupulatni i działać z chłodnym /a może wręcz z zimnym/ umysłem .... pamiętajmy, że szkodniki bardzo szybko się mnożą.

Być może, brzmi to wszystko dosyć groźnie i pesymistycznie ..... ale to tylko pozory.
- Jeśli namierzyłeś i zlokalizowałeś swoje upiory, to tylko z tego powodu już część z nich przestanie istnieć ...... Constantine
- Występuje działanie łańcuchowe i eliminacja jednych upiorów sprawia, że inne stają się mniej groźne lub dokonują samozniszczenia ......Constantine
- Walka z tymi najgroźniejszymi upiorami wymaga specjalnych technik ..... Constantine . I w tym przypadku niebo sprzyja, bo tranzytujący Jowisz przez znak Wagi, zadziała jak lustro.
*** Jeśli chcesz się wgłębić w temat i dokładnie zbadać skąd upiory się biorą, to pamiętaj, że wkładając nogi do miski z wodą, nie rób tego w butach od Armaniego czy Louboutina ..... są tańsze marki. Ale to tak na marginesie tematu.
Później musimy nauczyć się żyć inaczej .... po swojemu. Na początku może trochę boleć. Nowe życie musi dojrzeć niczym owoc.

W sensie społecznym, szerokim, smak tego prawdziwego, nowego i naszego życia odczujemy w latach 2022-24. Pełny obraz "nowego" uzyskamy w 2026 r.
Pozornie omawiany tranzyt Wenus może wydawać się taki .... jeden z wielu, nieistotny.
Jednak to nie tak. Z takim układem planet ostatnio mięliśmy do czynienia w 1768 r. Był to czas istotnych zmian społecznych, które przede wszystkim dotyczyły koncepcji nowego państwa i rządzenia nim.
Kiedy "dojrzały owoce" układu astrologicznego mieliśmy rok 1773/74 i ..... pierwszy objaw rewolucji amerykańskiej oraz powstanie w Filadelfii Kongresu Kontynentalnego czyli podwalin dzisiejszego mocarstwa światowego, USA.
Trzeba więc przyznać, że jest to układ astrologiczny bardzo ważny w sensie społecznym.

Jest to także bardzo ważny układ w odniesieniu do każdego człowieka a szczególnie osób, które decydują się na zmiany w swoim życiu poprzez walkę z demonami/szkodnikami.

Kto powinien się obawiać ? Kto może w lustrze zobaczyć swoją twarz demona ?
- osoby, które wykorzystują innych ludzi
- manipulanci i kłamcy
- roszczeniowi i namolni
- osoby zawłaszczający innych ludzi
- gnębiciele i niszczyciele
- osoby, które wzniecają spory, kłótnie i konflikty
- itp.
                                                              ....... no ale takich osób to chyba nie ma ???
                                                             

0 komentarze:

Prześlij komentarz