poniedziałek, 30 marca 2020

COVID-19 czyli globalne mind controlDoświadczamy epokowych zmian na świecie.
Widzimy już, że zmiany te odcisną piętno w wielu sferach naszego życia.
Weszliśmy w rzeczywistość, którą śmiało można porównać ze stanem wojny.
Mamy do czynienia z wojną nowoczesną, zupełnie odmienną od tej, która drzemie w naszej wyobraźni. Musimy być przygotowani na ten niezwykły stan przez najbliższy rok /minimum/ a więc do wiosny 2021 r.
Wydarzenia są i będą absolutnie niezwykłe ponieważ i obraz nieba jest niezwykły i wcześniej niespotykany.
Pamiętajmy, że wszystkie tzw. ciężkie planety wchodzą w nieustanne relacje między sobą i stan ten będzie trwał do połowy kwietnia 2021 r.
Stworzenie stanu pandemii jest jednym z narzędzi, który zastosowano w procesie przeformatowania istniejącego światowego porządku.
Tak naprawdę nie chodzi przecież o epidemię czy pandemię ale o strach i umiejętne wykorzystanie go.
Najważniejsze jest postawienie ludzi pod ścianą w poczuciu izolacji i rozpaczy. Zestresowany, zobojętniały i znużony zaistniałą sytuacją człowiek jest niezmiernie podatny na manipulację i proces formatowania.
Weszliśmy w okres, kiedy rozpadają się zasady i normy, które stanowiły bazę do wszelkich społecznych umów /tych osobistych, lokalnych, tych państwowych oraz tych międzypaństwowych/.
Założeniem jest zmiana … i po prostu ma być inaczej. To co było … po prostu zdechło.


Epidemia stała się globalnym mind control. Jestem jednak daleka od pobłażliwego traktowania zagrożeń zdrowotnych ponieważ należy liczyć się z tym, że "aroganckie" społeczeństwo może w każdej chwili zostać zdyscyplinowane nową, lokalną dawką bojowych środków biologicznych. Zaręczam, że nikt nie będzie zdawał sobie sprawy kto, jak i gdzie zastosuje te środki.
W lecie 2013 r. ludność w Syrii została zaatakowana sarinem i do dnia dzisiejszego nie wiadomo kto i w jakich okolicznościach przeprowadził ten atak - nie mniej sarin to stara szkoła zastraszania a koronawirus to narzędzie XXI wieku.
Pamiętajmy, że celem całej operacji jest izolacja społeczeństw, w czasie której zostaną wdrożone nowe zasady funkcjonowania.
Proszę o duży krytycyzm w odbieraniu wszelkich informacji medialnych /dotyczy to wszystkich doniesień medialnych łącznie z osobistymi dywagacjami celebrytów/. Daje już o sobie znać bardzo mocna cenzura w internecie a przede wszystkim usuwanie wcześniejszych informacji /obecnie niewygodnych bo podważających pewną przyjętą narrację/. Nie wykluczam ograniczeń w dostępie do mediów i do tzw. informacji a nawet do telefonii komórkowej - to tak na dobicie, na sięgnięcie dna bo współczesny człowiek pozbawiony informacji jest niczym dziecko we mgle.


Nie dajcie się, drodzy czytelnicy, zastraszyć, zestresować, stłamsić i sponiewierać - stan psychiczny w dużej mierze zadecyduje o kondycji fizycznej.
W poprzednich postach, o wirusie, opisywałam konstrukcję stworzenia narracji o epidemii /kwadratura Marsa w Strzelcu do Neptuna+Wenus w Rybach/. Opisywałam także gigantyczne szkody, jakie uszkodzony Neptun wyrządza w paśmie 17-20 stp. Bliźniąt /bo kwadratura z Rybami/.
Uszkodzony Neptun, symbolizujący epidemię, tworzy także półkwadraturę z Uranem w Byku a tym samym powoduje niebezpieczne "rewolucje" w kwestii pieniędzy, zarobków, zysków, obrotów finansowych itp. : wartości środków płatniczych, giełdowych operacji, kondycji banków /dotyczy 1-2,5 stp./ a także w kwestiach dotyczących małego biznesu, handlu, kursów i nauczania, firm kurierskich i przewozowych, medialnych, prasowych, internetowych /dotyczy 2,5-5 stp./. Rewolucje doświadczą także branżę hotelarską, budowlaną oraz prawdopodobnie tzw. własności państwowe np. spółki skarbu państwa /dotyczy 5-7,5 stp/.
Pozostajemy w izolacji i stresie , zaabsorbowani i wsłuchani w reakcje ciała a tu powolutku i tylnymi drzwiami wchodzi złodziej i pozbawia nas własności.
Należy z całych sił chronić i bronić własności i biznesu  a złodzieja eliminować - z rozpoznaniem złodzieja nie będzie trudności bo to nieustannie, od wieków, ten sam gość.


Przypominam o moich postach z okresu 2.01-15.05.2018 r., w których opisywałam możliwe konsekwencje wejścia Urana do znaku Byka, prawdopodobieństwo znalezienia się w Matrix, a także
nieuchronne zmiany w czasach "wielkich koniunkcji" w 2020 r.
Przypominam także post z 4.02.2016 r. "Rok 2020 czyli koniec starego świata".0 komentarze:

Prześlij komentarz