poniedziałek, 2 marca 2020

Koronawirus czyli życie w czasach zarazyNowy wirus rozprzestrzenia się po świecie.
Już w poprzednim poście pisałam o pewnych charakterystycznych cechach występowania tego typu wirusów w ujęciu astrologicznym.
Dzisiaj rozwinę temat skupiając się na obecnej sytuacji.


Tak jak już pisałam, wirus /z bardzo wysokim prawdopodobieństwem/ został stworzony przez człowieka i dodatkowo jest w pewien sposób "modyfikowany" genetycznie. Prawdopodobnie może on działać niczym pocisk samonaprowadzający i uderzać w tzw. osobniki o określonym kodzie genetycznym /np. rasa/, wyszukiwać potencjalne ofiary, które obarczone są jakimiś konkretnymi chorobami a nawet przyjmujące konkretne specyfiki farmaceutyczne.
Wirusem mogą być zarażone bardzo duże ilości osób ale tylko u niektórych /tych wybrańców/ może on nieść niebezpieczne konsekwencje.


WHO zaalarmowało o niebezpieczeństwie rozprzestrzeniania się wirusa w momencie, kiedy Neptun w koniunkcji z Wenus i Księżycem /w 17 stp. Ryb/, tworzył kwadraturę z Marsem /w 17 stp. Strzelca/. Ponadto Neptun pozostaje w dosyć długim układzie półkwadratury z Uranem /w Byku/.
Mamy więc Marsa, który aktywizuje proces rozprzestrzeniania wirusa /a Mars w Strzelcu jest bardzo silny i w pozycji 17 stp. sugeruje nienaturalny proces ekspozycji wirusa/. Mamy także Neptuna w koniunkcji z Księżycem, który sugeruje uderzenie wirusa w określoną grupę osób /pozycja w 17 stp. Ryb wskazuje na określone predyspozycje genetyczne lub stan fizyczny/. Jest to ponadto układ wskazujący na oszustwo i spowicie sytuacji "mgłą niewiedzy" /np. koniunkcja Neptun-Księżyc wystąpiła podczas katastrofy w Smoleńsku/.
Wenus, która stworzyła koniunkcję z Neptunem pokazuje natomiast aby nie ufać temu co widzimy i co odczuwamy - ostrzega przed iluzją, kłamstwem, manipulacją.
Półkwadratura Neptuna z Uranem może wskazywać, że zadaniem rozprzestrzeniającego się wirusa jest zasadnicza zmiana świata. Uran znajdował się w 3 stp. Byka a to sugeruje zmiany w społecznych relacjach. Pamiętajmy, że Uran w Byku jest jedną z planet, która najsilniej przeformatowuje świat w latach 2018-2021.
W tym miejscu przywołam moje niedawne posty:
- "Mapa nieba w 2020 r." z 11.01.2020, w którym piszę o wojnie z Chinami oraz o "trzęsieniach ziemi" w niektórych rejonach świata / być może należy wziąć pod uwagę także "trzęsienia" w przenośni/. Z obecną sytuacją bardzo mocno koreluje opis położenia Urana i Marsa.
- "Rok 2020 czyli … jak na górze tak na dole" z 30.12.2019, w którym piszę o mocno zaznaczonej koniunkcji Neptun-Księżyc i o konsekwencjach tego układu planetarnego.


W czasie zmagania się z wirusem nie nastąpiły w stosunku do 17 stp. Ryb /miejsce koniunkcji Neptun-Księżyc-Wenus/ żadne istotne tranzyty więc prawdopodobnie informacje, którymi jesteśmy bombardowani nie posiadają żadnych istotnych wartości. Testy, które są stosowane aby potwierdzić obecność koronawirusa także są prawdopodobnie bezużyteczne. Wprawdzie w kierunku 17 stp. zmierzał Merkury /ten, który wszystko wie/ ale niestety wszedł w retrogradację i pojawi się tam dopiero w pierwszych dniach kwietnia - być może dopiero wtedy wniesie odrobinę światła aczkolwiek poddany będzie podwójnej półkwadraturze tak ze strony Marsa jak i Urana. W podobnym czasie Mars z pierwszych stopni Wodnika stworzy kwadraturę z Uranem - bardzo niebezpieczny układ, zawłaszczający, podporządkowujący, izolujący.


W układach planetarnych pojawiła się jeszcze jedna dosyć ciekawa zależność.
Tu z pomocą przyjdą "symbole sabiańskie".
17 stp. Strzelca opisany jest jako "Nabożeństwo wielkanocne o wschodzie słońca gromadzi liczny tłum". Natomiast 17 stp. Ryb opisany jest jako "Wielkanocna parada" i w negatywnym znaczenie mówi o robieniu czegoś tylko dlatego, że inni też to robią, poczuciu zagubienia, osamotnienia i porzucenia w tłumie.
Obydwa stopnie nawiązują więc do świętowania, zgromadzeń, tłumów, zabaw.
Wirus w całej okazałości objawił się w Chinach w czasie "Chińskiego Nowego Roku", w Iranie, w okolicach "Wniebowstąpienia Proroka Mahometa", we Włoszech, w koniec karnawału i Popielec.
W związku z pojawieniem się takich zależności należy zachować szczególną uwagę i ostrożność w czasie świąt wielkanocnych.
12.04 Księżyc będzie tranzytował znak Strzelca i stworzy kwadraturę z Neptunem. Ponadto w niedługim czasie Wenus dopełni układ półkrzyża, tranzytując znak Bliźniąt.
Energetyczne "przepalenie" może wystąpić więc w znaku Panny a symbolicznym reprezentantem tego znaku jest Pluton. Pluton rezyduje w Koziorożcu, w trzecim dekanacie /Panna/, w stopniu Wagi.
Tu pojawiają się ewentualne konsekwencje zarażenia, które są odłożone w czasie /nawet jeśli nie dotknęły nas przypadłości oddechowe/.
Konsekwencje mogą dotyczyć wirusowego zapalenia nerek i jelit, zaburzeń kwasowo-zasadowych organizmu oraz najistotniejsze, zaburzeń nadnerczy i przedniego płatu przysadki mózgowej.


Kilka drobnych wskazówek, które wspomagają nasz organizm :
- refleksologia … wykonywanie masażu stóp ze szczególnym uwzględnieniem obszaru płuc, oskrzeli, serca, nerek nadnerczy, przysadki mózgowej. Masaż wykonywać systematycznie, solidnie … od teraz.
- krzyczeć … nauczyć się krzyczeć /głośno, intensywnie/. Organizować dzieciom zabawy z krzykiem, piskiem, wrzaskiem.
- urządzać tańce podobne do rytualnych tańców ludzi pierwotnych. Polecane jest jednoczesne wyśpiewywanie różnych tekstów, które poprawiają nastrój.
Może to być: "jaki sprawny mam kręgosłup" lub "nad moim domem pięknie świeci słońce" lub "jestem nietykalny" lub "kocham Pysia czy Misia"  lub  "Duda straci zęby przednie" lub "Trump to świr" … wolna wola, co komu w duszy gra. Ważny jest rytm, ruch i luz. Barki, ramiona i dłonie powinny intensywnie poruszać się.
- jeśli to możliwe urządzać te zabawy z krzykiem i tańcem w grupach /rodzinnych, sąsiedzkich, koleżeńskich/.


Proszę pamiętać, że napięcia, które pojawiają się w czasie stresujących sytuacji /szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy bezsilni/ bardzo często powodują obkurczanie oskrzeli co w efekcie może prowadzić do zapalenia oskrzeli lub płuc.
Bardzo często zapadają na nie dzieci zestresowane życiem żłobkowym lub przedszkolnym.
Z wiekiem stajemy się odporniejsi. Jednak obecna sytuacja jest wyjątkowa i nawet u osób silnych może prowadzić do zaburzeń oddechowych /bez wpływu patogenu/.

0 komentarze:

Prześlij komentarz