wtorek, 30 maja 2017

Gdzie jesteśmy i dokąd idziemy ..... po trzecie


Mamy za sobą kwadraturę Wenus /w Baranie/ z Plutonem /w Koziorożcu/.
Już wcześniej sugerowałam, że układ ten związany będzie z objawieniem się manipulantów, fałszywych autorytetów, z możliwością wykorzystywania, porzucania, oskarżania itp.
Jest to także układ, pozwalający przyjrzeć się, czym jest władza i gdzie leżą jej podwaliny. Pokazuje, w jaki sposób aktywizuje się mafia medialna.
To także układ pokazujący w jaki sposób służby mundurowe stają się władzą równą pozycji prezydenta, premiera czy rządu.

Jak wyglądały więc ostatnie dni ?
- Donald Tramp odbył swoją pierwszą zagraniczną podróż. Podróż była bardzo symboliczna i pokazywała gdzie koncentruje się tzw. władza i kto będzie miał wpływ na losy naszej planety.
Mamy więc Arabie Saudyjską, Izrael, Watykan i .... wreszcie Bruksela z Parlamentem Europejskim, a tam zdecydowanie zostały podkreślone kontakty z Niemcami i Francją.
Duży wpływ na tę podróż miał tranzyt Marsa przez znak Bliźniąt ponieważ pokrywa się on z położeniem Marsa w horoskopie USA, który decyduje o wpływach USA na resztę świata.
Wskazuje to, że realizowana jest bardzo konkretna strategia mająca umocnić pozycję mocarstwa /trygon Bliźnięta-Waga-Wodnik/.
Polska w tej sytuacji stała się zakładnikiem amerykańskich interesów w Europie. Nasz kraj jest niewątpliwie bardzo przydatny w tej grze. Co jednak się stanie, kiedy gra się skończy a gracze odejdą od stołu ? Czy Polska stanie się ponownie w swojej historii "ziemią niczyją" a tym samym ziemią każdego, kto wyciągnie po nią rękę.
Gra pomiędzy mocarstwami przebiega sprawnie bo już doszło do następnego ważnego spotkania.
W. Putin przybył na Wersal, na zaproszenie prezydenta E. Macrona.
- w Polsce istotną kwestią stał się fakt nieudolnego wyjaśniania kwestii śmierci Igora Stachowiaka.
Pokazało to sieć niejednoznacznych powiązań pomiędzy polityką a służbami mundurowymi i prokuraturą.
Równie niepokojąco wygląda pierwsza przysięga Wojsk Obrony Terytorialnej. Wydarzenie, które odbywa się w trakcie kontrowersyjnego układu astrologicznego wskazuje raczej na powstanie "brunatnych koszul" czy ZOMO niż wojska, które ma służyć społeczeństwu. Być może powstaje armia, której zadaniem będzie wymuszanie przestrzegania restrykcyjnego prawa lub pacyfikowanie niepokornych demonstrantów.
Rozwój takich tendencji w dłuższym okresie czasu może nas zaprowadzić do państwa policyjnego, do dyktatury. Już w roku 2020, Polska może stać się tego rodzaju państwem.
- w Polsce mogliśmy obejrzeć popisy tzw. elit politycznych.
Widzieliśmy panią premier, która wylała z siebie całą gromadzoną żółć /a umie ją gromadzić, oj umie/. W moim skróconym rankingu "psychopatycznych zachowań" /post z 13.04/ pani premier znalazła się w 1-szej lidze i mogliśmy te zachowania obserwować w czasie wystąpienia w Sejmie.
Pan prezydent także nie pozostał bezczynny. Jego zachowanie, na szczycie NATO w Brukseli, wzbudza zażenowanie. On także znalazł się w rankingu "psychopatycznych zachowań" z komentarzem "tendencja do autodestrukcji" ....... i proszę ...... nikt tak nie zaszkodzi prezydentowi jak on sam.
Mieliśmy także popis arogancji ministrów Błaszczaka, Ziobry i Zielińskiego w czasie składania wyjaśnień w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Należy zaznaczyć bardzo wyraźnie, że pani premier nie wypowiedziała w tej kwestii nawet jednego słowa /prawdopodobnie tak tragiczna sprawa nie pasuje do jej żakietu ..... tam tylko broszka ma miejsce/.
Taka arogancja i obojętność zasługują na karę więc ...... idąc za słowami Wolanda /Mistrz i Małgorzata/ .... "raz, dwa ... Merkury w drugim domu .... Księżyc wzeszedł ... sześć - nieszczęście .... wieczór - siedem ..." - i głośno, radośnie oznajmił: - Utną panu głowę !"
Kiedy Wenus jest w Baranie, Mars jest w Bliźniętach a Merkury w Byku /symboliczny 2-gi dom/ to .... można stracić głowę a już z całą pewnością można stracić rozum.
- i wreszcie zaprezentowano publiczne dotacje zasilające imperium T. Rydzyka /bardzo wysokie miejsce w rankingu "psychopatycznych zachowań"/. Publiczne pieniądze wykorzystywane są przez medialną mafię w celu manipulowania społeczeństwem i pogłębianiu społecznych podziałów.


0 komentarze:

Prześlij komentarz