poniedziałek, 23 marca 2020

COVID-19 czyli wytrych do nowej rzeczywistościZapachniało, zajaśniało !
Wiosna, ach to ty !


I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie przytłaczająca sytuacja.
A trzeba przyznać, że sytuacja jest niezwykle trudna a ponadto dziwna, niejasna, pełna znaków zapytania, niepewności. Dodatkowo jest ostro podgrzewana przez wszystkie media /także w sposób niejednoznaczny i dziwny/.
Świeci słońce, rześki powiew a pomimo to tzw. ogólna atmosfera stała się ciężka, lepiąca, dusząca, obezwładniająca … po prostu beznadzieja.


Symbolem ogłoszonej pandemii /jak już wcześniej pisałam/ jest Neptun. Neptun znajduje się w znaku Ryb i przesuwa się powolnym ruchem przez 17-20 stp. tego znaku /stopnie te nawiązują do Panny i Wagi/.
- Ryby symbolicznie związane są z niewolą, odosobnieniem, więzieniem, szpitalem itp.
- Panna to oczywiście nasze zdrowie, praca, codzienne funkcjonowanie itp.
- Waga to współdziałanie, ja i ty, komunikacja międzyludzka, międzyludzkie kontakty wszelkiego rodzaju itp.
Mamy więc dosyć logiczny obraz pandemii /zakażenie, choroba/, która wymaga odosobnienia i izolacji oraz zerwania lub ograniczenia międzyludzkich kontaktów.


Co spowodowało pandemię czyli co aktywizowało 17 stp. Ryb ?
Aktywizacja mogła pochodzić z trzech miejsc w zodiaku :
- z 17 stp. Panny /bo opozycja do Ryb/ … jest to tradycyjne miejsce gdzie pojawiały się różnego typu bunty robotnicze, narodowościowe czy chociażby środowiskowe. Z drugiej strony jest to miejsce zakładania wędzidła na pyski pracującemu ludowi miast i wsi - na jesieni 2008 r. /kryzys finansowy/ stopień ten tranzytował Saturn, Jowisz tranzytował tam w listopadzie 2015 r. i ochoczo spijał zyski z wcześniejszej kryzysowej paniki.
- z 17 stp. Skorpiona /bo trygon do Ryb/ … jest to miejsce związane z tzw. zasysaniem kapitału, rynków kapitałowych lub po prostu przejmowaniem wpływów w różnych obszarach. W czasie tranzytu Saturna przez ten punkt, oglądaliśmy tzw. Majdan na Ukrainie /przełom 2013-14/. W styczniu 2018 r. przez ten punkt tranzytował Jowisz i odezwał się "żydowski" jazgot /tradycyjnie dotyczący krzywd, poniewierania itp. głupot/ i jednocześnie stworzono tzw. ustawę 447.
- z 17 stp. Strzelca /bo kwadratura do Ryb/ … tu można znaleźć tych, którzy podszywają się pod "boskie moce", "boską wolę". To miejsce gdzie wykorzystywane są umiejętności pochodzące "od boga" a więc pewne talenty. To punkt nawiedzonych guru, którzy służą ogłupianiu tłumów. Ten punkt jest ostatecznym uruchomieniem spustu w stosunku do 17 stp. Ryb.
Saturn tranzytował ten punkt w grudniu 2016 r. i niejaki Trump został prezydentem USA.
Jowisz tranzytował ten punkt styczeń/luty 2019 /kryzys w Wenezueli/ i w czerwcu 2019 /Trump udaje się do Korei Północnej/.
W czasie, kiedy odbywa się tranzyt Marsa przez ten punkt /styczeń 2020/ WHO ostrzega przed wirusem rozprzestrzeniającym się w Chinach.


Neptun czyli symbol pandemii, przemieszcza się pomiędzy 17 a 20 stp. Ryb i w związku z tym tworzy kwadraturę z 17-20 stp. Bliźniąt, można powiedzieć, że bardzo poważnie osłabia potencjały 17-20 stp. Bliźniąt. Stopnie te podlegają wpływowi znaku Bliźniąt, Wagi /dekanat/, Strzelca i Koziorożca /stopnie/.
W odniesieniu do ciała osłabiony jest układ oddechowy /szczególnie oskrzela i płuca/ a w związku z tym cały proces oddychania i natlenienia krwi. Osłabieniu podlegają, barki, ramiona i ręce /tak układ kostny jak i mięśniowy/. Bliźnięta to komunikacja a więc podlegają mu wszelkie przewody w ciele, które mogą stać się obciążone lub niedrożne.
Bardzo mocno nadwyrężony jest układ nerwowy jako całość.
Mogą występować dolegliwości : zapalenie oskrzeli i płuc, bronchit, kaszel, hiperwentylacja, uszkodzenia i bóle ramion, barków i dłoni, gruźlica, rozedma płuc, astma, krztusiec, drżenie rąk, skurcze mięśni ramion, choroby skóry rąk, rozregulowanie systemu nerwowego.
Propozycje na ćwiczenia i zabawy, które przedstawiłam w poście z 2.03.2020 "Koronawirus czyli życie …" są absolutnie aktualne.
W diecie konieczny jest magnez i tiamina /wit. B1/. Polecam także : orzechy, melisę, majeranek, koper, kminek, anyżek, lukrecję, walerianę, seler, pietruszkę i podbiał.


Osłabiona jest także energia, która skupiona jest w znaku Bliźniąt. Doskwierają ograniczone kontakty lub wręcz izolacja, niemożność przemieszczania się, brak podróży, opuszczenie swoich środowisk koleżeńskich itp. Te niedogodności rekompensujemy sobie aktywnością w sieci.
W jednej chwili miliony ludzi porzuciły świat rzeczywisty i znalazły się w matrixie … i o to chodzi, o to chodzi. Można powiedzieć, że internet stał się ratunkiem dla ogarniętego niepokojem świata … a co jeśli go nagle zabraknie ?
Przeciążone łącza internetowe mogą odmówić posłuszeństwa podobnie jak układ nerwowy … i o to chodzi. Towar deficytowy jest bardziej pożądany a jego cena rośnie.
Witamy w Nowej Alternatywnej Rzeczywistości.


*Znak Bliźniąt charakteryzowałam już wielokrotnie a najszerzej jego znaczenie opisałam w postach "Bliźnięta" z dn.18, 20 i 22 maja 2016 r.
*Obciążenia energetyczne znaku Bliźniąt dotyczą, w szczególny sposób, ludzi i państw, które w swoich horoskopach mają planety w 17-21 stp. Bliźniąt.
Np.Włochy : 10.06.1946, Rzym, godz.18:10 /wg. Nicholas Campion/ - aby uzyskać pełny obraz wydarzeń należy uzupełnić go o tranzyty i dyrekcje0 komentarze:

Prześlij komentarz