niedziela, 23 lipca 2017

Kabaret


Otaczająca nas rzeczywistość nie wygląda pięknie. W związku z tym przyszłość rysuje się kontrowersyjnie /delikatnie rzecz ujmując/. Jednak Mars, który przemieszcza się przez znak Lwa może odcisnąć piętno na naszym zdrowiu jeśli będziemy się zaperzać i podniecać.
Więc nie ma jak ..... cabaret
Psychopata wyśmiany to psychopata "martwy".
Strach, złość, wzburzenie, ekscytacja to emocje, z których korzysta psychopata i rośnie w siłę.
Polecam więc te formy, o których pisałam w poście z 30.03.2015 r. "Miła pani z telewizji".
Ostrożność należy oczywiście zachować, i pamiętać, że możemy wejść w konfrontację z gadem i stukanie go patykiem po głowie może drania rozwścieczyć ale raczej nie zabije go. Potrzebne jest prawdziwe polowanie z osaczaniem .... albo pakt z Wolandem.
* i w tym miejscu nieśmiało przypomnę : "raz, dwa ..... Merkury w drugim domu ..... Księżyc wzeszedł .... sześć - nieszczęście .... wieczór - siedem .... - i głośno, radośnie oznajmił: - Utną panu głowę." /z postu z 30.05.2017 r./

23.02.2017 r. rozpoczęłam mój cykl postów o zachowaniach psychopatycznych. Bardzo długi tranzyt Wenus, przez znak Barana, sprzyjał wielu obserwacjom. Wenus objawia, pokazuje prawdę, mówi "jak jest", odziera z masek. W sierpniu Wenus wejdzie w znak Raka i być może będę mogła ocenić moje przemyślenia z okresu luty-czerwiec.
Znak Barana związany jest symbolicznie z 1-szym domem horoskopowym /tacy jesteśmy, nasze ego/ jednak nie każdy z nas ma 1-szy dom horoskopowy w znaku Barana. Wtedy warto przyjrzeć się tranzytowi przez taki "dom".
Obecnie Wenus przemierza znak Bliźniąt i pokazuje prawdę o tym znaku.
Pytanie za 100 punktów : w jakim znaku znajduje się 1-szy dom horoskopowy Jarosława Kaczyńskiego ? Tak ..... w Bliźniętach.
Nie dajmy się zwieść ...., że to zdenerwowanie, że to frustracja, że zmęczenie ..... nie, to prawdziwa twarz prezesa.
O psychopatycznej furii prezesa pisałam już 9.03.2017 r. Wtedy Wenus skonfigurowała się z jego dyrekcyjnym Jowiszem /9-10 stp. Barana/ a Księżyc pohasał po punkcie "świnek" /1-2 stp. Lwa/.
Obecnie tranzytująca Wenus tworzy całą serię koniunkcji z natalnymi planetami Kaczyńskiego więc może być przednia zabawa.
Mars też nie pozostanie obojętny. Spektakl przewiduję do połowy listopada /oczywiście z pewnymi przerwami/.

O geopolitycznych wpływach na Polskę pisałam już wielokrotnie, ostatnio 9 maja "Gdzie jesteśmy i dokąd idziemy ? .... po drugie".
Krótko można je określić : destabilizacja regionu przez Amerykę ..... ze wskazaniem na amerykańskich Żydów /ale to tradycja, nic nowego/.
Ale dlaczego Kaczyńscy biorą w tym przedsięwzięciu udział ?
Po pierwsze kontakty i koligacje a po drugie świetne predyspozycje.
Kluczową rolę odgrywa w horoskopie "palec diabła" / włócznia przeznaczenia, o którym już pisałam.
Jak działa ? A tak ....  bo kluczowy jest rzut karłem.

* Nie należy wpadać w pułapkę gloryfikowania Lecha Kaczyńskiego. Bracia są tacy sami. Lech miał możliwość aby pewne rzeczy ukrywać a Jarosław takich możliwości nie ma. To cała różnica .... u Lecha Mars z Merkurym /uszkodzony przez Saturna i w związku z tym powodujący zakłamywanie rzeczywistości i tworzenie chorych wizji przyszłości/ w 12-tym domu /dom tajemnic/ a u Jarosława w 1-szym domu /ja/.
Pułapką są także stwierdzenia o dobrym wychowaniu i szarmanckości, patriotyzmie itp. ..... Wenus /Rak/ w kwadraturze z Neptunem /Waga/ to układ hipokryzji, zakłamania, dulszczyzny, a przede wszystkim skonfliktowanych rodziców i domowego piekiełka.


0 komentarze:

Prześlij komentarz