piątek, 13 marca 2020

Anatomia wirusaNa początek uporządkowanie wcześniejszych wniosków:
- symboliczny obraz epidemii zaznaczony jest kwadraturą Strzelec-Ryby.
W znaku Ryb /dekanat Raka, stopień Panny/ znajduje się uszkodzony Neptun, który pokazuje narody, państwa, grupy społeczne itp., pozostające w izolacji, zamknięciu, uwięzieniu, ograniczeniu wolności. Zaznaczony stopień Panny sugeruje, że podłożem tej sytuacji jest stan zdrowia, zwyczaje, sposób funkcjonowania w życiu codziennym lub praca.
- należy zaznaczyć, że tzw. uszkodzony Neptun przebywa w znaku Ryb już bardzo długi czas /chociaż w różnych stopniach/ ponieważ w końcu 2015 r. był mocno uszkodzony kwadraturą przez Saturna, w sierpniu 2016 r. był uszkodzony kwadraturą przez niezwykle zjadliwego Marsa /w końcu retrogradacji/, w styczniu 2018 r. był uszkodzony kwadraturą przez Jowisza.
Tak skutecznie poniewierany Neptun to wyśmienity zaczyn do rewolucji, do obcinania głów a już z pewnością do prania po pyskach wszelkich prezydentów, premierów i innych naczelników - uciskany lud rozrywa kajdany.
Z takim poniewieranym Neptunem /oczywiście w znaku Ryb/ mieliśmy do czynienia w czasach Wiosny Ludów 1848-49 r.
I taka właśnie rewolucja powolutku dojrzewała. Gdyby nastąpiła w najbliższym czasie to Neptun uderzyłby półkwadraturą w Urana a wtedy przygotowywany i tkany "nowy porządek świata" poszedłby w p...du.
- wojna biologiczna i związana z tym panika zapewniała iż plany związane z nowym porządkiem zostaną zrealizowane. Neptun w izolacji i zajęty swoją kondycją fizyczną jest marnym przeciwnikiem dla Urana i nie przeszkodzi w realizacji wyższych planów.


Wojnę biologiczną przeprowadzono w takim oto schemacie astrologicznym:
- uderzenie w Neptuna nastąpiło z pozycji 15-18 stp. Strzelca /dekanat Barana, stopień Bliźniąt/
Wyszczególnione stopnie Strzelca wskazują na wykorzystanie wiedzy danej od Boga i wmówienie, że tak naprawdę zrealizowała się jego wola. Prawdopodobnie to z tej pozycji horoskopu przekonywano ciemny lud, że zachodzi wyjątkowa konieczność składania ofiar.
- pierwszą kwadraturę /połowa listopada 2019 r./ z Neptunem stworzyła Wenus i było to ostrzeżenie /nomen omen nastąpił zaprzysiężenie rządu Morawieckiego/ a Trump tulił się czule do Erdogana.
- drugą kwadraturę /ok. 8.12.2019/ z Neptunem stworzyło Słońce i to prawdopodobnie jest czas głównego uderzenia … Korea Pół. przeprowadza test nuklearny a Trump wyraża dezaprobatę w stosunku do Chin, które nie uspokoiły koreańskiego misia.
- trzecią kwadraturę /ok. 20.12.2019 r./ z Neptunem stworzył Merkury i uśpił czujność … taki układ wnosi też chęć ukrycia czegoś lub oszustwo.
- czwartą kwadraturę /ok. 27.01.2020 r./ z Neptunem tworzy Mars /jednocześnie Wenus tworzy koniunkcję z Neptunem/ i WHO ostrzega o niebezpieczeństwie w Chinach
- Słońce dochodzi do koniunkcji z Neptunem /10.03.2020 r./ i WHO ogłasza pandemię
- przed nami jeszcze dojście Merkurego do koniunkcji z Neptunem /4-5.04.2020 r./ - uwaga na pokrętne tłumaczenia.
- 11-13.06.2020 r. Mars dojdzie do koniunkcji z Neptunem. Koniunkcja nastąpi już w 21 stp. Ryb.
Bardzo energetyczny układ - póki co brakuje mi wyobraźni na interpretacje. Może coś wydarzy się w USA.
*** Tu mała dygresja : układ "wirusa" i jego ekspansji to kwadratura Neptun-Mars. Wprawdzie Neptun jest w Rybach ale w stopniu Panny a Mars jest w Strzelcu ale w stopniu Bliźniąt.
Układ Neptun w Pannie w kwadraturze do Marsa w Bliźniętach to układ z horoskopu USA, o którym już wcześniej pisałam.


Oprócz rozkładów astrologicznych należy zwrócić uwagę na wydarzenia geopolityczne :
- wojna handlowa Chiny-USA
- konfrontacja Iran-USA
- zapędy USA aby osłabić UE
- całkowite podporządkowanie Polski przez żydowsko-jankeską administrację /gra o wschodnią flankę/
- Włochy już rok temu wyraziły poparcie /jako pierwszy kraj G7/ w chińskiej inicjatywie Nowego Jedwabnego Szlaku.
Ponadto Włochy w swoim horoskopie mają bardzo mocno zaznaczone problemy związane z zagrożeniem dla swojego państwa i społeczeństwa - kwadratura Pluton-Księżyc. W klasycznym ujęciu jest to problem z państwem mafijnym lub tzw. wykorzystaniem potencjałów społecznych i narodowych do partykularnych interesów.
- warto popatrzeć na mapę i proponowaną trasę Nowego Jedwabnego Szlaku i wtedy zobaczymy, które kraje należałoby przejąć lub kontrolować aby mieć jednocześnie kontrolę nad szlakiem.
Chińczycy mogą ten szlak zbudować i prowadzić handel ale niewątpliwie Amerykanie /i ich przyjaciele/ postanowili go kontrolować i oczywiście osiągać odpowiednie zyski.
- w scenariusz wirusa wplatają się manewry "Defender 2020".
"Defender 2020" to idealny obraz Marsa w horoskopie USA - rozpychanie się łokciami na cudzym terenie ***. A amerykański Mars wybija równie skutecznie bizony jak i ludność tubylczą.
- pamiętajmy, że jedna z nitek jedwabnego szlaku przechodzi przez Polskę.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

a ja bym się nie zdziwił, gdyby w okolicy połowy czerwca Trump podupadł na zdrowiu. Bo tak bym wnioskował, skoro jego Słońce jest mniej więcej wtedy w kwadraturze do układu Mars/Neptun. Ale to wiadomo, że błądzenie po omacku

Prześlij komentarz